WWE/RAW/SMACKDOWN

  • Rozpoczynający wątek DanieleQPB11
  • Data rozpoczęcia

Raw czy Smackdown

  • Raw

    Głosy: 8 22,9%
  • Smackdown

    Głosy: 10 28,6%
  • Oby dwa

    Głosy: 17 48,6%

  • W sumie głosujących
    35
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
A słyszałeś o jakiś innych federacjach po za wwe i tna?JEżeli tak to napsiz jakie,jeżeli nie to sie nei znasz na wrestlingu tylko na maistreamerze ; )

A swoją drogą.Wrestling to nie samo wwe.Autor mógłby napisać coś więcej chociażby w ankiecie odpowiedź inne.|Chociaż zagłosowałbym tam tylko ja bo w polsce i na tym forum są same dzieci wwe z ery Johna Ceny i Ryja Mysterio.Tak,dobrze przeczytaliście RYJA!Wrestling jest piękny,lecz nie w wwe.Poszukajcie sobie w necie INDY,Chickara,PWG.To jest wrestling.I proszę nie jedźcie po mnie za to,że sie nie znam,bo ja wiem więcej niż wy wszyscy xD Słyszeliście o zawodnikach takich jak:

Tyler Black,Thumbtack Jack,Jack Evans?Wpiszcie sobei tych gości to stwierdzicie,że wwe ssie xD
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Tylko tyle?Troche mało,ale dobra.To wymień chociaż dwóch zawodników z każdej fedki xD A FCW sobie odpuść (rozwojówka wwe) sie nie liczy xD
 

DeletedUser

Gość
Gość
RoH-Jerry Lynn,Christopher Daniels
CZW-B-Boy,DJ Hyde
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jeff Hardy nie walczy ::DD:::DD:::DD:::DD: wy wszyscy g*wno sie znacie na wrestlingu.Jeff walczy obecnie w Tna.Chociaż wątpie,żeby ktokolwiek wiedział co to jest xD

My gadamy o Raw i Smackdown a nie o tna gdybyś nie zauważył.
 

DeletedUser

Gość
Gość
A ja nie gadam i co?To,że jesteś ślepym fanem ryja to nie znaczy,że możesz obrażać innych.A ty,znasz jakąś innąfedke oprócz tej co napisał kolega wyżej i ja?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Chociażby FCW lub OVW:) Dwie "znane" z tych "mniej znanych" federacji::D:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Spaletti do cb nic nie mam bo wiem,że ty sie na wrestlignu znasz ; ) Nie to co te dzieci wwe.Przyznasz chyba,że mam racje nie?One tylko John Cena i Rey Mysterio.To jest już nudne.A wwe doprowadziło nawet do sprzedaży figurek wwe w polsce -,-
 

DeletedUser

Gość
Gość
Za czasów atti to racja było lepiej.Jakość walk była niezła i liczyły sie po większej części walki,teraz to sama komercja.Walki po 2-3 min i wiadomo kto wygra,tak to jest z wwe.Era Pg jest żałosna i jakby była era atti,to bym wwe oglądał.

A wy tacy fani wwe jak zareagujecie na heelturn Johna Ceny?To są wstępne plany na Wm 27 gdyby co ; )
 

DeletedUser

Gość
Gość
A wy tacy fani wwe jak zareagujecie na heelturn Johna Ceny?To są wstępne plany na Wm 27 gdyby co ; )

Jakie plany:) One już są wprowadzone:) Widziałem plakat na następne SS i Nexus głównym miejscu, więc Jasiek przegra dzisiaj i dołączy do "N"
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nie spoileruj ; ) Nie jest to 100%,ale raczej masz racje.Chociaż to,że dołączy do N'ki to nei znaczy,że od razu heel,Gabriel jest facem ; )
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nie spoileruj ; ) Nie jest to 100%,ale raczej masz racje.Chociaż to,że dołączy do N'ki to nei znaczy,że od razu heel,Gabriel jest facem ; )

hehe te walki tak łatwo przewidzieć że każdy wie kto wygra a ME są tak słabe że szkoda je oglądać. Plakat jest dostępny w necie łatwo, mogę nawet Ci go tu wrzucić:)
Facem - ta jasne, szczególnie jak robi 450:)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jakby był heelem to by nie chcieli go dać do tag-teama z Mattem ; ) I wiesz co,wrzu c plakat bo nie znalazłem xD serio
 

DeletedUser

Gość
Gość
był facem ale jest hellem:) zaraz poszukam hehe:)
Edit: masz wyżej plakat hehe:) takie nudne to WWe jest
 

DeletedUser

Gość
Gość
Dobra,dzięki.Rzeczywiście,Cena przegra,jak aż taki pierwszy plan to Nexus to napewno wygrają xD Myslicie,że kiedyś wwe sie zmieni i jak ludzie zareagują na heelturn Ceny?Przecież to maszynka do zarabiania pieniędzy -,-
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jak dla mnie największe rozczarowanie w WWE to tag teamy. Takie the hart dynasty czy sru mekentajer i koles z reklam zelu do golenia mogą schowac się przy teamach z np. RoH
 

DeletedUser

Gość
Gość
ale nie porównuj wwe do Roh to zupełnie inna bajka.Mimo tego,że Sru nie potrafi walczyć wraz z panem pieknym,to dobrze,że wkońcu zmienieni zostali posiadacze pasów.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ta ale WWE powinno bardziej promowac np. Dudebusters :huh:
 
Status
Zamknięty.
Do góry