Zadanie 67 poziom

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser3420
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
ja mam te zadania już i stanąłem na łowcy nagród. one są po prostu trudne i by sobie poradzić trzeba dużo policzyć, pokupić itemki i 20-25lvl wcześniej rozdawać umiejki. a skoro czarnulka nie daje rady to chyba mało komu się udało.
i jeszcze jedno: nie czytałem na bieżąco i nie wiem czy ktoś już w całości skończył te zadania.

@ i jeszcze jedno-czy tego S&M S trzeba oddać czy tylko mieć?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
trzeba go oddać;)

kilka osób znam co zrobiło już cały rajd ale każdy miał problemy z tym Panem ogólnie każdy z Npc strzela kosmiczne obrażenia;) ten screen był z s2 na s1 jutro zrobię podejście do Pana Scota;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
no to życzę powodzenia ;) a sam brnę przez te zadania.

a i co jest pod ? czy to na pewno jest klucz2?
 
a ile mialas uniku, celowania itp?
jeszcze jestes w "profilu" pojedynkowym, tak? gdzies na forum pisalas ze robisz reset postaci na cos innego, wiec sie zgubilem :p
 

DeletedUser

Gość
Gość
na scotta tylko unik pomoże :p
jak ona w 4 strzałach zabiera 1k, to w całym pojedynku 2k ^^
trzeba mieć nieziemsko napakowanego uniku :D
od 1lvl dawać w unik
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja sie z nim trochę mećzyłem dokładnie 5 razy mnie uspił :), potem dodałem 40pkt do uniku i jakoś dałem rade chociaż i tak ponad 500hp mi ściagnął... jeżeli chodzi o znak zapytania jest tam... odpowiedź macie w moim profilu na s2 ;) życze powodzenia w wykonywaniu tych questów :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja sie z nim trochę mećzyłem dokładnie 5 razy mnie uspił :), potem dodałem 40pkt do uniku i jakoś dałem rade chociaż i tak ponad 500hp mi ściagnął... jeżeli chodzi o znak zapytania jest tam... odpowiedź macie w moim profilu na s2 ;) życze powodzenia w wykonywaniu tych questów :)

to co wybrałeś? i czy mówgłbyś dać scrn?
 

DeletedUser12617

Gość
Gość
ej mi się niechcą pojawic zadnka na 67 ? musi byc jakis dzień czy co ?
 

DeletedUser3516

Gość
Gość
Wybrałem decyzję 1, mam już w księdze zleceń pobrane zadanie:
Rajd (Partycypacja) - Cel: Pracuj 5 godzin jako łowca nagród.

zaglądam do lasu a tam czeka do otwarcia zadanie:
Rajd (zadanie|Szukaj) - Cel: Pracuj 9 godzin w pracy eksploracja kontynentu.

Czy to nie aby zadanie z decyzji 2 ?

Wyjaśni mi to ktoś ? :)
Z góry dzięki.
 

DeletedUser628

Gość
Gość
Tylko że po wybraniu pierwszej opcji (dołacz do przestępców) zadania eksploracja kontynentu nie można przyjąć ;)
Będzie wisiało do zakończenia tego questu.
Tak mi się przynajmnie wydaje ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
no ja mam pytanie ucinające w końcu wszystkie spekulacje! czy po ? na 100% znajduje się klucz 2.? pytam tych co zadanie ukończyli i wybrali tę opcję. prosiłbym również o screen. :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Udało mi się pokonać Lucasa za drugim podejściem

PojedynekKaputronalaLukas2.jpg


Ciekaw jestem czy ten ostatni pojedynek ze Skottem będzie dużo trudniejszy od pojedynku z Lucasem?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
masz odp

beztytuuijl.jpg

1dffe7ca9e4c7ddf297ca5c.png



ja tam jeszcze do tego zadania się nie przymieżam

P.S czarnulka ty masz tak mało pż?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Raport widziałem ten z Czarnulką i Scottem. Chodziło mi jak bardzo Scott jest lepszy od Lucasa. Nie pamiętam czy widziałem raport i czy w ogóle był zamieszczony na forum z pojedynku Czarnulki i Lucasa bo mógłbym sobie porównać.
Wracając do kosztów u szamana. Mnie ta cała przyjemność jak do tej pory kosztowała coś ok 90k złota. Został mi do pokonania jeszcze Scott. Z pojedynkiem jednak wstrzymam się. Nie udało mi się do tej pory znaleźć laski. Branie nagrody z pod tego ? nie uśmiecha mi się nawet jeśli to klucz. Laska jest mi bardziej potrzebna niż ten klucz przynajmniej na ten czas. Jak wybiorę laskę nie dostanę klucza i błędne koło się zamyka. Jakie mam gwarancje że posiadając dwa klucze zdobędę ten trzeci? Z pojedynkiem ze Scottem poczekam do czasu jak uda mi się laskę znaleźć.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Czy komus tak jak mi pokazala sie misja z decyzji drugiej mianowicie Rajd(szukaj - 9h eksploracji kontynentu) po pokonaniu zdrajcy w decyzji pierwszej.Bo teraz mam w lesie dicksona 2 misje z dwoch decyzji.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Został mi do pokonania Scott z decyzji pierwszej a w lesie Dicksona od samego początku figuruje Rajd (Szukaj). Dodam tylko że na samym początku gdzie powinienem mieć wybór i o wszystkim móc powiedzieć szeryfowi u mnie pojawił się błąd bo miałem do wyboru tylko pierwszą decyzje czyli przystać do bandytów. Trochę się pośpieszyłem i przyłączyłem się do bandytów. Pisałem w tej sprawie do niedźwiadka. Nie wiem czy dobrze pisze nick tej osoby? Nic nie można już było zrobić z powodu że podjąłem decyzje i przyłączyłem się do bandytów. Teraz jak na to patrze to nie żałuje że tak się stało. Mnie też to dziwi że wciąż jest w lesie Dicksona opcja Rajd (Szukaj) i po wyborze pierwszej decyzji nie znikła.
 
Status
Zamknięty.
Do góry