z czym wam się kojarzy dziki zachód

  • Rozpoczynający wątek Komst GT
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
no a mi to z raczej fajnymi laskami co je na gnata poderwać mozna:)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Mi Dziki Zachód kojarzy się z:

-Rewolwerami, Winchesterami, szybkimi końmi, bandami konio/bydłokradów, złodziejami i pustymi ulicami w południe...

-Tanią whiskey, "miłymi" panienkami, gorączką złota, drewnianymi osadami, preriami...

-Przeganianiem bydła z południa na północ (chyba), napadami na pociągi, pseudonajemnikami, prawdziwymi najemnikami, TNT, indianami, barkami na rzekach...

-Wojną secesyjną, Pokerem meksykańskim (bodajże), Działami Gatlinga (yeah, baby! YEAH!), i ostatnie: Te super extra wyczesane w kosmos odlotowe drewniane forty! Zawsze taki chciałem!
 

DeletedUser

Gość
Gość
z filmów - "7 Wspaniałych" "Wstrząsy 4" "Powrót do przyszłości 3"
z miejsc - Kopalnia srebra, Saloon, telegram, śmietnik, rusznikarz, kowal, zagroda, stacja kolejki niejeżdżącej, kryjówki pod wodospadami, kaktusy, prerie, forty, obozy, Wigwamy.
z osób - szeryf, rewolwerowiec, centuś, McDonald, Czarny Piotruś, zbieg który zbiegł, strażnik łapówkarz, dzieciak z procą.
z przedmiotów - Whisky, Whisky i jeszcze raz Whisky.
z pozostałych - nic
 

DeletedUser

Gość
Gość
Dziki zachod to przede wszystkim z westernami. Long Live Wyat Earp :D
Napady na banki, dylizanse i kolej :D
 

DeletedUser2936

Gość
Gość
mi się kojarzy z przepoconymi śmierdzącymi kowbojami i zaroślakami :)

acha jeszcze jedno kojarzy mnie ciągłe igranie z życiem (pojedynki) :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Niech pomyślę:
Gruźlica, Gangrena, Syfilis, Laudanum, Wester Union===Union Pacyfic, Black Jack, Jack Daniel's, Gettysburg, gen.Grant, gen.Lee, gen.Custer, Washita River, Little Big Horn, Remington, Winchester, Colt, Mustang, Gorączka Złota, itd.....
Długo by pisać.:D
 

DeletedUser

Gość
Gość
miejskie pojedynki , indianie ,szybkie konie , rewolwery i oczywiście gra The-West
 

DeletedUser

Gość
Gość
Mi się kojarzy z: bandytami:mad: złotem;) pokerem:D indianami i kowboami
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
mi się kojarzy z szerfyem,konikami heh piachem ,kurzem pojedynakmi i laseczkami:D:D:D
 

DeletedUser

Gość
Gość
mi się kojarzy z Lucky Luckiem, bandytami, kowbojami, pojedynkami o 12:00 itd. :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
saloon :) szczególnie takie małe drewniane drzwiczki
kurz i rewolwery :D
 

DeletedUser2808

Gość
Gość
Z Kevin'em Costner'em, Bruce'm Willis'em, John'em Wayne'm, Mel'em Gibson'em i Will'em Smith'em.

PS. A na westa wołam Wild Wild west ;-)
PS2. I oczywiście niezapomniana scena z South Parku z Erykiem Cartmanem ;-)
 

DeletedUser

Gość
Gość
a mi jakies spocone gięby które walczą na pistolety jak ja bym był na ich miejscy nie czekałbym asz bedzie 12 00 tylko bym strzelał to jest najbardziej glupie
 

DeletedUser3564

Gość
Gość
Winnetou (książka), westerny, Indianie, emocje, ciągłe narażanie życia. nigdy nie jesteś pewien następnego dnia : P
 

DeletedUser

Gość
Gość
Mi sie kojazy z ranczami spedem krow i polowaniami, sledzeniem i walka Indian z bialymi
 
Status
Zamknięty.
Do góry