Wielkanoc

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser11849
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
powinni zrobić pracę włamanie do kurnika i znaleść by było można indyka a prawdopodobieństwo znaleźienia wynosiło by 80% ^^
 

DeletedUser17490

Gość
Gość
powinni zrobić pracę włamanie do kurnika i znaleść by było można indyka a prawdopodobieństwo znaleźienia wynosiło by 80% ^^

Aleś wymyślił :D
Ja na 11św. poszukiwaczem 2 indyki w 2h znalazłem :D
Ale mogli by dać przynajmniej 25% na znalezienie w 30 min. :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
statystycznie powinno się znaleźć indyka raz na 4h, ale wszystko zależy od szczęścia, naszego.
 
to nieźle :) ja mam około 500 punktów pracy w Polowaniu na Indyki i przez 10h znalazłem 2 sztuki :) tragedia, zważywszy że praca jest bardzo opłacalna :) nie wiem czemu twórcy się tak do nich przywiązali, przecież indyki ze Świętami Wielkanocnymi nie mają chyba zbyt wiele wspólnego ; ]
 

DeletedUser17490

Gość
Gość
Nawet dwa razy znalazłem po 2 indory w 2h :D
Barsolar ma racje że twórcy questów się do biednych indyków doczepili :)
Na przyszłość zbiore z 10 na każdym świecie :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser12901

Gość
Gość
O to tak się niestety nie da bo skąd mam wziąść prace eksplortacja kontynentu u boba .
 

DeletedUser

Gość
Gość
O to tak się niestety nie da bo skąd mam wziąść prace eksplortacja kontynentu u boba .

Ja, Bob, 51 lvl, 100% budowanie ^^
I zrobić się da :)
Teraz meczę się ze stekami :D
Od czego są ciuchy ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Neon, coś jednak w tych indykach jest - dzisiaj u teściów ma być indyk (może tańczy na stole) :)

Jeszcze rybki i wszystko w temacie ;)
 
A no widzisz ;) mnie jakoś do tej pory nigdy indykiem na Wielkanoc nikt nie częstował, zobaczymy dzisiaj :] Rybki no to reguła : ) Wesołych Świąt, wpadnę wieczorem zobaczę, może jakiegoś skocznego Indyka uda mi się upolować :]
 

DeletedUser

Gość
Gość
Oby... wszystkim życzę wesołych i radosnych świąt Wielkanocnych:D A propo Wielkanocy to w ten dzień powinno się pojawic zadanie u barmana polegające na 30 minut przepędzenie ptaków z pola i z tego by dostało się jajko Wielkanocne.... ktoś już te zadanie ma? Bo ja czekam i mi się jakoś specjalnie nie pokazało:confused::(
 

DeletedUser

Gość
Gość
Oby... wszystkim życzę wesołych i radosnych świąt Wielkanocnych:D A propo Wielkanocy to w ten dzień powinno się pojawic zadanie u barmana polegające na 30 minut przepędzenie ptaków z pola i z tego by dostało się jajko Wielkanocne.... ktoś już te zadanie ma? Bo ja czekam i mi się jakoś specjalnie nie pokazało:confused::(

Bo co roku są inne zadania, w tamtym roku były u barmana, teraz są te :(
 

DeletedUser

Gość
Gość
a te zgniłe jajka to u kogo w jakim zadaniu będą ( nazwa ) ?

//połączono - lubrzan

ale tych zadań jest że ja się chyba nie wyrobię :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
ile tak wogóle jest tych zadań??? mógł by ktoś kto je już wykonał wypisać???
 

DeletedUser7000

Gość
Gość
4 jajko, nie będące zgniłym jajem to taki joke... Chodzi mi o jajo wielkanocne z zeszłego roku. Wystarczyło wyczuć ton w jakim wszystkie osoby to mówiły. :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Kurcze, chciałbym zdobyć te jajeczka, mój biedny ludzik haruje od momentu pojawienia się zadań praktycznie 24/7 z przerwami na szybką drzemkę w forcie i co, i 4 litery. Indyki 2/5, steki 2/5, łosoś to rarytas, a i o deski bez karczowania ciężko. Oczywiście programiści skwitują to krótkim "mieliście dostatecznie dużo czasu" i na następny quest czasowy znowu dowalą 69 indyków...
 

DeletedUser10861

Gość
Gość
6% szczęścia cały set daje :D Mało. Ja sobie jajka zostawiam na pamiątkę. Będę miał 4 razem ze zeszłorocznym.
 
Status
Zamknięty.
Do góry