Zadania Wielkanocne

  • Rozpoczynający wątek mcjackie
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
a ja tylko 4steki, 2łososie i pstrąga i kończe z zgniłymi jajkami
 

DeletedUser7098

Gość
Gość
Co daje ten zestaw ? Niestety naszyjnika nie mam, wiec nie jestem w stanie tego dokładnie sprawdzić (przeprowadzałem się, wieczorem nie było questa, następnego dnia było po nim:()
 

DeletedUser

Gość
Gość
dziwne quest walentykowy skończył się 17. a ten set daje +65 szczęścia jak masz 3części 2części dają +2%szczęścia
 

DeletedUser

Gość
Gość
Orientujecie się, czy da rade wyłączyć ten mini podgląd raportu po najechaniu myszą? Bo już któryś raz mam "Znalazłeś 1 przedmiot", ja już podjarka "OOOOOOOOOOOOOOOOOOOO INDYKKKKKKKKKK" a tu proca... -.-
 

DeletedUser16995

Gość
Gość
Po zakończeniu wszystkich zadań Wielkanocnych pojawi się ostatnie zadanie, które trzeb przyjąć i od razu zakończyć. Nie trzeba być w mieście ani też pisać do innych "Wesołych Świąt" :):) choć byłoby miło. Pozdrawiam
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja sie na indorach wyloze, jeszcze steki i ryby zostaly, a ja dopiero 2 indory mam:mad:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jamjestbandyta- zostaw chwilowo te indory- i tak Ci motywacja spada i zmniejsza szanse na upolowanie czegokolwiek- przeskocz dla odmiany na rybki i mięsko:))
Mi jeszcze brakuje 2 steki i 2 łososie, ale musiałam zrobić przerwę z indorami, bo nic nie wpadało:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Jamjestbandyta- zostaw chwilowo te indory- i tak Ci motywacja spada i zmniejsza szanse na upolowanie czegokolwiek- przeskocz dla odmiany na rybki i mięsko:))
Mi jeszcze brakuje 2 steki i 2 łososie, ale musiałam zrobić przerwę z indorami, bo nic nie wpadało:)

A ile ryb i stekow potrzeba?
 

DeletedUser7000

Gość
Gość
Omg... JA NIE MOGE! Te Questy są skonstruowane dla ludzi wygrywających co tydzień w lotka, lub dla dobrze poinformowanych którzy "ciupają" codziennie na becie i na zagranicznych forach. :rolleyes: Co najmniej o dwa dni powinno to być przedłużone! Nie wiem jak wy, ale ja bynajmniej gram w westa dla zabawy a nie, dla "sławy i chwały". Jak to było? Aha:

jestem za tym żeby bić lvl w nieskończoność[...]wtedy biło by się lvl dla chwały

No. :D I myślę, że jest o wiele więcej graczy, grających 4 fun jak ja. Gra 4 fun polega na cieszeniu się byle detalem, a nie maniakalnym wbijaniem lvlu.(nie chodzi tu o dobrze znany "szał dzieci neo"), :p
 

DeletedUser

Gość
Gość
ufff.... Dzisiaj w nocy znalazłem ostatni stek, który nie chciał mi wypaść przez 10h (wypadł dopiero za 5 razem 2 godzinnej pracy - moja wściekłość nie znała granic, gdy musiałem klikać co chwilę następne 2 godziny) i jestem szczęśliwym posiadaczem zgniłego jajka.

Porównując zadania wielkanocne do zadań na Boże Narodzenie zauważyć można różnicę. Te są czasochłonne, ale większość może je wykonać, z kolei na BN były łatwiejsze, ale na końcu była pułapka w postaci Poszukiwania skarbu które mało kto mógł zrobić. Ja osobiście wolę się pomęczyć i polować na indyki 30 godzin niż spotkać zadanie nie do przejścia. Dlatego myślę, że jest to krok w dobrą stronę.
 

DeletedUser

Gość
Gość
No. :D I myślę, że jest o wiele więcej graczy, grających 4 fun jak ja. Gra 4 fun polega na cieszeniu się byle detalem, a nie maniakalnym wbijaniem lvlu.(nie chodzi tu o dobrze znany "szał dzieci neo"), :p

Skora grasz dla zabawy, to po co się użalasz! Graj dalej i nie płacz. Mam 36 lvl (35 gdy się pojawiły się te qesty), i gdybym miał odblokowane eksploracja kontynentu, (18 pkt umiejętności brakuje) to bym to zrobił na luzie. A wcale się ni użalam jak większość graczy. Gram dalej i już. Pokaż że jesteś mężczyzną, a nie dzieckiem!
 

DeletedUser7000

Gość
Gość
Spoko. Chyba mnie nie zrozumiałeś. Chodzi mi o to że jeśli coś już wprowadzają to tak aby wszyscy mieli jakiekolwiek szanse, a nie musieli wchodzić po kilka razy o jakiś chorych godzinach, żeby móc zdobyć set świąteczny, bo to mija sie z celem: zamiast umilać graczom czas świąt, uprzykrzają go nie dając szansy większości graczy. The End.
 

DeletedUser16375

Gość
Gość
Jaki sens jest setu świątecznego. Gracze na nowych światach nawet nie mają szans zdobycia wszystkich elementów. Zadania gwiazdkowe były w grudniu zanim powstał świat 11 a zadania walentynkowe w lutym zanim powstał świat 12. Z tego co zauważyłam zadania np kwietniowe nie powtórzyły się po raz kolejny w kwietniu. Tak samo jak zadania z poprzedniej wielkanocy. Więc po co uzaleznia się jedne zadania od drugich skoro nie ma ciągłości.
 

DeletedUser7098

Gość
Gość
Zadanie zrobiłem cudem. Wszystkie ryby miałem, 7 desek w ekwipunku (i odblokowane karczowanie), do tego miałem 2 steki. Mimo wszystko nie cieszy mnie to bo i tak nie mam medalionu z Walentynek.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Skora grasz dla zabawy, to po co się użalasz! Graj dalej i nie płacz. Mam 36 lvl (35 gdy się pojawiły się te qesty), i gdybym miał odblokowane eksploracja kontynentu, (18 pkt umiejętności brakuje) to bym to zrobił na luzie. A wcale się ni użalam jak większość graczy. Gram dalej i już. Pokaż że jesteś mężczyzną, a nie dzieckiem!

Wyjdź, policz sobie prawdopodobieństwo zdobycia 5 indyków dla np. 30h pracy, wyciągnij wnioski i edytuj ten fragment o luzie...
 
Status
Zamknięty.
Do góry