Wielkanoc

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser11849
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.
6%, czy 4%? Mam jajca i medalion i mam +2%, więc 3 części dają kolejne 2 czy aż 4, czyli 6% :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja mam takie pytanie bo pisze że te zadania trzeba wykonać do 7 kwietnia czyli jak:
06.04.2010 23;59
czy
07.04.2010 23;59?
 

DeletedUser

Gość
Gość
ni huhu. Zadania niby łatwe ale trudno zrobić.
Ja jeszcze coś na 10 s słyszałem o łopacie czy budowie urządzeń nawadniających do tych zadań wielkanocnych. Pewnie to jakaś bajka.
A ja i tak sie pewnie nie wyrobię z tymi zadaniami :mad::mad:
 

DeletedUser

Gość
Gość
ja mam nadzieję że sie wyrobie wkońcu to tylko 7desek(spław drewna) 5steków 2pstrągi(2już mam) i 2łososie jakieś 20h pracy
 

DeletedUser

Gość
Gość
szeryf je ma i odda ci je po wykonaniu wszystkich zadań
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ciężko będzie się wyrobić z tymi zadaniamy mogły by być one jeszcze przez pare dni.
 

DeletedUser

Gość
Gość
ni huhu. Zadania niby łatwe ale trudno zrobić.
Ja jeszcze coś na 10 s słyszałem o łopacie czy budowie urządzeń nawadniających do tych zadań wielkanocnych. Pewnie to jakaś bajka.
A ja i tak sie pewnie nie wyrobię z tymi zadaniami :mad::mad:

Chyba chodzi Ci o zadania z serii "Kwiecień". Też je mam tylko, ze to nie ma nic wspólnego z zadaniami WIELKANOCNYMI.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Zakończyłem już zadanie z 3 jajkami i zostało mi jeszcze 5 indyków,gdzie mogę dostać zgniłe jajka
 

DeletedUser

Gość
Gość
patrz na órę i czytaj posty napisałem to niedawno, mi jeszcze steki i rybki brakują i koniec questów wyrobie sie (prawdopodobnie, ale zawsze może się coś nieudać)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Czyli jak założymy te jajka+kapelusz bałwana+naszyjnik miłości to jakie będą z tego bonusy ??
 

DeletedUser

Gość
Gość
jeszcze tylko 2steki 2łososie i pstrąg i jestem koksiarz
 

DeletedUser

Gość
Gość
A mi został jeden pstrąg, 2 łososie i 15 desek :( (A musiałem sprzedać dzień przed 10 jak karczowałem las :mad:)
EDIT:// Po pstrągu, znaleziony :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry