Zadania Wielkanocne

  • Rozpoczynający wątek mcjackie
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
mi jeszcze łosoś brakuje, ale swoją drogą to administracja mogła by dać większe szczęście na znalezienie produktów na święta. taki bonus za robienie sobie z nas jaj 1kwietnia
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nie rozumiem tych, którzy narzekają na "brak czasu" względem zadań wielkanocnych. A nie jest przypadkiem tak, że po prostu nie szukaliście wskazówek przed Świętami, tylko liczyliście, że same Wam przed nos zostaną podsunięte? Przecież o Twitterze (http://twitter.com/thewestnet) wiadomo nie od dziś, nie od wczoraj. A tam jasno i wyraźnie czarno na białym 22.03.br, czyli ponad przeszło tydzień przed Wielkanocą, możemy przeczytać podpowiedź:
Easter is coming, I had better stock up on some meat to be best prepared.
4:23 AM Mar 22nd via web
Raczej nie trudno domyślić się, że chodzi o mięsne produkty z różnych prac, a takich, gdzie właśnie mięsko jest produktem zbyt wiele, przyznajcie sami, nie jest. Nie wspomnę, że na beta-serwerze i forum z nim związanym też niemało było (podobno) jeszcze w tym temacie przed Świętami.

Nie ma co narzekać na brak szczęścia w grze. Czasem trzeba umieć sobie to szczęście samemu zorganizować :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Trochę to głupie. Za zadania "Walentynki" dostawało się naszyjnik miłości i medal "Jesteś uwielbiany". Wiemy, że nie było ich za dużo, a tu co? Wielkanoc tyle zadań i w ogóle i tylko zgniłe jaja:D
Szkoda, że nie ma medalu(wiem, że był za Prima Aprilis, ale za "Wielkanoc" też powinien być:)
 

DeletedUser

Gość
Gość
moim zdaniem mięsne prace to : szynka, indyki steki,polowania i połowy
i chodzić na nie po 10h przed świętami?
 

DeletedUser

Gość
Gość
szkoda, a mogli dać medale za modlitwę i za jajka wielkanocne
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jak to polowania? trofeum..ząb kojota.. bransoleta..to mięso ? o_O
 

DeletedUser

Gość
Gość
Z ciekawości policzyłem sobie ile to statystycznie powinny zająć zadania wielkanocne:

Wielkanoc (Wielkanocny baranek)
Potrzeba: Wypasanie owiec (4 godziny)
Wielkanoc (Polowanie na indyka)
Potrzeba: Indyk 0/5
5/13%/0.5h=~19 godzin
Wielkanoc (Stek z kością)
Potrzeba: Stek 0/5
5/15%/0.5=~16,5 godziny
Wielkanoc (Połów ryb)
Potrzeba: Pstrąg 0/3 , Łosoś 0/2
3/50%/0.5h=3 godziny
2/15%/0.5h=~6,5 godziny
Wielkanoc (Zajączek wielkanocny)
Potrzeba: Eksploracja kontynentu (4 godziny)
Wielkanoc (Wielkanocne ognisko)
Potrzeba: Drewno 0/15
15/65%/0.5h=~11,5 godziny

Wychodzi z tego, że przy średnim szczęściu zadania zajmują w sumie 64,5 godziny pracy, nie licząc wycieczek po jajka. Zakładając, że dziennie można przepracować 14 godzin, otrzymujemy wynik trochę ponad 4 i pół dnia (plus wycieczka). ZTCW zadania pojawiły się 2 kwietnia przed południem, a znikną 7 kwietnia o północy, co daje 5 i pół dnia na ich wykonanie. Czyli żeby mieć jakieś szanse je wykonać bez wcześniejszej wiedzy, w jakie produkty się wyposażyć, trzeba siedzieć całe święta przed kompem. W takim razie ja podziękuję, niektórzy mają rodzinę :p

A na przyszłość, to takie zadania włącza się wcześniej, żeby gracze mieli szanse dostać życzenia świąteczne z końca zadania przed świętami.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja sobie tak dzisiaj przy logowaniu na TW powiedziałem.... Jak znalazłem dwa indyki przez noc to robię to zadanie , a jak nie to mam je w ...
No i nie miałem :(
A jeszcze muszę steki i ryby....
Quest ten robię na okrągło od rozpoczęcia go... kilka dni tylko on.... i tu taki pech...:(

dokladnie.. kurde 100% poswiecenia a wygraja nie ci ktorzy sie poswiecali tylko ci ktorzy mieli przecieki z bety ;/ grrrr ;/ moze administracja zrobi tak jak z indykami ze nie wiem trzeba miec 80% questow zrobionych zeby mozna bylo zdazyc na jakis okres bo szukam stekow 12h i mam 2 a inny tak jak napisane w 4h ma 5... i to jest takie ttroszke nie fair ze ktos ma fuxa i zdazy a drugi poswieci caly czas, biegajac po mapie i nawet zeby zaoszczedzic czas robie questy na zachodzie mimo iz miasto mam na wschodzie zeby nie tracic czasu na powrot - trace dziennie kolo 300$ na szybkie hotele 4 gwiazdkowe zeby sie wyspac i do roboty a tutaj info ze dzisiaj koniec... no coz...
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja także uważam że strasznie mało czasu było na wykonanie tych zadań szczególnie że potrzebne byłe przedmioty króre żadko wypadają tj deski, indyki, steki a do tego było trzeba gonić po mapie i żeby je wykonać to święta było trzeba poświęcić a co po niektórzy mają już rodziny.
 

DeletedUser182

Gość
Gość
Czyli żeby mieć jakieś szanse je wykonać bez wcześniejszej wiedzy, w jakie produkty się wyposażyć, trzeba siedzieć całe święta przed kompem.

Jak ktoś lubi obserwować idącą np. 9h postać to faktycznie musi spędzi całe święta przed komputerem. Jeżeli natomiast ktoś nie ma takich upodobań to zaloguje się, wyśle postać do pracy, czy taż na drugi koniec mapy zaloguje się ponownie np. po 9h drogi (czy też po 4h pracy bez premium) na dosłownie 5 minut góra, aby zlecić kolejne prace.

Jak już bawisz się w statystykę to chętnie bym zobaczył taką, która powie nam ile czasu należało poświęcić na zapuszczenie wszystkich prac/drogi/przyjęcie i zakończenie zadań. Przyjmij że:

- zapuszczenie 4h pracy (ze znalezieniem na mapie) - 60 sekund
- przyjęcie/zamknięcie zadania - 10 sekund
- zapuszczenie postaci na wycieczkę do punktów/miasta widma - 2 minuty (niech będzie że trzeba poszukać punktów i miasta widma).

Czekam na wyliczenia.
 

DeletedUser

Gość
Gość
a widziales questy czasowe ktore sa kazdego roku ? sa takie nieliczne, ale to na 99% nie tak samo jak quest bozonarodzeniowy i walentynkowy..
 

DeletedUser

Gość
Gość
to pytanie było do onufrego lub do kogoś który wie coś na ten temat a nie do ludzi którzy coś przypuszczają
 

DeletedUser

Gość
Gość
mam pytanko, czy zeby dostac "zgnile jajka" trzeba skonczyc zadanie u indianina z 15 deskami?? :>
 

DeletedUser

Gość
Gość
trzeba zrobić wszystkie questy, czytaj cały temat.

up:
u szeryfa, jak skończysz wszystkie questy.
jak ten raport na s4 zobaczyłem, to mnie zatkało:

zawadiaka bez premium i modlitwy;]

cóż, masz po prostu pecha.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser14699

Gość
Gość
mam pytanko, czy zeby dostac "zgnile jajka" trzeba skonczyc zadanie u indianina z 15 deskami?? :>

Tak, musisz mieć ukończone wszystkie zadania wielkanocne i wtedy pojawia zadanie u szeryfa ze zgniłym jajem.
Ja na 8 świecie mam już, ale na 11 raczej nie zdążę, bo zostało mi jeszcze 5 desek do zdobycia, a nie mam jeszcze odblokowanego karczowania :(
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ok, dzieki ;] Bo z tego co zauwazylem, zeby dostac questa ze zgnilym jajkiem, nie trzeba miec zrobionego zadanka od marii - to z szukaniem jajek po calej mapie ;) I stad wlasnie moje pytanie.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Uff, ale jestem szczesliwy, okazalo sie ze mialem w plecaku 3 pstragi, i udalo mi sie zdobyc 2 lososie przez 2h pracy :D a potem okazalo sie ze mialem ubranka by odblokowac karczowanie lasu, a tam jest 64% szansy na zdobycie deski, wiec to juz nie byl problem

(szkoda tylko ze na boze narodzenie zapomnialem ze sa zadania, i juz potem nie dalem rady sie wyrobic, i nie bedzie seta swiatecznego :/ )
 

DeletedUser

Gość
Gość
Witam
To ja mam pytanko do Onufrego.

A jak ktoś ma rodzinę w innym mieście, lub zaplanowane święta z dużą ilością przejazdów i brakiem kompa na podorędziu?
Cóż z tego, że zadania wprowadza się przez 1 lub 2 minuty, ale wtedy trzeba policzyć kiedy się one skończą i być wtedy przy kompie!!!

Uważam, że takie zadania powinny być rozpoczynane przynajmniej 2-3 dni przed świętami, i czas na ich realizację (teoretyczny ze spaniem w środdku) powiniem być tak ze 150% czasu jaki obliczył Tomlin
 
Status
Zamknięty.
Do góry