Wielkanoc

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser22632
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
uff trudno było ale znalazłem wszystkie 6 pisanek:eek:kul:

u handlarza jest pod kapeluszem po lewej stronie
 

DeletedUser

Gość
Gość
ja juz zakonczylem zadanie u marii zanim znalazlem te dodatkowe pisanki :) a ona narzekala ze tylko 3 jajka znalazlem =p myslicie ze by przyjela tamte znalezione np. u handlarz? xD
 

DeletedUser10152

Gość
Gość
Szkoda że tak mało, może się więcej pojawi bo te to juz od wczoraj mam :) Tzn od paru minut po północy :p
 

DeletedUser

Gość
Gość
gdzie znajduje sie punkt wschodni i zachodni bo chce zdobyc jaja
 

DeletedUser19550

Gość
Gość
Na zachodzie całej mapy i na wschodzie całej mapy.
 

DeletedUser20349

Gość
Gość
Ja się pochwalę że mam 7 jajek :traper:

W sumie nie wiem skąd - znalazłem 6,a teraz patrze w eq i jest ich 7... Być może za założenie całego zestawu świątecznego, jak ktoś może niech sprawdzi i napisze :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja się pochwalę że mam 7 jajek :traper:

W sumie nie wiem skąd - znalazłem 6,a teraz patrze w eq i jest ich 7... Być może za założenie całego zestawu świątecznego, jak ktoś może niech sprawdzi i napisze :)

Może byłeś w mieście Widmo, i tam znalazłeś jajko?
 

DeletedUser20349

Gość
Gość
Nie ruszałem się nawet z mojej okolicy. Te jajka ze wschodu,zachodu i widma już rok temu zrobiłem.

Zebrałem 6 jajek, i po ok. 1h jedno jajko mi się rozmnożyło, więc albo to za sprawą setu świątecznego albo złapałem gdzieś kurę który mi pisanki znosi :p
 

DeletedUser24357

Gość
Gość
to siódme jajko to nie jest to co jest z zadania drobiazgi ?
 

DeletedUser20349

Gość
Gość
Nie... Mówię że pojawiła mi się siódma pisanka (akurat ta najlepsza na hp ::D:)
 

DeletedUser20349

Gość
Gość
Miałem Misjonarze 2h, ale praca się wtedy nie skończyła. Nadal obstawiam że to dlatego że założyłem cały set świąteczny, ale nie ma kto potwierdzić tego.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Pokaż screena najlepiej bo jakoś nie chce mi się wierzyć w samo rozmnażające się jajka...

PS. Naprawdę tak trudno jest poświęcić 5 minut dziennie na Westa? To brzmi jak wymówka kogoś, kto wchodzi na TW tylko po to by zlecić prace na resztę dnia.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Teraz założyłem cały set świąteczny, przekonamy się wkrótce czy coś da, a w misjonarzach robię od rana i nic to nie to zapewne.
 

DeletedUser20349

Gość
Gość
SS nie ma sensu, bo przecież jajka można kupić na targu.
Jedynie admini mogą mnie "prześwietlić" :p, wy możecie wierzyć lub nie :]
 
Status
Zamknięty.
Do góry