Wielkanocna rozgrywka - dyskusja

Status
Zamknięty.

DeletedUser6549

Gość
Gość
Nie słyszałem by zmieniono % szczęścia na dany item, ale no nie powiem paski często mi wpadają :D
 

DeletedUser23283

Gość
Gość
Linia zadań "Wielkanocnych koszyk" posiada błąd w wersji powtarzalnej. Błąd zostanie naprawiony podczas najbliższej aktualizacji.
To fragment ogłoszenia Etriel.
Moje pytanie brzmi kiedy nastąpi ta aktualizacja? Czy zdążymy z wykonaniem tego zadania czy po prostu mamy go nie robić wcale?
 

Lenka222

Członek obsługi gry
Linia zadań "Wielkanocnych koszyk" posiada błąd w wersji powtarzalnej. Błąd zostanie naprawiony podczas najbliższej aktualizacji.
To fragment ogłoszenia Etriel.
Moje pytanie brzmi kiedy nastąpi ta aktualizacja? Czy zdążymy z wykonaniem tego zadania czy po prostu mamy go nie robić wcale?

Błąd polega na pokazaniu się w tym roku linii powtarzalnej. Można bez obaw wykonywać zadania niepowtarzalne.
 

DeletedUser23283

Gość
Gość
Błąd polega na pokazaniu się w tym roku linii powtarzalnej. Można bez obaw wykonywać zadania niepowtarzalne.
Super pięknie ale czytać to ja potrafię. Ja się pytam czy zostanie to naprawione przed końcem terminu wykonania zadania czy nie.
 
Linia zadań "Wielkanocnych koszyk" posiada błąd w wersji powtarzalnej. Błąd zostanie naprawiony podczas najbliższej aktualizacji.
To fragment ogłoszenia Etriel.
Moje pytanie brzmi kiedy nastąpi ta aktualizacja? Czy zdążymy z wykonaniem tego zadania czy po prostu mamy go nie robić wcale?
Pierwsza poprawka będzie już w najbliższym tygodniu.
Jednak wersja powtarzalna nie ma nic wspólnego z możliwością dokończenia serii zadań. Każda linia powtarzalna ma dwie wersję. Tę, którą wykonuje się pierwszy raz i otrzymuje się za nią osiągnięcie, oraz wersję, która pojawia się w kolejnym roku i nie ma za niej nagrody w postaci osiągnięcia. Z bugiem jest wersja druga, która nie powinna się była pojawić i po poprawce powinna zniknąć.
 
Status
Zamknięty.
Do góry