Złote strzelby.

  • Rozpoczynający wątek harrrrrrrrrry
  • Data rozpoczęcia

Złote strzelby.


  • W sumie głosujących
    111
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Dzień dobry!
Mam pewną propozycję odnośnie złotych strzelb.
Mianowicie,wszyscy wiemy,że jedyną drogą która może doprowadzić do zdobycia tej zacnej broni,jest między innymi wybranie odpowiedniego questa w zadaniu "Rajd".Jednak złota strzelba wprowadzona została nieco później i dlatego "starsi" gracze czują się teraz poszkodowani z racji tego,że nie mogą jej już zdobyć w żaden inny sposób,gdyż zadanie to zostało przez nich zamknięte przed wprowadzeniem złotego setu!
Moje pytanie więc brzmi,czy nie można było by wprowadzić jakiejś alternatywy,chociażby dla osób,o których wspomniałem??
Pozdrawiam Harry.

Zapraszam do głosowania...
 

DeletedUser26708

Gość
Gość
o_O
Nu ja uważam, ze to już dawno powinno zostać przemyślane i wprowadzone.
Aktualnie zdobycie tej strzelby nie jest niczym trudnym, wystarczy 'kilka' dolarów i trochę czasu. Jednak gracze, którzy no trochę już w grze strzelają nie maja żadnej, ale to żadnej szansy. Przez to wiele osób, które nie powinno posiada owa, a wiele która powinno nie posiada. Nigdy nie powinno się robić zadania na najlepsza bron fortowa przez decyzje w zadaniu sprzed 2 lat:!:
Aktualnie większość świetnych fortowców ma 0% szans na strzelbę (nawet już nie mówię, ze akurat strzelba jako pod forty powinna być do zdobycia przez fortowca, a nie po masie reskili bo jaki to ma sens? no ale pomińmy to już)

A akurat ostatnia bron fortowa jest na 78, 120 poziom już wprowadzony - bez broni na 100+ fortowych odczuwa się bardzo brak złotej strzelby. :kak:

Aktualnie jest tak, ze starzy doświadczeni gracze muszą ustępować miejsca na 30minut przed walka złotej strzelbie, co to się urwała wprost z plądrowania. Ale nie uszanuje nikt tego, ze stoisz 24 godziny w forcie, a nagle ktoś z miasta akurat na Ciebie wchodzi, a Ty musisz zejść bo on ma złotą strzelbę! no proszę państwa mistrzostwo świata ehh i właśnie tyle na fortach dostaje sie za doświadczenie, brak możliwości na fajna strzelbę i przepychanie po fortach, no ale przecież złote strzelby są potrzebne :gwizd:
Cały zloty set to jedna wielka pomyłka, ale co zrobisz.
 

DeletedUser26700

Gość
Gość
Zapewne administracja już to przeczytała.. i napisze "Polacy nie mogą ingerować w grę"

Ale troche bezsens z tym że te złote strzelby zostały wprowadzone dopiero teraz.. gdy dużo osób pokończyło..
 

DeletedUser

Gość
Gość
Witam,
ponieważ osobiście jestem zainteresowana tematem cieszę się, że się w końcu o tym mówi głośno!
Gram w TW od początku istnienia gry na rynku polskim i uważam, że wprowadzanie nowych rozwiązań do starych zadań jest wręcz nieuczciwe w stosunku do grających (i niejednokrotnie WPIERAJĄCYCH ROZWÓJ GRY!) systematycznie!!! :&:
Sama jestem aktywnym fortowcem, a nieposiadanie złotej strzelby utrudnia mi grę.
Mam nadzieję, że nasze głosy wpłyną na pozytywne i korzystne rozwiązanie problemu.
Pzdr.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
A według mnie, w tej grze sporo zależy od szczęścia. I to wcale nie jest takie nieuczciwe...Bo każdy kiedyś wykonywał to zadanie, każdy kiedyś nie wiedział na co się zdecydować, każdy w końcu coś wybrał i niektórzy wybrali lepiej, a inni gorzej...Niech zostanie tak, jak jest.
 

DeletedUser26700

Gość
Gość
Witam,
ponieważ osobiście jestem zainteresowana tematem cieszę się, że się w końcu o tym mówi głośno!
Gram w TW od początku istnienia gry na rynku polskim i uważam, że wprowadzanie nowych rozwiązań do starych zadań jest wręcz nieuczciwe w stosunku do grających (i niejednokrotnie WPIERAJĄCYCH ROZWÓJ GRY!) systematycznie!!! :&:
Sama jestem aktywnym fortowcem, a nieposiadanie złotej strzelby utrudnia mi grę.
Mam nadzieję, że nasze głosy wpłyną na pozytywne i korzystne rozwiązanie problemu.
Pzdr.

Podobne problemy mam... a fałszywej złotej strzelby nie zrobisz?
 

DeletedUser26708

Gość
Gość
A według mnie, w tej grze sporo zależy od szczęścia. I to wcale nie jest takie nieuczciwe...Bo każdy kiedyś wykonywał to zadanie, każdy kiedyś nie wiedział na co się zdecydować, każdy w końcu coś wybrał i niektórzy wybrali lepiej, a inni gorzej...Niech zostanie tak, jak jest.



Bardzo ciekawe jak nowi gracze, którzy tego zadania nie zrobili jeszcze maja nie wiedzieć o tym. To jest nieuczciwe, bo kiedyś nawet złotej strzelby nie było, a właśnie wtedy warzyły się losy zdobycia jej. Teraz jest to wszem i obec wiadome, bo poza tym już ta strzelba jest i chyba ślepy tylko nie będziesz wiedział co wybrać. Taka prawda jest i było nieuczciwe.
 

DeletedUser26700

Gość
Gość
Bardzo ciekawe jak nowi gracze, którzy tego zadania nie zrobili jeszcze maja nie wiedzieć o tym. To jest nieuczciwe, bo kiedyś nawet złotej strzelby nie było, a właśnie wtedy warzyły się losy zdobycia jej. Teraz jest to wszem i obec wiadome, bo poza tym już ta strzelba jest i chyba ślepy tylko nie będziesz wiedział co wybrać. Taka prawda jest i było nieuczciwe.

szczerze to ta złota strzelba według mnie i tak jest załatwa do zdobycia................
 

DeletedUser

Gość
Gość
Bardzo ciekawe jak nowi gracze, którzy tego zadania nie zrobili jeszcze maja nie wiedzieć o tym. To jest nieuczciwe, bo kiedyś nawet złotej strzelby nie było, a właśnie wtedy warzyły się losy zdobycia jej. Teraz jest to wszem i obec wiadome, bo poza tym już ta strzelba jest i chyba ślepy tylko nie będziesz wiedział co wybrać. Taka prawda jest i było nieuczciwe.

Powołam się na realia Dzikiego Zachodu. Tam bardzo wiele zależało od przypadku. Niektórzy ludzie po prostu się "przestarzywali"(ich techniki stawały się nieprzydatne), ale wciąż mogli coś robić. Tu też: złote strzelby może i wypierają starych fortowców, ale wciąż nie jest ich raczej aż tak wiele, żeby nikt ze starych nie był w stanie dostać się na bitwę...
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jak nie pasuje,to zacznijcie grać na nowym świecie i tam sobie zdobywajcie te strzelby :gwizd:
Co to za mania ? To już bez złotek żyć się nie da ? ;;)
 

DeletedUser26708

Gość
Gość
@Kowboj006

Nie jednak nie zmienia to nic z tego, ze gra internetowa i jest to nie uczciwe. Jakbyśmy się chcieli wczuwać w klimat, to jest wiele paradoksów w grze. Które zresztą nie maja nic do realizmu Dzikiego Zachodu.


@Tottenham

Bardzo łatwo powiedzieć a trudniej zrobić, mam bawić się we wszystko od początku i zostawiać (bo nie wiem jak pogodzisz dwie bity na raz) starych znajomych z gry, bo coś jest nie tak jak być powinno?
To żadne rozwiązanie, bo w miejscu gdzie mi jej potrzeba, nie ma jej. A w miejscu gdzie nie - może być. Wiec gdzie tu sens, a gdzie logika?

Jestem po malej ilości bitw bo tylko 335 jednak nadal nie sadze by to było jakieś rozwiązanie.

Mimo wszystko posiadam aktualnie poszukiwacza na 51(Blackfoot) którym mam zamiar to zrobić. Gdyby jeszcze dało się przetransportować bron z świata na świat albo postać. A tak? Nie ma to większego sensu bo forty interesują mnie tylko na jednym świecie.


A co do propozycji to myślę, ze dobrze by było by osoba, która źle wybrała decyzje mogla ten klucz zdobyć podobnie jak 3.

Tak, bez złotka nie da się żyć a najlepiej obrazują to rankingi fortowców na wesforts i raporty na nich - ile zadaje gracz z złotą, a ile gracz bez. Bez alternatywnej broni na 120` to nie bardzo ma sens. W większości wysoko na wesforts nie da się zajść bo a to zawadiaka z krytykiem a to złota strzelba, a to połączenie. Zazwyczaj to zawadiacy i złote strzelby otrzymują skrzynki, bo fajnie jest kopać lezącego, a nie tych co już maja wszystko. Jak się napocę i nie wiem jak przyfarce to dostane codzienność jednej osoby.

Szkoda, ze w tej grze ubrania kończą się na 45 poziomie, a bron fortowa na 78 a jedynym sposobem na zmniejszenie $ na serwerze jest wystawianie jakiś bezsensownych ubrań z statystykami na minusie. Wiele to jeszcze do narzekania jak o złotej, zawadiakach ... ale jaki to ma sens :kak:
 

DeletedUser

Gość
Gość
hmmm moim zdaniem złota strzelba jest na tyle świetna że trudno ją zdobyc nie powinno byc żadnych ułatwien a ci "starsi ludzie" mogli po prostu wejśc na jakiś poradnik i się dowiedziec a nie na oślep wykonywac zadania.
 

DeletedUser

Gość
Gość
@ Piotrek Radom

Przeczytaj pierwszy post dokładnie.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Osoby które głosują na nie to pewnie wszyscy młodzi :D Ja gram TW od samego początku.

Jak nie pasuje,to zacznijcie grać na nowym świecie i tam sobie zdobywajcie te strzelby :gwizd:
Co to za mania ? To już bez złotek żyć się nie da ? ;;)

Fajnie przez 3 lata grałem z jednymi przyjaciółmi, razem poznawaliśmy grę, razem zdobywaliśmy forty a teraz mam wszystko tak zostawić?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser26708

Gość
Gość
@Piotrek Radom

Tak, poradniki w the west sa takie dobre ze opisują zadania, które będą za dwa lata a do tego jaka z nich będzie nagroda, cóż za ironia - mówisz tu o klikaniu na oślep, a sam przeczytałeś i klikles na oślep :p
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja także nie chciałbym opuszczać przyjaciół i kolidować walk :)
Ale pisałem-czy bez złotka tak trudno się gra ? Nie da się żyć bez niego ?
Skoro przytaczacie tu argumenty przyjaciół,to sądzę,że ten exp was aż tak bardzo nie interesuje.Prec.winchester jest również dobry.Ale cóż,teraz kto nie ma zlotka jest nikim,jeśli dobrze rozumiem wasz tok rozumowania ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Na pewno nikt nie uważa się za gorszego,z racji tego,że nie posiada złotej strzelby!
Błędy czasem się zdarzają i od tego jest forum,dlatego założyłem ten wątek,bo uważam,że choć pomysł ze złotymi strzelbami był fajny,to jednak trochę nie sprawiedliwy.
 

DeletedUser26708

Gość
Gość
@Tottenham

Da ale jest to trudne. Poza tym czemu ma być odebrana możliwość tym graczom? masz jakiś argument prócz tego, ze jest 'mania'? :kak:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Dobra. Więc moje zdanie jest takie: Powinni wprowadzić nowe bronie fortowe (pojedynkowe również, ale to inny trochę temat), jest nawet takie coś w Mapie Drogowej. Powinny być szlacheckie fortówki, żeby można sobie "pozbierać".
A, co do Złotej Strzelby, to ten quest niech zostanie jak jest i niech (najlepiej) będzie możliwość znalezienia tamtego kluczyka w pracy (podnieśliby wartość podobnie do starego i git.), oraz szansę znalezienia w skrzynce.
 

DeletedUser

Gość
Gość
@Tottenham

Jeśli to tylko wykpiwana mania i - twoim zdaniem - nie jest ważne posiadanie złotka to powiedz szczerze czy ty nigdy nie kupiłeś bryłek, nie robiłeś reskilla, żeby zdobyć Złotego Setu, czy nigdy nie zależało ci na miejscu w rankingach, itp?!?
'Kto z was jest bez grzechu, niech pierwszy rzuci kamieniem'
Ewangelia według Św. Jana. Rozdział 8.



Chcę jeszcze dodać, że tu chodzi nie tylko o przyjaciół, posiadanie tej strzelby czy więcej expa, ale o ZASADY, które moim zdaniem zostały złamane!
Każdy powinien mieć równe szanse na zdobycie przedmiotu, a w tym przypadku ewidentnie odebrano nam taką możliwość.
 
Status
Zamknięty.
Do góry