Złote strzelby.

  • Rozpoczynający wątek harrrrrrrrrry
  • Data rozpoczęcia

Złote strzelby.


  • W sumie głosujących
    111
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
@Tottenham

Jeśli to tylko wykpiwana mania i - twoim zdaniem - nie jest ważne posiadanie złotka to powiedz szczerze czy ty nigdy nie kupiłeś bryłek, nie robiłeś reskilla, żeby zdobyć Złotego Setu, czy nigdy nie zależało ci na miejscu w rankingach, itp?!?
'Kto z was jest bez grzechu, niech pierwszy rzuci kamieniem'
Ewangelia według Św. Jana. Rozdział 8.



Chcę jeszcze dodać, że tu chodzi nie tylko o przyjaciół, posiadanie tej strzelby czy więcej expa, ale o ZASADY, które moim zdaniem zostały złamane!
Każdy powinien mieć równe szanse na zdobycie przedmiotu, a w tym przypadku ewidentnie odebrano nam taką możliwość.

Na tej samej zasadzie możnaby dyskutować na temat HDS'a, bo przecież kiedyś nie było wiadomo, niektórzy zrobili inaczej...Odpuść sobie "zasady", bo nikt nie będzie dla Ciebie zmieniał całej gry...
 

DeletedUser

Gość
Gość
Vaquero,znam cię nawet :)


Czy na rankingu mi zależało...? hmmm,no tak,ale co ma do tego złotko ? z prec.wincha strzela się także wyborowo :)
 

DeletedUser26708

Gość
Gość
Na tej samej zasadzie możnaby dyskutować na temat HDS'a, bo przecież kiedyś nie było wiadomo, niektórzy zrobili inaczej...Odpuść sobie "zasady", bo nikt nie będzie dla Ciebie zmieniał całej gry...



Nie dla niej a dla poszkodowanych graczy, którzy przez to ze dłużej graja maja odjemne bonusy.


@Tottenham
'Czy na rankingu mi zależało...? hmmm,no tak,ale co ma do tego złotko ? z prec.wincha strzela się także wyborowo '

Bardzo dużo ma do tego, nie ważne jak się nim strzela. Wazne, ze nie ma alternatywy.
 

DeletedUser10861

Gość
Gość
Niech wprowadzą nastepna złotą broń dla poszkodowanych.
 

DeletedUser

Gość
Gość
to jest mocno denerwujące bo gram 2 lata i szansa przepadła na wszystkich światach:) bo mam lewele 100--108 .rajd dawno porobiony:!:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Gram już to od początku ś5 i zamysł tej broni mi się nie podoba bo doprowadza do niezłej rzezi na fortach ja to liczyłem w dyskusjach na ś12 wyliczenie wyglądało tak że sektor trawy pełny złotek ma około 66ataku i 66obrony boby koło 100 i walą po 850 bez krytyka zawadiaki kiedy baszta atak 42 i 36obrony i hit w wysokości 450 obrona ma przechlapane przy takim ostrzale sam ją zrobię ale ale i tak mi się ta broń nie podoba bo ktoś przesadził z jej bonusami

A moim zdaniem nic nie wskóracie tak samo by było właśnie HDS też umożliwić bez pomyłki bo jak ktoś zaczyna grać i jak nie trafi na koalicję od razu (poinformowanie że istnieje coś takiego )zazwyczaj to zadanie mu przepada tak się dzieje standardowo i ta osoba dopiero na następnym świecie robi to zadanie poprawnie
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
A moim zdaniem nic nie wskóracie tak samo by było właśnie HDS też umożliwić bez pomyłki bo jak ktoś zaczyna grać i jak nie trafi na koalicję od razu (poinformowanie że istnieje coś takiego )zazwyczaj to zadanie mu przepada tak się dzieje standardowo i ta osoba dopiero na następnym świecie robi to zadanie poprawnie

Można,więc w takim razie liczyć na odzew,ze strony supportu?
Podobno,kiedyś wszedł już w życie czyjś pomysł go gry,więc chyba jednak nie wypowiadamy się tutaj,tylko po to by sobie pogadać??
 

DeletedUser

Gość
Gość
W 5 osob,to co najwyżej możecie upiec kiełbaski nad ogniskiem ::):
Zanim to trafi do Niemców,to święta nadejdą.
 

DeletedUser182

Gość
Gość
Bonus się nie będzie stackował, więc nie ma się co napalać tak na te strzelby.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Czyli,nie ma co liczyć na zmiany dotyczące zdobycia strzelby,a bonusy z giwery otrzymają jedynie ich właściciele,a nie jak do tej pory wszyscy znajdujący się w sektorze,tak?
 

DeletedUser182

Gość
Gość
Patrząc przez pryzmat kartek i HDS nie sądzę. Mogę się mylić oczywiście.
Bonus będzie dla wszystkich w sektorze, ale nie będą się sumować bonusy. Strzelb może być zatem jedna albo dziesięć a bonus będzie ten sam.
 

DeletedUser

Gość
Gość
W sumie ok.Przynajmniej zaoszczędzi to nam kolejnego wyścigu o złote strzelby,tak jak jest to jest w przypadku hp.
 
Patrząc przez pryzmat kartek i HDS nie sądzę. Mogę się mylić oczywiście.
Bonus będzie dla wszystkich w sektorze, ale nie będą się sumować bonusy. Strzelb może być zatem jedna albo dziesięć a bonus będzie ten sam.

Będzie to wprowadzone przy najbliższej aktualce?
 

DeletedUser182

Gość
Gość
Będzie to wprowadzone przy najbliższej aktualce?

Napiszę że będzie a coś się sypnie i mnie powiesicie :p
Jest wprowadzone na becie w wersji 1.31
Jeżeli nic złego się nie wydarzy to przywędruje do nas ta zmiana wraz z 1.31.
 

DeletedUser

Gość
Gość
czyli jak teraz obrony tak po aktualizacji ataki będą nie możliwe;;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
A klucz był od początku do zdobycia w rajdzie? Bo jeśli tak to trzeba było pomyśleć o tym, że do czegoś może się przydać ten klucz.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Zdecydowanie na Tak.Bo to troszkę niewporządku że gracze którzy zaczeli wcześniej mają byc słabsi od tych którzy zaczeli póżniej.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Na Tak. Niesprawiedliwości mówimy Nie! Starsi gracze też chcą postrzelać
złotkami.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Mnie tam obojętnie na razie nie mam zamiaru robić pod złotą strzelbę questa ani wypełniać zadania rajd ::P:

::D:
 
Status
Zamknięty.
Do góry