zadanie doskonały skok

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser23856
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser23856

Gość
Gość
Witam czy dzisiejsze pojawienie się zadania Powtarzalnego Doskonały skok wiąże się z kolejnym błędem i rozpoczęcie tego zadania może przynieść nam kłopoty z zakończeniem go? Seria ta zaczyna się 11 listopada dziś mamy 4 czyli z tygodniowym wyprzedzeniem tak jak i poprzednie zadania Halloween`owe które (część z nich) do dziś nie można ukończyć.
 

DeletedUser

Gość
Gość
kolejne zadanie

Czas serwera: 06:00 - 10:00
Miejsce: Bogata posiadłość
 

DeletedUser23856

Gość
Gość
kolejne zadanie

Czas serwera: 06:00 - 10:00
Miejsce: Bogata posiadłość

??

Znam te zadanie wiem co i jak tylko pytanie czy nie pojawiło się za wcześnie i czy nie jest zbugowane jak ostatnie które wrzucają?
 
Zadanie nie działa. :/ Jestem w posiadłości, w odpowiednim ubraniu i nic! Nie można przejść do kolejnego etapu. :/
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Jeśli przeklikałeś pierwsze zadanie u Marii, którego warunkiem zakończenia jest pójście do posiadłości to niestety, ale nie ma zadania. Nie wiemy dlaczego pojawiają się takie błędy, że można zakończyć zadanie bez zrobienia jego celu, ale IG nad tym pracuje.
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Napisz o które dokładnie zadanie z tego questu nie możesz zrobić/nie ma go u zleceniodawcy.
A tak naprawdę to już lepiej napisać ticket ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser24472

Gość
Gość
Działa to zadanie Robota czy nie bo to już nawet nie jest śmieszne.

Ani jednego info o tym zadaniu , żadnego info co z zadaniem Zachodni koszmar.


O wszystko trzeba się dopytywać , weźcie się do roboty w tym supporcie.
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Bazując na moim doświadczeniu z tym zadaniem:
Jeśli ktoś wziął zadanie od Marii i od razu je zakończył, dalszej części questu raczej nie będzie (na tą chwilę). Tutaj jest właśnie błąd. Dlatego od wczoraj przestrzegałem ludzi na huronie (środa była KANUTO, pisałem co mam w środy;) ) by uważali na to. Ja nie zakończyłem od razu zadania i teraz jestem na etapie gdzie mam ten termit i jutro znajdę kolejną część flarę zapłonową i mogę czekać do poniedziałku.

Co do Zachodniego koszmaru, na razie z tego co wiem, nie zostało naprawione.
 

DeletedUser24472

Gość
Gość
Mam zadanie u Marii otwarte, kolejnym krokiem jest pójście do tej posiadłości gdzie trzeba mieć te ciuszki.

Więc można tam iść czy znów nadaremnie stracę czas wędrując tam ?
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Byłem tam dzisiaj zadanie pojawiło się ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser6549

Gość
Gość
Mała rada dla was:
Dokładnie sprawdzajcie jaki cel ma każde poszczególne zadanie. Jeśli celem jego jest dojście gdzieś a możecie je "wyklikać" to nie róbcie tego ;)
 
Robię to zadanie nie pierwszy raz i zawsze Marię przeklikałem, potem było ok. wszystko się pojawiało. To co ostatnio się dzieje z zadaniami to jest totalna kompromitacja INNO, co coś wyjdzie to błąd.
 
u mnie wszystko dziala, czekam do jutra na zadanie z konowałem, a poźniej do poniedziałku i spróbuje zamknąć quest
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Robię to zadanie nie pierwszy raz i zawsze Marię przeklikałem, potem było ok. wszystko się pojawiało. To co ostatnio się dzieje z zadaniami to jest totalna kompromitacja INNO, co coś wyjdzie to błąd.

Nie mogłeś rok temu przekliać zadania u Marii nie robiąc zadania "Przeszukanie posiadłości", które każe nam iść do zleceniodawcy tego zadania.
 
Fusek jeśli pojawia się pod spodem, że spełniłeś warunki zadania to go zamykasz i idziesz dalej, więc nie rób wody z mózgu bez obrazy.
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Tak, masz rację, ale warunkiem tego zadania jest pójście do posiadłości a to że można to zadanie zakończyć nie idąc tam to jest błąd. Jeśli przeklikacie to zadanie u Marii dalsza część zadania Wam się nie pojawi.

Co mówi tw-db?
Otóż warunkiem rozpoczęcia zadania jest skończenie:
Ocal saloon cześć 2 (Pojedynek)
a także wymaga się 50 poziomu postaci
Co jest warunkiem zakończenia zadania?
Potrzebne do zakończenia
Przeszukanie posiadłości- czyli Potrzebne do rozpoczęcia Czas serwera: 06:00 - 10:00 Miejsce: Bogata posiadłość
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Nie otwierałem tw db, robię to na co mechanika gry pozwala. Jeśli tak jest jak piszesz to zadania u Marii nie powinno dać się zamknąć. I to jest mylące. Tak nie może być. Jakiś czas temu INNO obiecywało, że nie będzie żadnych ukrytych haków w zadaniach, każde będzie dało się zrobić i ja naiwny im uwierzyłem.
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
To nie jest hak, tylko błąd co również napisałem.
Tak, masz rację, ale warunkiem tego zadania jest pójście do posiadłości a to że można to zadanie zakończyć nie idąc tam to jest błąd.

Poza tym mechanika gry Ci pozwala, prawda. Jednakże trzeba również czytać jakie są wymagania do zrobienia tego zadania, a jeśli wymogiem jest pójście gdzieś, a jeśli się tam nie jest, a zadanie można zrobić, to nie wydaje się to dziwne?
 
Status
Zamknięty.
Do góry