Zadanie 67 poziom

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser3420
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser10568

Gość
Gość
jak będziesz miał dużo szczęścia i cie nie trafi ani razu a ty go trafisz to możesz wygrać, wszystko jest możliwe :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
zakladasz ciuchy z unikiem i walisz w kolko pojedynek az w koncu ci sie uda (i przy okazji medal) :D
 

DeletedUser10568

Gość
Gość
mam taki problem jestem w tym lesie dicksona i chce przyjąć zadanie Rajd (Napadać) ale cały czas wyskakuje mi komunikat nie spełniłeś warunków zlecenia, nie wiem czemu mam tam także zadanie z drugiej decyzji Rajd (Szukaj) i nie wiem o co chodzi, prosze pomóżcie
 

DeletedUser

Gość
Gość
mam taki problem jestem w tym lesie dicksona i chce przyjąć zadanie Rajd (Napadać) ale cały czas wyskakuje mi komunikat nie spełniłeś warunków zlecenia, nie wiem czemu mam tam także zadanie z drugiej decyzji Rajd (Szukaj) i nie wiem o co chodzi, prosze pomóżcie

musi być środa oraz musisz mieć tą pracę dostępną
a masz dwa zadania bo to jest decyzja i możesz tylko jedną wybrać.

Edit down: też właśnie czekam na to zadanie:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser14524

Gość
Gość
mam pytanie bo dziś (piatek) uaktywniło mi się to zadanie (pierwsze zadanie RAJD), więc do roboty! lecz obliczyłem że mogę jeszcze plądrować zwłoki 2h, czy muszę to zadanie zakończyć za tydzień czy da radę jutro je zamknąć po spełnieniu wymagań?
 

DeletedUser6254

Gość
Gość
Oczywiście ,to zadanie możesz przyjąć tylko w piątki ,ale to nie oznacza ,że zakończyć musisz też w piątek .Jak Ci pasuję w sobotę ,to zakończysz w sobotę ,albo w inny dzień ,kiedy tylko będziesz chciał .
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser10568

Gość
Gość
poh ograniczenia sa tylko jeśli chodzi o przyjęcie zadań a zakończyc możesz obojętnie kiedy /wyjątkiem sa zadania świąteczne kiedy jest ograniczenie czasowe/
 

DeletedUser14524

Gość
Gość
wielkie dzięki ;)
ale jeżeli się okaże że jutro zadanie będzie nieważne to was uduszę :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nie sądziłem że pokonam Scotta w takim stylu że on mnie ani razu nie trafi:

PojedynekKaputronalaScott.jpg
 

DeletedUser

Gość
Gość
tak to i ja go pokonalem. za 1000 razem ale za to 39 lvli wczesniej xD
 

DeletedUser

Gość
Gość
ej a do czego ten list z początku co się go po plądrowaniu zwłok dostaje jest potrzebny?;P
 

DeletedUser14524

Gość
Gość
do niczego :)
to była wskazówka

PS: ja wam zazdroszczę, ja nawet nie pokonałem zdrajcy :(:(:( omdlałem w jednym pojedynku! :mad::mad::mad: wkurzony jestem bo juz glebę założyłem :mad::mad::mad:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Juz moglbym zakonczyc te zadanie,ale mam przy sobie 70.000 $ potrzebne do ponownego reskilla. Przeloze staty i pokonam go bez trudu ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry