Złoty Colt, nie za łatwo?

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser19509
  • Data rozpoczęcia

Co twoim zdaniem dobrze było by zmienić odnośnie Złotego Colta? (możliwa +1odp)

  • Zmniejszyć jego obrażenia

    Głosy: 27 15,2%
  • Podwyższyć wymagany poziom

    Głosy: 46 25,8%
  • Podwyższyć poziom trudności jego zdobycia

    Głosy: 49 27,5%
  • Usunąć

    Głosy: 18 10,1%
  • Nie robić nic, jest OK.

    Głosy: 97 54,5%

  • W sumie głosujących
    178
Status
Zamknięty.

DeletedUser23590

Gość
Gość
Szabelkę zbyt łatwo zdobyć ? Nie rozśmieszajcie mnie nawet.
Musze robić głupi reskill pod konowała bo chociaż mam set to i tak mi brakuje sporo PP
 

DeletedUser6310

Gość
Gość
Łatwo. Wręcz banalnie. Tak jak mówiłem wcześniej, jeśli naprawdę potrzebujesz tej szabli, znaczy, że jesteś atakującym siłowcem. A prawie każdy szanujący się taki osobnik posiada ponad 100pkt. w zaskoczeniu, które w połączeniu z setem konowała daje minimalne braki (poniżej 30pkt bodajże).
 

DeletedUser

Gość
Gość
Co do trudności zdobycia... Większość z Was pisze, że łatwo go zdobyć, ale zapewne zdobyliście go na podstawie odpowiedzi na forum. A gdyby tak nikt na forum nie napisał jak go zdobyć? Wątpię, ze chociaż 1/4 miałaby Colta :p

Moim zdaniem jest dobrze tak jak jest.
 

DeletedUser10712

Gość
Gość
1. Ja muszę robić reskilla żeby mieć tą broń (ropa)o_O
2. Jakby kilku ludzi nie zrobiło tematu jak to zrobić to by nikt nie wiedział jak to zdobyć (i wtedy byłaby to legendarna broń niemalże):oops:
3. Ja już zmniejszać damage colta to i szabli::P:
4. Wracając do pomysłu, to podwyższyć poziom np. na 80 ja chcę mieć taką fajną broń::D:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser23590

Gość
Gość
@wlochaty11

Ja idę w R/O i nie daje w zaskok bo on nie potrzebny
Więc wdł mnie dobrze jest tak jak jest
 

DeletedUser6310

Gość
Gość
Bardzo Cię przepraszam, że musisz robić reskill'a pod szablę. Pomijam już kwestię zaskoczenia, które 'jest nie potrzebne'. Sam na s4 zaraz przekładam ponad 110um, żeby mieć Złotą szablę, kosztuje to ok. 70k (na raz), więc nie mów mi, że jest ciężko. Nigdy nie narzekałem na to, że muszę coś zmienić w postaci i lekko się wysilić, aby chodzić z najlepszą bronią w grze.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Dla R/O szabla nie jest bynajmniej łatwa do zdobycia niestety, sam musiałem sprzedać całe eq, +48k za reskill obecnie dałem około 300k (Obecnie) i jestem w połowie reskilla powrotnego i brakuje mi jeszcze 100k . Inna kwestia to duelerzy dający w su i zaskok.. ale szczerze powiem z doświadczenia że są po prostu ciency...

Co do HDS'a przed aktualką szukałem kartki 5 miesięcy.. ;P

Więc ze zdobyciem szabli też niema łatwo, przynajmniej dla R/O :p.
 

DeletedUser17273

Gość
Gość
To odpowiedźcie mi czemu tę całą ZŁOTĄ STRZELBE z golden setu jest ekstremalnie(wg.mnie)trudno zdobyć a szable też z tego setu można rzec że banalnie::D
 

DeletedUser13322

Gość
Gość
W sumie karabinu się nie sprzeczam i reszta zapewne też, bo sam nie w secie już ma świetne bonusy.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Dla mnie kolt jest OK,jeżeli chcecie wyzwań to róbcie qesty na złotą strzelbę:traper::traper:.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Moim zdaniem powinno się podnieść wymagany lvl do 90,wydłużyć questy i dać więcej wymagań co do godziny,żeby się go robiło co najmniej przez 3 tyg.
Questy powinne być na poziomie trudności strzelby.Złoty set zobowiązuje.
I usuńcie temat z rozwiązaniem z forum.
Ps. Z szablą to już przegięcie:&::&::&: fortowcem to sie da zrobić :&::&::&:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Też jestem na 100 strzelania bo ja na s10 jestem pojedynkowiczem i mam 50% w strzelanie i 50% w celowanie i muzse robić ponad 60pkt na reskill a gdybym bił w broń białą to było by mi łatwiej i w tym ta niesprawiedliwość

Powinniście to poprawić bo teraz większośc z bronia białą będzie miała złotą szabelkę która jest lepsze od mojego Lke'a i jest mała szansa że wygram ten pojedynek jednymi słowy: Skrzywdziliście pojedynkowiczów idących w broń strzelecką :(
 

DeletedUser

Gość
Gość
100 sprawności manualnej... to niby jest łatwe:!::?:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja powiem krótko. Szczerze współczuje tym co tam wymyślają te nowe bronie, questy itp. Nie wprowadzą niczego to narzekacie, że nuda. Wprowadzą to jest jeszcze gorzej i narzekacie. Jak wam w końcu dogodzić? Jeśli wam coś nie pasuje to nie grajcie i tyle.;;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
na s 10 mając 59 level szable zdobyłem.latwo ją zdobyc.ale za strzelbe to trudniej bo trzeba 100 SP.mozna by bylo zrobic dla strzelby 100strzelania albo taktyki.







P.S macie konto na west wars na feceboku. jak tak to piszcie na PW
 

DeletedUser

Gość
Gość
Najlepszym rozwiązaniem byłoby zmniejszenie obrażen na np
90-128
niedlugo kazdy te bronie ,,niedostępne'' będzie miał i gra stanie sie nudna...
powinny byc mniejsze obrazenia, gdyz ZŁOTE ,,cacka" nie są unikatami z tzw BDB, które ciezko zdobyc, ale za to mają większe obrazenia...i tu nastanie pytanie po co BDB skoro mozna złote przedmioty łatwiej zdobyć niz taki unikacik...
 

DeletedUser

Gość
Gość
A według mnie colta i szable powinni wprowadzić na 99 lvl jako nagroda za zdobycie tego lvl.
Bo Colta jak i Szable jest łatwo zdobyć a zadaje więcej obrażeń niż szlacheckie bronie, np taki sobie szlachecki tomhwak taschunków(czy jakoś tak) zadaje tyle samo obrażeń co złota szabla :&: dla mnie jest to nie normalne.
A najlepsze to jest to że quest na złotą szable jest dziecinnie prost(ja osobiście wydałem 2k na reskill pod zaskoczenie...) a colta też nie jest tak trudno zdobyć.
 

DeletedUser14609

Gość
Gość
Ja jeszcze nie skończyłem do tej pory reskil poszedł 20k +w 2 stronę będzie pewnie 5razy tyle
szabelkę podnieść wymagania trzeba!!! i tym osobą które już zdobyły zrobić dodatkowego Qesta by mogły jej używać bo 100 siły to jest banał dla pojedynkowicza a konował jeszcze większy bo mamy całego seta konowała..
dorzucić 100 naprawy bo szabelka się zepsuła ^^

bo mi się wydaje że od początku biała broń jest faworyzowana
pif pafIC

co do złotego jeszcze powiem.
musiałem podnieść manualna z 40 do 100
opór o 10 pt
i siłę o 15 pt
20k sam res + 10 przedmioty

więc jeśli mówisz że colta jest łatwo zdobyć to nigdy nie grałeś pojedynkowiczem z palną...
 

DeletedUser

Gość
Gość
Na pewno o HDS bardziej się trzeba namęczyć.
A bronią strzelecką grałem,ale i tak wole białą.
A 20k na taką broń to i tak za mało.
P.S nie dziwi mnie to że większość zagłosowała na "Nie robić nic, jest OK. " bo latają po mapce i biją o wiele wiele większe poziomy...(Chociaż ja tam samo robię)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry