Zadanie 67 poziom

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser3420
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Mam pytanie czy ciężko jest pokonać zdrajcę? Jeśli tak to poproszę o uniki.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Tak to wyglądało u mnie:


Zdrajca większość ciosów celuje w barki, lub ma mało celowania i uniku w stosunku do moich umiejętności.

ps oczywiście obrażenia w rzeczywistości były na odwrót, nie wiem czemu konwerter się posypał i przypisał jego obrażenia mi, a moje jemu.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
przy 0 uniku, 50 celowania i 222 strzelania:
58894977.jpg
 

DeletedUser

Gość
Gość
Laska

A czy jeśli chcę w decyzji 1 zrobić zadanie z laską, to nie muszę robić zadań, które są w tej samej decyzji (Łowca nagród (5 godzin), Napad na powóz pocztowy (6 godzin), Napad na pociąg (8 godzin), Transport więźniów (5 godzin))???
Pytam, ponieważ bardzo mi na tej lasce zależy, a do tego dostanę 10000$ więc skompletuję sobie set dżentelmena.

I który to gość, którego trzeba pokonać, aby laskę dostać??
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Rozbawiles mnie chlopie.
Zeby zdobyc laske musisz zrobic wszystkie te zadania,plus pojedynki.
Droga dluga,jednak po aktualizacji nie jest wcale ciezka.
P.S szukaj laski w pladrowaniu,badz napadzie na powoz- wytrwalosci i na pewno Ci wyskoczy nawet bez premium
 

DeletedUser

Gość
Gość
Tylko, że napadu na powóz pocztowy nie mogę jeszcze robić, a możliwe by to było, jakbym miał laskę i te 10k z zadania :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Dziwny jesteś kolo, mając lvl 67+ powinieneś już wiedzieć że nagrodę do dostaje się dopiero po wykonaniu questa
 

DeletedUser7000

Gość
Gość
Nagrodę dostaje po wykonaniu Questa. Pocieszę cię żeby zdobyć laskę w jednym zadaniu wykonywać napad na powóz pocztowy(6 godzin). A kiedy już będziesz mógł wykonywać tę pracę powinieneś znaleźć laskę, więc po co wykonywać zadanie po laskę? ;) Uznasz wtedy, że lepszy będzie klasyczny znak zapytania, i jak wszystko pójdzie cacy, będziesz miał laskę i klucz nr. 2. :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
ejj mam narazie 66lvl, pojutrze wbije 67, co mam zrobić z tym listem który dostane za 6h plądrowania? nie mam czasu przewalać 7 stron
 

DeletedUser

Gość
Gość
List możesz sprzedać. Jest w nim tylko info potrzebne do rozpoczęcia dalszych zadań ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
po przeczytaniu listu masz potrzebne ci wiadomości. jednak nie da się go sprzedać (chyba przed zakończeniem zadania).
 

DeletedUser

Gość
Gość
a ja mam takie pytanko:

czy wiadomo już coś komuś na temat ukrytego zadania z kluczami?
 

DeletedUser

Gość
Gość
las dicksona - bug?

Witam, mam problem i zastanawiam sie czy ktos sie juz z tym spotkal. Pokonalem zdrajce i teraz mialem sie udac do lasu dicksona, gdzie sa dwa zadania, 9h eksploaracji i 6 h napad na powoz pocztowy. Gdy probuje przyjac zlecenie wyskakuje mi komunikat ze nie spelnilem warunkow zlecenia. Co jest grane?
 

DeletedUser12617

Gość
Gość
bo musi byc pewnie jakiś dzień konkretny w którym możesz przyjąc te zadanie :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Wbijam niedługo 67 level więc zacząłem się przyglądać o co chodzi w zadaniu Rajd i szczerze mówiąc chyba się wstrzymam z jego zrobieniem do czasu ukończenia zadań na 75 levelu. Pewnie mi to zajmie kilka dobrych tygodni, ale przynajmniej nie będę musiał robić reskilla dwa razy :/

Prawie wszystkie zadania z 75 mogę zrobić teraz (do włamania brakuje mi co nieco). Na 67 brakuje mi jedynie 290 punktów do Łowcy Nagród :D

Ktoś już tak próbował? Mam nadzieję, że nie ma jakiejś sztuczki, że akurat te dwa zestawy questów trzeba zrobić w odpowiedniej kolejności? Dla pewności wolę zapytać...
 
Status
Zamknięty.
Do góry