z czym wam się kojarzy dziki zachód

  • Rozpoczynający wątek Komst GT
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
INDIANIE, INDIANIE, INDIANIE!!! Kocham Indian, są wspaniali!
A poza tym Indianie, kolor beżowy, preria, bizony, Indianie, konie, tipi, pióra, odwaga, łuk, walka, Indianie, taniec (indiański), szamani, wojownicy, Indianie, no i reszta (w mniejszym stopniu) to co pisaliście.
 

DeletedUser20

Gość
Gość
Z czerwoną ziemią i tymi charakterystycznymi skałami:)
 

DeletedUser

Gość
Gość
BANDYCI!!! SHERIFF'OWIE!!! KOWBOJE!!! LASKI, a przede wszytrskim indianie:D
 

DeletedUser

Gość
Gość
gorączka złota, strzelanina rabusie saloon szeryf i oczy wiście indianie
 

DeletedUser

Gość
Gość
Piach, kaktusy, skały, salooony, westerny, indianie, kowboje, rewolwery itp. itd. :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Napad na banki ... gromadka bandytów napadających na miasto i zastraszający je ... także pijacy, śmiech i zabawa.
 

DeletedUser

Gość
Gość
No oczywiście że z rdzenną ludnością ameryki... Ale tu nie to tylko że są ale ich kultura. Niegdyś bardzo mnie ciekawiła, a co za tym poszło przeczytanie książek takich pisarzy jak: J.F. Cooper, May Karol, Wiesław Wernic, Nora Szczepańska, Alfred Szklarski, Arkady Fiedler czy Yackta-Oya... Oczywiście większość z nich nie ma nic wspólnego z prawdziwym życiem na Dzikim zachodzie. Tamten świat był dużo bardziej brutalny i krwisty :(.
 

DeletedUser

Gość
Gość
karol may :)
braterstwo indianie przyjaźń odwaga precyzja honor siła
bizon :p
pojedynki kowboje wigwamy i wstrętni biali którzy wymordowali czerwonoskórych
 

DeletedUser

Gość
Gość
Pojedynki, Indianie, kowboje, prerie, wąwozy, pięknie dziewczyny, rewolwery,napady na bank i na pociąg,szeryf,whisky,gorączka złota,poker i strzelaniny
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Też czytałam książki Karola Maya boskie to... ;d No i te napady na pociągi itp... Wcześniej już pisałam ;d A po za tym to whisky, saloony... ^.^
 

DeletedUser

Gość
Gość
Napady na pociągi, gorączka złota, poker, szulerzy, indianie, konie, strzelaniny, whisky :) i bandyci.
 
Status
Zamknięty.
Do góry