Wyprzedaż starych przedmiotów - dyskusja

Podbijam pytanie dotyczące duchów - rok temu kupiłem bryłki dla 6 kumpli z miasta - jest sens je wydawać na duchy? Bo tak na logikę rzecz biorąc jeśli twt coś o tym wie, to lepiej żeby nam powiedziało, teoretycznie ig zarobi wtedy więcej.
 
Dlaczego decydując się na wydanie swoich pieniędzy na kilka pikseli nie moge zdecydować czy chcę je sprzedać na targu? Np. przedmioty przedmioty z setu szefa kuchni- większość na sprzedaż
 

Patelkowa

Członek obsługi gry
Na ten moment nie jestem w stanie Wam powiedzieć czy będą jakieś zmiany związane z absorpcją. Forty cały czas są w trakcie przebudowy.
 
Tylko w ciągu ostatnich 3 godzin zdążyły już do mnie napisać 4 osoby pytając o to co się przyda i opłaca kupić za bryłki na wyprzedaży. Co ja mam im odpisać? XD
Sorry, ale jak Wy się możecie nazywać poważną firmą? To jest jakiś żart. Ludzie chcą wam zapłacić, a sami sobie utrudniacie zarobek.
Czy góra serio ma na to wszystko aż tak wyjebane i nikt nie jest w stanie tego zmienić?
 
Tylko w ciągu ostatnich 3 godzin zdążyły już do mnie napisać 4 osoby pytając o to co się przyda i opłaca kupić za bryłki na wyprzedaży. Co ja mam im odpisać? XD
Sorry, ale jak Wy się możecie nazywać poważną firmą? To jest jakiś żart. Ludzie chcą wam zapłacić, a sami sobie utrudniacie zarobek.
Czy góra serio ma na to wszystko aż tak wyjebane i nikt nie jest w stanie tego zmienić?
Co ci ma odpowiedzieć jak sama nie wie XD
"Mordo nie kupuj bo po następnej wyprzedaży będzie bezużyteczne"
Tak o?
 
Popieram każdy głos za wprowadzeniem Oficera Unii na teksas, może i nie poprawi to sytuacji w grze ale przynajmniej się wszyscy pośmiejemy
 
Do góry