WWE/RAW/SMACKDOWN

  • Rozpoczynający wątek DanieleQPB11
  • Data rozpoczęcia

Raw czy Smackdown

  • Raw

    Głosy: 8 22,9%
  • Smackdown

    Głosy: 10 28,6%
  • Oby dwa

    Głosy: 17 48,6%

  • W sumie głosujących
    35
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Hej kto lubi patrzeć na wrestling? Piszcie co bardziej lubicie Raw czy Smackdown
i Piszcie kogo najbardziej lubicie (może być paru)
Dodaję ankietę
 

DeletedUser

Gość
Gość
Mnie ostatnio dopadła mania Wrestlingu :) Raw, SmackDown? A gdzie ECW i NXT? Kogo najbardziej lubie? Rey Mysterio, Jeff Hardy, Randy Orton, John Cena i Sheamus są świetni :) A bardzo nie lubie Jack'a Swagger'a :p
 

DeletedUser20332

Gość
Gość
oczywiście RAW...nie jestem nadmiernym fanem wrestlingu ale najbardziej lubię takiego grubego mużyna Big Daddy ;) i Yoshi Tatsu ostatnio wymiata...
 

DeletedUser

Gość
Gość
orton rulez [chodzi mi o zawodnika ]
lubie obie [chodzi o organizacje -.-]
 

DeletedUser19899

Gość
Gość
Dla mnie Wrestling jest jednym wielkim oszustwem . Co jest ciekawego w napinaniu się dwojga facetów , a potem walka ? :rolleyes:
 

DeletedUser20332

Gość
Gość
co prawda to prawda...w dzisiejszych czasach wrestling zamienił się w serial...walki są udawane...widać to po tym że zawodnicy są zawsze w świetnej formie...
 

DeletedUser

Gość
Gość
ta wrestling jest świetny w sumie ja też mógłbym tam walczyć co za problem?
poskacze sobie ktoś po mnie w glanach a potem mu krzesłem dołożę


najlepszy z tych aktorów jest bez wątpienia Rey Mysterio
 

DeletedUser

Gość
Gość
Lubie czasem pooglądać komedię...
Fajnie skaczą i w ogóle... Niczym Spiderman...
A tak na poważnie. Czyste udawanie. Kiedyś oglądałem wywiad z tymi "sportowcami" i mówili, że przed walką idą na piwo i umawiają się kto ma wygrać i w jaki to będzie sposób.
Czyste udawanie, nic więcej.
Ps. Obydwa pisze się razem.
 

DeletedUser19899

Gość
Gość
Małolat ....
Widzisz a na antenie są tak na siebie "źli" że z chęcią by sobie (coś zrobili:D)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Małolat ....
Widzisz a na antenie są tak na siebie "źli" że z chęcią by sobie (coś zrobili:D)

James Bond, Jackie Chan itd. też. Nie oglądasz filmów akcji?

Ja ogólnie sportów walki nie oglądam, a tym bardziej seriali w tym klimacie ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Mnie ostatnio dopadła mania Wrestlingu :) Raw, SmackDown? A gdzie ECW i NXT? Kogo najbardziej lubie? Rey Mysterio, Jeff Hardy, Randy Orton, John Cena i Sheamus są świetni :) A bardzo nie lubie Jack'a Swagger'a :p
Jeff Hardy Niestety też już nie walczy ale jego brat walczy Matt Hardy
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jeff Hardy nie walczy ::DD:::DD:::DD:::DD: wy wszyscy g*wno sie znacie na wrestlingu.Jeff walczy obecnie w Tna.Chociaż wątpie,żeby ktokolwiek wiedział co to jest xD
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jeff Hardy nie walczy ::DD:::DD:::DD:::DD: wy wszyscy g*wno sie znacie na wrestlingu.Jeff walczy obecnie w Tna.Chociaż wątpie,żeby ktokolwiek wiedział co to jest xD
Ja znam się na wrestlingu i wiem że tna to total nonstop action walczoł tam między innymi: Mr.Anderson,MCMG,ev 2.0 itd
 
Status
Zamknięty.
Do góry