z czym wam się kojarzy dziki zachód

  • Rozpoczynający wątek Komst GT
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
tu wpisujecie skojarzenia jakie wam przyjdą do głowy na temat dzikiego zachody:)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Konie, zachód słońca, preria, drewniane miasteczka, pojedynki, życie towarzyskie w saloonie i szeryf z gwiazdą ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Narewolwerowany rewolwerowiec odrewolwerowujący zarewolwerowany rewolwer! :D To mi się kojarzy :b
 

DeletedUser

Gość
Gość
mi sie kojarzy z poscigami za bandytami i walka z indianami
 

DeletedUser

Gość
Gość
mi z Rewolwerowcami, Kanionem Kolorado, Bizonami, Indianami, Salonami, Pociagami, Szeryfem, i z Luck'y Luck'iem
 

DeletedUser

Gość
Gość
tu wpisujecie skojarzenia jakie wam przyjdą do głowy na temat dzikiego zachody:)

hmm... Indianie, reworwerowcy, gorączka złota, ciągłe chlanie w barach, pojedynki, konie .... znalazło by się trochę tego ale nie chce mi się wymieniać
 

DeletedUser

Gość
Gość
Hmmm... Westerny, szeryf, bandyci, indianie, można wymieniać w nieskończoność.
 

DeletedUser

Gość
Gość
kowboje krowy konie indianie napady na pociagi strzelba winchestera :D góry (zawsze wiali po gorach :p) whisky (z reguly tania) male miasteczka i rewolwery z szybkostrzelnascia godną karabinu gatlinga (6 lufowy karabin maszynowy najnowsze wersje maja szybkostrzelnosc 6000 pociskow na minute :p)
 

DeletedUser

Gość
Gość
konie, kowboje, rewolwer, szeryf, indianie, bandyci, te takie drewniane miasteczka co na filmach pokazują... xD I z ciekawymi książkami o westernie ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Mi z szybkimi kobietami i pięknymi końmi :p a tak na prawde to z indianami i wiadomosciami dymnymi oraz pojedynkami w polodnie ;D
 

DeletedUser

Gość
Gość
szybkie konie pojedynki napady na banki pociągi i itp no i z indianami
 

DeletedUser

Gość
Gość
Grizzli!!!!! Polowania!!! Bizony!!! Indianie!! Westmani!! Konie!! Równiny!! Saloon!!! ZŁOTO!!! heheehhe
 

DeletedUser1001

Gość
Gość
kupa piachu, kurzu, indianie, pościgi, napady i pojedynki oraz oczywiscie Clint Westwood :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry