Zadanie 67 poziom

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser3420
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
na 86 % bo mogłem trafić akurat w ten jeden dzień
a jeśli chodzi o anulowanie i ponowne przyjmowanie zadania to nawet na niemieckim forum o tym piszą


po anulowaniu i zaakceptowaniu nadal jest łowca nagrod - dlatego pisalem zebys nie pisal jesli nie jestes pewny tylko zgadujesz

cya
 

DeletedUser

Gość
Gość
po anulowaniu i zaakceptowaniu nadal jest łowca nagrod - dlatego pisalem zebys nie pisal jesli nie jestes pewny tylko zgadujesz
cya

no widzisz jak ładnie udowodniłeś że Decyzja 1: Partycypacja nie uległa zmianie
ja stwierdziłem tylko jeśli taka zmiana miała by miejsce to musiał byś anulować i przyjąć ponownie zadanie

nie stwierdziłem że akurat to zadanie zostało ułatwione
 

DeletedUser

Gość
Gość
chętnie oddał bym 2 bo nie są mi do niczego potrzebne a sprzedać szkoda

edit.sporo dałem w celowanie uniki więc
dla mnie to jest dosyć dobra praca
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
wyglada na to ze zadania z 67 lvlu nijak zostaly ulatwione :]

Skoro administracja napisała w changelogu, ze jednak zostały ułatwione to gdzie niby to ułatwienie się znajduje?
 

DeletedUser

Gość
Gość
To może ja wyjaśnię co się zmieniło przynajmniej kiedy podejmiemy pierwszą decyzję :). Na początku wszystko jest tak jak było plądrujemy zwłoki przez 6h i dostajemy 300exp+ list, kolejne zadanie- musimy zdobyć zieloną chustę i posiadać 60pkt umiejętności chowanie, dostajemy za to 100exp, w tym momencie mamy możliwość wyboru, ja wybrałem decyzje 1, mamy zatem kolejne zadanko za 30exp (nic nie musimy zrobić), następnie trzeba pracować 5h jako łowca nagród, przyznam się, że zadanie to wykonałem przed aktualizacją i wystarczyło pracować jako łowca nagród 13s, ale chyba już ten bug naprawili..., następnie mamy pojedynek, kolejne zadanie: napad na powóz pocztowy 6h, potem zbieramy itemki potrzebna do napadu, kolejna przeszkoda napad na pociąg 8h :p, po wykonaniu skoku na pociąg przed aktualizacją było zadanie transport więźniów 5h zadanie to było dla mnie niewykonalne, a brakowało mi jakiś 140pkt umiejętności żeby móc je wykonywać:eek: po aktualizacji prace transport więźniów zamieniono na prace strażnik więzienia, która jest o wiele prostsza...

czyli jednak jakaś zmiana jest, nie wiem czy wcześniej nie zaszły jakieś zmiany, bo wszystkie wcześniejsze questy wykonałem wcześniej...
 

DeletedUser

Gość
Gość
Hmm... skoro Transport Więźniów zmienili w Decyzji 1, to może Pracuj jako żołdak w Decyzji 2 też na coś zmienili?
Nawet po przejściu pierwszych questów, brakowało by mi do niego ~115pp.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Hmm... skoro Transport Więźniów zmienili w Decyzji 1, to może Pracuj jako żołdak w Decyzji 2 też na coś zmienili?
Nawet po przejściu pierwszych questów, brakowało by mi do niego ~115pp.

Kurde oby oby!! Jednak pracuj jako żołdak to nie cel zadania. Celem jest zebranie whisky. Więc porównać do zmiany pracy tego niestety nie można.
Trzeba liczyć, że tych whisky nie trzeba będzie zbierać:)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Hmm... dla mnie bez różnicy czy celem jest Pracuj jako żołdak czy Whiskey x3. I tak jest tylko jeden sposób na zdobycie tego :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Hmm... dla mnie bez różnicy czy celem jest Pracuj jako żołdak czy Whiskey x3. I tak jest tylko jeden sposób na zdobycie tego :)
Dla mnie też. Ale z punktu widzenia gry to jest inna zmiana. Bo nie zmiana pracy potrzebnej do wykonania a zmiana przedmiotu;]

Nie ma co gdybać. Jeszcze jedna kajdanki i się sprawdzi:)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Masz racje, z punktu widzenia gry to jest zmiana produktu, ale praca jest w jakiś sposób z tym produktem powiązana :)
Hehe.. No to szukaj ;p
Mi jeszcze brakuje 130pp do Transportu i jakieś ~220pp do Włamania, może te nowe premium mi pomoże ^^
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser1927

Gość
Gość
No to bardzo dobrze ze to zmienili Transport więźniów tylko teraz muszę dać z 30 pkt w chowanie się a reszta to przedmioty dają mi te 30 pkt wiec trzeba je kupić,a tak jak przedtem do pociągów brakuje mi 6 pkt pracy wiec będą ja miał za jakieś 2 poziomy.A te zadania to najpierw trzeba to przyjąć i dopiero potem pracować czy nie?
 

DeletedUser

Gość
Gość
należy przyjąć oczywiście;p

ja uważam że brzydko zrobili ułatwiając grę ciekawiej wyglądały zadania z transportem bo teraz to można decyzje 1 wykonać dając tylko w strzelanie więc żadna filozofia.
 

DeletedUser

Gość
Gość
może i łatwiej wykonać decyzje 1 jeśli pakuje sie wszystko w strzelanie. Tylko zadanie z 75 lvlu nie będzie już takie przyjemne :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Heh... zmiana "transportu więźniów" na "strażnika więzienia"?
Śmiech na sali po prostu.
Wniosek z tego płynie jasny: wystarczy trochę popłakać, że "gra za trudna" i siup - kolejna aktualizacja psuje zabawę. Ci, którzy chcieli wyzwania stracili je na rzecz tych graczy, dla których głowa jest tylko po to, żeby im się woda nie lała do środka... :/

Nie poddawajcie się - wystarczy jeszcze parę tygodni lamentu, że blok zadań z 75-ego poziomu też jest "przegięty", a na pewno zostaną wprowadzone zmiany typu: zamiana "włamania" na "kradzież koni" i "ochrony dyliżansu pocztowego" na "ochronę wozu osadników", aby nawet największa łamaga mogła go ukończyć i dostać klucz do skrzyni z gaciami dziadka Vinceta...
 

DeletedUser

Gość
Gość
jeśli ktoś nie myśli o dalszych krokach to transport więźniów jest dla niego przeszkodą po wykonaniu zadania Napad na powóz pocztowy zaczynamy zmieniamy umiejętności na napad na pociągi i jak by ktoś pomyślał to napad na pociągi i transport więźniów mają spólne umiejętności takie jak (wytrzymałość i chowanie się) to ostatnia prace nie była już by takim problemem brakujące punkty pracy podciągnęło by się taktyką która liczy się podwójnie i prawie po zadaniu.
 

DeletedUser

Gość
Gość
W decyzji drugiej też jest zmiana. Nie trzeba zbierać whisky. Duże ułatwienie.

beztytuuww.jpg
 

DeletedUser

Gość
Gość
Były takie prace jak pladrowanie lowca nagrod itp?
W quescie
 

DeletedUser

Gość
Gość
tak bylo pladrowanie na samym poczatku, lowca tez byl
 

DeletedUser

Gość
Gość
Łowca nagród jest tylko w decyzji 1
ja mogę potwierdzić że Napad na pociąg został nie zmieniony
 
Status
Zamknięty.
Do góry