Wielkanoc

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser22632
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser22632

Gość
Gość
Witam!
Na początku jedna moje pytanie - Kiedy zaczną się zadania na Wielkanoc?
Teraz sedno czy nie macie takiego problemu że niektóre zadania świąteczne są trochę zbyt wymagające tzn. że poprostu nie macie prac? Bardzo mi się podobały zadania na poprzednią Wielkanoc (chodzi o zbieranie jajek), każdy mógł trochę pochodzić i cieszyć się kolorowymi znaleziskami. No i 6 dni to trochę mało (zależy to też od strony widzenia) nie każdy przecież siedzi na okrągło przed komputerem. Można dodać jeszcze 2 i było by chyba lepiej?

Zapraszam do dyskusji!

Zadania Wielkanocne

Pozdrawiam,
mani0​
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser18469

Gość
Gość
Zależy jak często wchodzisz na internet. Myślę, że można by było
przedłużyć o jeden dzień - 7 dni
 

DeletedUser22632

Gość
Gość
Może i to wystarcza ale porostu nie dla każdego.
 

DeletedUser

Gość
Gość
ja od 2 lat wchodzę codziennie po kilka razy , i jakoś nie mam takiego problemu jak inni .
Jedynie w grudniu miałem awarie z łączem do neta (przez 4 dni) i nie dostałem sani :(
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nie, pewnie od czwartku będzie. Ale to tylko przypuszczenie!
 

DeletedUser19557

Gość
Gość
Pewnie te co z tamtego roku.Też myślę, że od czwartku.
 

DeletedUser19550

Gość
Gość
Wzeszłym roku quest był od piątku. Ale mi to i tak obojętne:)
 

DeletedUser

Gość
Gość
6dni to wystarczająco dużo czasu

Jak jesteś totalnym nolifem, nie masz znajomych i wyrzekła się ciebie rodzina to można zrobić to w jeden dzień! Ale aj jestem normalnym wierzącym obywatelem Rzeczypospolitej i na święta wyjeżdżam do babci do cioci do wujka świętować zmartwychwstanie.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Juz się nie ośmieszaj Ares...kto chce mieć jajka jest na tyle mądry,że ma już przygotowane materiały.
 

DeletedUser26589

Gość
Gość
Wiadomo, każdy ma jakieś obowiązki, wydarzenia związane z rodziną
lecz wcale nie można sądzić do końca że to mało czasu jest na Wielkanoc :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
nikt chyba nie siedzi przed kompem w wielkanoc.Ale jak mówiłem-jak ktoś ruszył głową i przypomniał sobie,że zaraz jajka będą do zdobycia,to sobie na spokojnie pozbierał materiały i teraz tylko czeka.Jeśli ktoś się ocknie dopiero jak ruszy to zadanie-to życzę powodzenia w znalezieniu indyków i steków ::DD:
 

DeletedUser

Gość
Gość
No Dokładnie .. również sądze , że każdy któremu zależy na jajkach już uzbierał itemki wcześniej ..
 

DeletedUser5325

Gość
Gość
Rok temu robiłem te zadania i zmieściłem sie bez problemu.:eek:kul:

-mi do jajek wystarczyło 15x desek które od dawna kisiłem w plecaku i już mam ful świąteczy komplet ^^ (jupi!)
 

DeletedUser624

Gość
Gość
Jak jesteś totalnym nolifem, nie masz znajomych i wyrzekła się ciebie rodzina to można zrobić to w jeden dzień! Ale aj jestem normalnym wierzącym obywatelem Rzeczypospolitej i na święta wyjeżdżam do babci do cioci do wujka świętować zmartwychwstanie.

Czyli sugerujesz że jeśli jestem niewierzący lub też innej wiary to jestem nienormalny? Radze Ci uważać co piszesz. Nasz kraj jest chory ale z tego co się orientuje obowiązuje wolność wyznaniowa i należało by tolerować wybór innych.


BTW. Widzę że seria zadań wielkanocnych ruszyła, wreszcie zdobędę jajeczko do setu :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
ale sa chyba inne zadania,bo ja mam pierwsze przepedzanie ptakow,jakie sa kolejne,ktos wie?
 

DeletedUser

Gość
Gość
i po zadaniu,dostalem jajko wielkanocne i 1 punkt do chowania sie.
 

DeletedUser

Gość
Gość
a czemu nie mam zadania zeby zaniesc mari 3 jajka to chyba z tego bylo to zgnile a ja tego nie zrobilem

chyba ze to z tych desek jest zggnile?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry