Zadania Wielkanocne

  • Rozpoczynający wątek mcjackie
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Mi by życie uratowały głupie dwie - trzy godziny.. została tylko podroż.. no ale cóż.. jesli admini mieliby przedłużyć to już by to raczej zrobili :(
 

DeletedUser9641

Gość
Gość
Panowie nie można mieć wszystkiego. Trudno nie zdążyliście to macie nieszczęście. Nie można mieć wszystkiego. Ja nie mam bardzo potrzebnej mi rzeczy przez moje niedoczytanie i nie użalam się.
 

DeletedUser

Gość
Gość
TYm razem czasu bylo na te misje niezmiernie malo.
Gram na 10 swiatach i na 9 z nich cale swieta pracowalem tylko pod te zgnile jajka.
Efekt byl mniej wiecej taki
s5 - ukonczony w niedziele ( ale mialem juz wszystkie indyki, deski i lososie, wiec tylko stekow szukalem)
s7 - ukonczony w niedziele (wczesnej mialem wiekszosc desek, indykow i wszystkie lososie)
s1 - ukonczony w poniedzialek (tu tez mialem kilka produktow na wyjsciu i fart sprzyjal)
s10- ukonczony we wtorek( mialem troche indykow i desek i farta)
-------------------------------------------------------------------
I to tyle sukcesow
s3,s2,s4,s6 - skonczyl bym jutro, no chyba ze by mi wyjatkowo nie szlo.
s8 - no wlasnie tu mam tragedie, ciagle siedze w indykach motywacja juz pon. 40% i konca nie widac.
s11 odpuscilem sobie. Pomimo ze na tym swiecie mam premium uznalem ze walka o panteon i brak karczowania lasu, wyjatkowo nie sprzyjaja robieniu tego questa.
 

DeletedUser13329

Gość
Gość
Potwierdzam to co napisał kolega powyżej...

Jeżeli gracz nie miał zachomikowanych produktów to naprawdę trudno zdążyć na czas wykonać wszystkie zadania świąteczne...
:(
 

DeletedUser

Gość
Gość
Dokladnie, bylo stanowczo za malo czasu na wykonanie tych questow.... Jak juz ktos napisal, zadania swiateczne powinny byc uruchamiane pare dni przed swietami, oraz powinny sie konczyc tak, zeby osoby ktore nie spedzaja swiat prze komputerem, mialy rowniez szanse zaliczyc te zadanka.
Ciekawe ile osob by skonczylo "sylwestrowego questa" jezeli takowy by sie pojawil :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jeżeli gracz nie miał zachomikowanych produktów to naprawdę trudno zdążyć na czas wykonać wszystkie zadania świąteczne...
:(

Ja nie miałem nic, startowałem od zera, nie miałem dostępnych kilku prac, a i tak zdążyłem. Wystarczyło szczęście, i odpowiednie przedmioty w mieście :D Przed chwilką zdobyłem zgniłe jajka i się nimi cieszę, razem z naszyjnikiem miłości, więc teraz cieszę się +2 do szczęścia :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Oto mój rezultat:
s1- jeszcze tylko 2h eksploracji, więc się wyrobię (dzięki karczowaniu mam drewno)
s2-zrobiłem wszystko poza drewnem, nie zdążyłbym (bo skończyłem wszystko poza drewnem wczoraj wieczorem), ponieważ nie mam karczowania
s8- wyrobiłem się (dzięki temu, że mam karczowanie i miałem w ekwipunku ryby, bo zbierałem dla waupee)
s9-brak jeszcze 1 drewna (dzięki karczowaniu i temu, że miałem trzy indyki wcześniej)
s10- brak jeszcze 7 drewna (raczej się nie wyrobię, choć mam karczowanie)
s11- miałem szczęście, bo to zakładacz pułapek i indyki i ryby zostały z pierwszych leveli, także wszystko poza drewnem zdobyłem do niedzieli. Od tamtej pory cały czas pracuję przy wyrębie drzew i brak 3 sztuk drewna, (wątpię żebym się wyrobił z tym drewnem)

Zaznaczam, że każdą z postaci pracowałem (lub biegałem po mapie za jajkami) od kiedy zobaczyłem zadanie (nie od rana, tylko od północy, czyli nie dało się zacząć wcześniej)
Dla kogoś, kto nie ma karczowania i jakiś zapasów indyków/ryb/steków/drewna, których nie sprzedał zadanie było praktycznie niemożliwe do wykonania.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Ja nie miałem komplatnie NIC. Ale dzięki trzem premkom. które kupiłem przez 2 dni mam 15 drewna..steki..indyki..ryby..ale do glupiego pkt. zachodniego nie dojde..zabraknie dokładnie 2:37h :) Juz chcialem robic reskil w jazde konną ale moze wydłuzą.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Witam
Takie zadanka jak to powinny być obliczane czasowa dla przeciętnego gracza (bez premium), który NIE spędza CAŁYCH świąt przed kompem, przed kompem to można posiedzieć przed i po świętach, a w święta to tylko z doskoku i to DUŻEGO.

Cóż - poprzednich zadań świątecznych też nie mam - za krótko gram.

Pozdrawiam administrację
 

DeletedUser

Gość
Gość
Widzę że nie tylko ja nie zdąże ale także mnóstwo innych graczy. Onfury napisał że potrzeba tylko paru minut ale jak ja rano załączyłem prace i potem pojechałem do mamy to jak miałe znowu za 4h wejść aby załączyć. Lapotopa niestety brak.
 

DeletedUser12207

Gość
Gość
na s6 gdzie mam najważniejszą dla siebie postać wyrobiłam się wczoraj, startowałam od zera, w niedzielę praktycznie cały dzień poza domem
na s8 skończę dosłownie chwilę przed północą, zostało dojście po ostatnie jajko, miałam na początek 3 indyki, wszystkie ryby i całe drewno
na s10 się nie wyrobię, postać niestety nie wyrobi się z dwoma jajkami, potrzebne by mi było jakieś 16h, miałam 2 indyki, 2 steki, 8 drewna na początek, tutaj ewidentnie miałam pecha z indykami :rolleyes:

ale proszę zauważyć, że mimo wszystko jestem na nie z przedłużeniem zadania, jestem natomiast zdania, że tam gdzie potrzebne są indyki powinno się od razu dać jeden dodatkowy dzień :rolleyes:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Jak ktoś lubi obserwować idącą np. 9h postać to faktycznie musi spędzi całe święta przed komputerem. Jeżeli natomiast ktoś nie ma takich upodobań to zaloguje się, wyśle postać do pracy, czy taż na drugi koniec mapy zaloguje się ponownie np. po 9h drogi (czy też po 4h pracy bez premium) na dosłownie 5 minut góra, aby zlecić kolejne prace.

Jak już bawisz się w statystykę to chętnie bym zobaczył taką, która powie nam ile czasu należało poświęcić na zapuszczenie wszystkich prac/drogi/przyjęcie i zakończenie zadań. Przyjmij że:

- zapuszczenie 4h pracy (ze znalezieniem na mapie) - 60 sekund
- przyjęcie/zamknięcie zadania - 10 sekund
- zapuszczenie postaci na wycieczkę do punktów/miasta widma - 2 minuty (niech będzie że trzeba poszukać punktów i miasta widma).

Czekam na wyliczenia.
No pewnie, a w podróży (nie mówiąc już w gościach czy na wyjeździe) to już absolutnie każdy wyposażony jest w laptopa z mobilnym dostępem lub chociażby w komórkę z takowym. W ostateczności można się telepatycznie zalogować, 60 sekund co 4 godziny nie powinno być aż takie męczące ;P
Chyba nie o to w tym chodzi, zwłaszcza w święta.

To wszystko i tak nie zmienia faktu, że nawet będąc cały czas online był bardzo mały margines błędu, rzędu kilku w porywach do kilkunastu godzin pracy (statystycznie wyszło ok. 10-15%). Wystarczy mieć odrobinę mniej szczęścia przy znajdowaniu produktów i już można się pożegnać ze skompletowaniem setu świątecznego.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Na s11 brakuje mi 1 drewienka do skończenia questów wielkanocnych
Ustawiłem jeszcze na 30 minut prace przy wyrębie lasów i jak się skończyła widzę raport "znalazłeś 1 przedmiot". Wielce uradowany otwieram, a tam... granit:mad:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Mi natomiast o 22:40 udalo sie znalezc ostatnie drewienko w karczowaniu :D Co najlepsze, mimo bonusow poszukiwacza przygod oraz setu kapelusz balwana + naszyjnik milosci, mialem najwieksze problemy ze skompletowaniem przedmiotow do zaliczenia tego zadanka....

Pomimo tego ze ukonczylem to zadanie na 4 swiatach oraz ze Swieta w tym roku urzadzalismy w domu ( dzieki czemu moglem czesciej klikac ), uwazam ze czas na zrobienie tego zadania to jedna wielkie "zgnile jajo"...
 

DeletedUser

Gość
Gość
mówi się trudno ja tez nie zdążyłem bo do rodziny wyjechałem będę czekał za rok jeśli będzie można dokończyć
 

DeletedUser13329

Gość
Gość
Fart...

Ostatni łosoś 13 minut przed czasem... ale jaja :)

kpina2.jpg
 

DeletedUser

Gość
Gość
Znalazłem ostatnie drewienko.... 37 sek. po czasie :(
Na szczęście ukończyłem te zadania na s1, s8, s9, s10.
Na s2 i s11 niestety nie. Z powodu braku karczowania lasu.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Czy tylko mi się wydaje, czy też jeśli się miało zakończone questy wielkanocne u Indianina, panienki i szeryfa, to u barmana końcowe questy wciąż są aktywne ?
Na jednym z serwerów moja postać tylko karczowanie miała niedokończone i zostało już zablokowane...
 

DeletedUser

Gość
Gość
Zestaw zadań wielkanocnych był całkiem ciekawy i dostarczył wielu emocji :D i w sumie pokazuje jak można całkiem ciekawie zwiększyć zabawę w tej grze.
Co do prac to chyba można było się wyrobić z 7 światów na których gram tylko na jednym to mi się nie udało (ale to był zwykły pech 13 x polowanie na indyki, 10 x hodowla krów, 4 x połów ryb i na deski czasu zabrakło), ale to dobrze- czułem ten dreszczyk emocji otwierając raport :p

Mam nadzieję, że więcej będzie questów czasowych nie tylko z okazji świąt :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Zgadzam się z Klimem- nie lada emocji dostarczyły te świąteczne zadania- widać to po ilości stron w temacie:D
Mnie się udało, ale mam tylko zgniłe jaja, bo przegapiłam wcześniejsze świąteczne questy;ale fajnie było!!
 
Status
Zamknięty.
Do góry