Zadania Wielkanocne

  • Rozpoczynający wątek mcjackie
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Czas na wykonanie zadań do 7 IV wieczorem

Barman:
1)4h Wypasanie owiec
+ 25 punktów doświadczenia
+ Nieznany [0$]
Barman Henry Walker: Nie udało ci się znaleźć baranka? W takim razie co tu robisz?
2)5 x Indyk
+ 50 punktów doświadczenia
+ $ 50
3) 5x stek
+ 50 punktów doświadczenia
+ $ 50
4) 3 x Pstrąg 2 x Łosoś
Kelnerka:
3 jajka wielkanocne (trzeba znaleźć)
+ Nieznany [+1 siła]
+ Nieznany [+1 charyzma]
Indianin:
15 desek
+100exp
Szeryf:
4h eksploracji kontynentu
+200exp
-------------------------------------------------------------------------
Trzeba chodzić po kolei!!!
1. jajko: +50 exp
jajko.png

2. jajko: +100 exp
jajkonr2.png

3. jajko: +150 exp Punkt Zachodni [sektor niżej niż Miasto Widmo]
Jak ktoś znalazł jajka proszę o pomoc:
1. jajko - Miasto Widmo [kraniec północno zachodni]
widmoy.png

2. jajko - niedaleko Punktu Wschodniego, który jest zaznaczony na mapie
wschodni.png

3. jajko niedaleko Punktu Zachodniego który jest sektor pod Miastem Widmo
------------------------------------------------------------------------------------
Wreszcie po skończeniu tych zadań pojawi się u szeryfa zadanie z zgniłymi jajkami[z kapeluszem bałwana i naszyjnikiem miłości masz +6% szczęścia], nie trzeba pisać życzenia na chacie miasta po prostu zakończyć zlecenie.

jajka.png
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
W mieście widmie jest jajko za darmo a pod tym nieznanym w zadaniach kryje się na pewno jajko.
natomiast za wszystkie jaja u kelnerki dostaniesz medal wielkanocny i zgniłe jaja tylko nie wiem jako co brom/produkt i należą do stu świątecznego.
 
Z Miasta Widma jajko mam, ale nie wiem, gdzie położony jest kolejny punkt... Jedna biała kropka jest widoczna na mapie, ale na ekranie niczego nie ma - postacie stoją, ale punktu nie widać...
 

DeletedUser

Gość
Gość
jak byłeś w mieście widmo powinna być kolejna wskazówka
 
Tak, mam iść bodajże do wschodniego punktu. Ale go nie mogę znaleźć ;)

Edit:

No tak, pewnie dlatego nie widzę:

"Nie ma na mapie punktu wschodniego. Na dużej mapie jest biała kropka, jednak na zbliżeniu nie ma tam nic. To samo było z Prima Aprilis-owym zadaniem"
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser

Gość
Gość
A nie wiecie moze czy do tych świąt są jakies dodatkowe, ukryte medale? Na Boże Narodzenie byl medal za modlitwe :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Modliłem się ale nic nie dostałem może w święta będą te medale z modlitwą.;)
 
Zrobiłem szeryfową Eksplorację kontynentu, tylko 200expa dostałem.

"Szeryf John Fitzburn: Nie znalazłeś go? Jak zwykle muszę sobie radzić sam."
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jeśli są juz questy to musialby tez byc ten medal do zdobycia..więc modlitwa odpada :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Mi się zdaje, że 3. jajko będzie u barmana, ale to tylko przypuszczenia ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja zrobiłem zadanie od indiańca i żadnego nowego po nim nie daje. Może trzeba zrobić wszystkie te od postaci i dopiero wtedy to trzecie jajko pojawi się quest na trzecie jajko?
 

DeletedUser

Gość
Gość
możliwe... póki co, możemy tylko się domyślać, dopóki nikt nie skończy questów.
 
Aktualizacja wielkanocna
Drodzy Gracze!

Jesteśmy w trakcie końcowych testów niewielkiej aktualizacji którą przygotowujemy dla was specjalnie jako prezent na Święta Wielkanocne.
Wierzymy w to, że uda się nam wprowadzić ją jeszcze przed świętami, stąd w pocie czoła pracujemy by jak najszybciej prezent mógł trafić w wasze ręce.
Prawda jest taka, że pomimo iż zmiany nie będą jakieś diametralne to sama aktualizacja sprawi wam wiele radości. Myślę , że inspiracją były tu przygody, postawa jak i osoba samego "dobrego bohatera" z którym zapewne wielu z was miało do czynienia chociażby w powieściach Karola Maya.
Nie powiem jeszcze co to będzie ponieważ ma być niespodzianką, dowiecie się tuż przed wprowadzeniem.
Już dziś możecie zacierać ręce.


Jakiś czas temu pojawił się taki post:)? hmm do tej pory w zasadzie chyba nic takiego super ciekawego związanego Karolem Mayem się nie pojawiło, wie ktoś coś może na ten temat?
 

DeletedUser

Gość
Gość
mógłby kto podać jakie są nagrody za co?
Jeśli nie chcecie tu otwarcie to proszę na pw
 

DeletedUser

Gość
Gość
Aktualizacja wielkanocna
Drodzy Gracze!

Jesteśmy w trakcie końcowych testów niewielkiej aktualizacji którą przygotowujemy dla was specjalnie jako prezent na Święta Wielkanocne.
Wierzymy w to, że uda się nam wprowadzić ją jeszcze przed świętami, stąd w pocie czoła pracujemy by jak najszybciej prezent mógł trafić w wasze ręce.
Prawda jest taka, że pomimo iż zmiany nie będą jakieś diametralne to sama aktualizacja sprawi wam wiele radości. Myślę , że inspiracją były tu przygody, postawa jak i osoba samego "dobrego bohatera" z którym zapewne wielu z was miało do czynienia chociażby w powieściach Karola Maya.
Nie powiem jeszcze co to będzie ponieważ ma być niespodzianką, dowiecie się tuż przed wprowadzeniem.
Już dziś możecie zacierać ręce.


Jakiś czas temu pojawił się taki post:)? hmm do tej pory w zasadzie chyba nic takiego super ciekawego związanego Karolem Mayem się nie pojawiło, wie ktoś coś może na ten temat?

Gdzie to wyczytałes? :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Dzieki mattecz.
Najwyrazniej cos nie wyszlo. A mozę była to aktualka 1.26 ??
Wątpie. Być moze dzis to wprowadzą :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry