Zadania Wielkanocne

  • Rozpoczynający wątek mcjackie
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Mnie cieszy że te jajka wykonałem i dwie cechy wpadły :D I to za samo chodzenie ;p
Mam nadzieje że za rok będzie znowu można zrobić ten Quest ale z innymi misjami itp.:) bo tak to ja miałbym już połowę zrobioną xD
Edit. Tylko że wtedy postaram się jeszcze bardziej aby je zdobyć :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
s4 zaliczylem po czasie:)
szkoda mi tylko s2 bo tam zostalem z samym drewnem.

A co do questow okolicznosciowych to troche lipa jest, bo jak sie przegapi to za rok wcale on nie musi byc dostepny.

NP: czapka mikolaja i jajko wielkanocne z ubieglego roku sie nie pojawily w tym roku, pomimo ze widnieja ciagle na weststats.
 

DeletedUser1002

Gość
Gość
Ja mam takiego pecha ze robie robie i nic, zero szczescia praktycznie do tych produktów. Ze stakami 20h robie i mam 2 tylko - co za zal, z indykami to chyba wiecej robilem
 

DeletedUser

Gość
Gość
I znowu gdzie tu sprawiedliwośc ,zostaly tylko zadania u barmana , a u indianina juz nie ma ,gdzie mi brakło 2 desek...ta gra przestaje mi sie podobac,zamiast zachecac do gry to zniechęca...
 

DeletedUser

Gość
Gość
Prawdopodobnie jest to tak skonstruowane, że tylko jeśli pierwsze zadanie nie jest zakończone (u każdej z postaci w saloonie) to takie zadanie automatycznie jest nieaktualne.

A skoro tylko barman oferował szereg zadań świątecznych to jeśli pierwsze zadanie u niego było już zakończone przed końcem czasu na wykonanie questów to następne zadania u niego są wciąż dostępne.
Nie wiem tylko, czy jeśli nawet ukończy się wszystkie pozostałe zadania u barmana to czy finał questów świątecznych u szeryfa się pokaże...

Przetestowałem i ... finał zadań wielkanocnych u szeryfa pojawia się dzięki czemu kolejne postacie zaliczyły całość tych questów :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Prawdopodobnie jest to tak skonstruowane, że tylko jeśli pierwsze zadanie nie jest zakończone (u każdej z postaci w saloonie) to takie zadanie automatycznie jest nieaktualne. A skoro tylko barman oferował szereg zadań świątecznych to jeśli pierwsze zadanie u niego było już zakończone przed końcem czasu na wykonanie questów to następne zadania u niego są wciąż dostępne.
Nie wiem tylko, czy jeśli nawet ukończy się wszystkie pozostałe zadania u barmana to czy finał questów świątecznych u szeryfa się pokaże...

Mam na jednym ze światów ukończone zadania u barmana, a zgniłych jaj nie ma, bo nie mam zakończonego zadania z drewnem.
Niby zadania nie mają ze sobą żadnego związku, a jednak:mad:
Jeżeli komuś zostało nieukończone zadanie od Waupego, to może sobie darować uganianie się za indykami:)
No tak tylko takie info to support powinien podać, ale jak widać nawet nie zamierzają naprawić własnego błędu!!!!!:mad:
 

DeletedUser

Gość
Gość
witajcie,
czy za zakonczenie wszystkich zadan u barmana byla jakas nagorda (poza np.50exp i $50 za kazde kolejne zadanko)? czy te zgnile jaja to byla nagroda za wykonanie zadan u Indianina, barmana i kelnerki?
troche to dziwne, bo za 3 jaja u kelnerki byla fajna nagroda (+1 sila & +1 charyzma) a za te ciezkie zadania od barmana (bo nawet majac w zapasie po 1 indyku, steku i rybce zajelo to duzo czasu) tak naprawde nic nie bylo.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Mam na jednym ze światów ukończone zadania u barmana, a zgniłych jaj nie ma, bo nie mam zakończonego zadania z drewnem.
Niby zadania nie mają ze sobą żadnego związku, a jednak:mad:
Jeżeli komuś zostało nieukończone zadanie od Waupego, to może sobie darować uganianie się za indykami:)
No tak tylko takie info to support powinien podać, ale jak widać nawet nie zamierzają naprawić własnego błędu!!!!!:mad:

Niestety nasz support pracuje yak jak pracuje ,nie możemy mieć zastrzerzeń...może naprawia swój bład ale raczej to nie realne...
 

DeletedUser

Gość
Gość
O jakim błędzie supportu mówisz?

Ze nie powiedzieliście ze zostaną zadania u barmana, a reszta zniknie, żebym wiedział to bym w pierwszej kolejności zrobił deski a potem te steki i ryby, ale nie podaliście dokładnie i zrobiłem te steki i ryby pierwsze a na koniec zostawilem sobie te deski a one znikły a steki i ryby zostały.....
To taki moj żal....
 

DeletedUser182

Gość
Gość
Ze nie powiedzieliście ze zostaną zadania u barmana, a reszta zniknie, żebym wiedział to bym w pierwszej kolejności zrobił deski a potem te steki i ryby, ale nie podaliście dokładnie i zrobiłem te steki i ryby pierwsze a na koniec zostawilem sobie te deski a one znikły a steki i ryby zostały.....
To taki moj żal....

Zadania miały się zakończyć wczoraj, więc nie widzę w czym problem. Wszystko co nie zostało zamknięte to tylko bonus dla graczy, który wcale nie musiał wystąpić. Równie dobrze mogło nic nie zostać przedłużone (zgodnie z informacją oficjalną).
 

DeletedUser

Gość
Gość
A jednak...zostalo mi ostatnie zadanie polow ryb..ktore pobralem wczoraj przed polnoca..poszedlem spac i dzis od rana zaczalem wykonywac prace..okolo 10 mialem juz wymagana ilosc ryb i UDALO sie dostalem zgnile jajka.Pozdrawiam
 

DeletedUser

Gość
Gość
Zadania miały się zakończyć wczoraj, więc nie widzę w czym problem. Wszystko co nie zostało zamknięte to tylko bonus dla graczy, który wcale nie musiał wystąpić. Równie dobrze mogło nic nie zostać przedłużone (zgodnie z informacją oficjalną).

Bonus ale nie dla mnie i to tylko dlatego że zrobilem zadania w nie odpowiedniej kolejności ,jak się robi taki bonus to trzeba przemysleć że niektórzy mogli to robić w innej kolejności....ale no cóż ja tam nic nie mogę zrobic bo ze mnie tylko mały szarak w tej grze....
 

DeletedUser

Gość
Gość
Właśnie znalazłam ostatniego pstrąga!
Kłest zakończony! Mam komplet świąteczny!!:D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Zadania miały się zakończyć wczoraj, więc nie widzę w czym problem. Wszystko co nie zostało zamknięte to tylko bonus dla graczy, który wcale nie musiał wystąpić. Równie dobrze mogło nic nie zostać przedłużone (zgodnie z informacją oficjalną).

Problem w tym, że nie poinformowano o tym graczy!
Jeżeli zgodnie z info supportu miały być zamknięte wszystkie zadania wielkanocne, a dokonano zmian, to taką informację należało podać z wyszczególnieniem zadań, których ta wcześniejsza informacja nie dotyczy.
Gracz nie był w stanie odgadnąć, że zadanie Wielkanoc (Polowanie na indyka) będzie odmiennie traktowane niż zadanie Wielkanoc (Wielkanocne ognisko).
Jedno i drugie zadanie jest bowiem zadaniem wielkanocnym, więc obydwa winny być tak samo traktowane, albo obydwa zablokowane, albo aktywne.
Support winien traktować graczy poważnie i nie robić sobie wielkanocnych jaj!!!!!!
 

DeletedUser

Gość
Gość
Zadania miały się zakończyć wczoraj, więc nie widzę w czym problem. Wszystko co nie zostało zamknięte to tylko bonus dla graczy, który wcale nie musiał wystąpić. Równie dobrze mogło nic nie zostać przedłużone (zgodnie z informacją oficjalną).

A to właśnie dowód na to, że support robi sobie najwyraźniej z grających jaja.
Ktoś kto nie zrobił zadania ze zbieraniem drewna i tak nie otrzyma zgniłych jaj, a więc będą kolejne rozczarowania!!!!
Kontynuacja zbierania indyków, steków, łososi i pstrągów jest bez ukończenia zadania z drewnem czystą stratą czasu.
I o tym trzeba graczy otwarcie poinformować!!!!!!
To jest obowiązek supportu, a nie mój.:mad:
 

DeletedUser182

Gość
Gość
Problem w tym, że nie poinformowano o tym graczy!

Mamy wiele uzdolnień, ale jednym z nich niestety nie jest przewidywanie przyszłości. Jakim sposobem mieliśmy poinformować, przykładowo w momencie kiedy zadania zostały udostępnione, że zostaną te a te przedłużone, skoro przedłużenie nie było planowane i decyzja zapadła praktycznie o północy?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Mamy wiele uzdolnień, ale jednym z nich niestety nie jest przewidywanie przyszłości. Jakim sposobem mieliśmy poinformować, przykładowo w momencie kiedy zadania zostały udostępnione, że zostaną te a te przedłużone, skoro przedłużenie nie było planowane i decyzja zapadła praktycznie o północy?

To jest bardzo proste albo sie przedłuza wszyskie albo wcale , a tak to tylko wystąpiło kolejne rozczarowanie wśród graczy ,mam tylko jeszcze jedno pytanie mogę liczyc jescze na zdobycie tego jajka ,bo nie chce żyć w tej niepewności...
 
Status
Zamknięty.
Do góry