zadanie doskonały skok

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser23856
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser27311

Gość
Gość
Rozumiem,twt nie idzie graczom na rękę i nie włączy zadania wcześniej żeby zrobić przed 10 ;)

Ogromnie bym chciał mieć taką władzę i rządzić wymogami w zadaniach - lecz to niestety wyłącznie uprawnienia biura IG.

Jeżeli chodzi o zadanie to jego wymogi są następujące, dobrze żebyście znali je i sami mogli ocenić czy można wykonać zadanie (jako Support chętnie też pomożemy i powiemy kiedy wykonaliście zadania wcześniejsze itp.)
  • Osiągnięty poziom 10
  • Załatwione: Skok (Doskonały skok)
  • Po zakończeniu zadania Skok (Doskonały skok) musisz odczekać 181 dni.
  • Załatwione: Pojedynek (Ocal saloon cześć 2) // Standardowy wymóg przy zadaniach.
  • To zadanie jest dostępne jedynie od 11.11.2015 od 10:00 godziny do 19.11.2015 do 00:00 godziny.

Teraz chyba wiecie dlaczego nie można wykonać zadania, przynajmniej póki co.
Pamiętajcie tylko o flarze zapłonowej, że trzeba w piątek ją koniecznie zrobić abyście nie stracili podejścia do zadania (poniedziałek trzeba podlecieć do Bogatej posiadłości) - inaczej czasu zabraknie.
 

DeletedUser24472

Gość
Gość
Trochę to głupie bo sporo graczy ma już wszystko zrobione a teraz znów muszą czekać do poniedziałku. Bez sensu.
 

DeletedUser1404

Gość
Gość
jak mamy to rozegrać ?
zadania nie ma , a każdy chce je wykonać .zegar tyka ,limit czasu na zadanie ścisły.


Skok (Powtarzalne zadania świąteczne)

- Masz 15 dni po ukończeniu zadania Szybko i gładko (Powtarzalne zadania świąteczne).

ja widze to
 

DeletedUser31433

Gość
Gość
a ja nie widze nic, ani u mari, ani na posiadlosci, mimo ze mam ubrania, jest godzina 9:40 zadania brak :( zobacze co jutro ..
 

DeletedUser24472

Gość
Gość
a ja nie widze nic, ani u mari, ani na posiadlosci, mimo ze mam ubrania, jest godzina 9:40 zadania brak :( zobacze co jutro ..

To zadanie jest dostępne jedynie od 11.11.2015 od 10:00 godziny do 19.11.2015 do 00:00 godziny.
 

DeletedUser16894

Gość
Gość
Chciałbym pogratulować twt.
Spora część graczy zadanie wykonała, za co otrzyma punkt um.
Teraz niech mi ktoś odpowie dlaczego ja mam być stratny i nie mieć też 2 tygodni ? Nie siedzę w domu i obieram ziemniaki, tylko pracuje na 2 zmiany, dziś mam wolne - jak każdy, nie można było dać qestu o ok 9? żeby zrobić dziś? Teraz mam 1 zmianę, jutro i w piątek nie zrobię qestu na posiadłości bo zaczynam na 5;00. Jeżeli zrobię dopiero w sobote to zadanie, to następnie czekać muszę do środy. A 19 już koniec. Gdzie tu równe traktowanie graczy ?

A teraz zapytam jeszcze o coś.
Pokazał się qest u Marii - Mam 15 dni na ukończenie po skończeniu Przeszukanie posiadłości. Czyli co, nie do 19 a do 26 mam czas ? Niech ktoś mi to wytłumaczy.
 

DeletedUser27311

Gość
Gość
Ja się zastanawiam dlaczego nie chce się osobom czytać wcześniejszych wpisów gdzie wyraźnie jest podana data i godzina.

Od godziny 10:00 można przyjmowac zadania - czy ktoś robił wczesniej coś czy nie, każdy ma teraz możliwość.

To że Maria mówi że jest 15 dni na wykonanie zadania - oczywiście że jest :D Tylko ona ma to wpisane jako wymóg żeby wykonać to zadanie w terminie do 15 dni, a zadanie zniknie 19.11.2015 :D
Więc polecam nie bawić się w kalkulacje że mnie się uda, system ma luki - bo jak w poniedziałek nie wykona się zadania kończącego serię, to baj baj umko. A kolejne podejście dopiero za rok.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Mam pytanie, czy jeśli dzisiaj nie mam zadania u Marii (przyjełem wczesniej i zakończyłem), to czy jutro pojawi mi się zadanie w posiadłości?
 

DeletedUser27311

Gość
Gość
Zadanie w Bogatej posiadłości będzie można przyjąć od dnia jutrzejszego.
Pamiętajcie o wymogu godzinowym (6:00 - 10:00).
 

DeletedUser7810

Gość
Gość
Czy tu znowu jest jakiś błąd i nie wszyscy mają pierwsze zadanie w salonie?
11.11 niby miało być i co?Nie widzę.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser6549

Gość
Gość
fajnie, tylko ciekawe jak to zrobią pracujący codziennie od 6 :)


Rok i dwa lata temu zadanie również było dostępne w tych samych godzinach. TWT nie może wpływać na zmianę godzin zadania. Dano takie, a nie inne godziny. Gdyby były godziny 14-20 ktoś by napisał że pracuję na popołudniową zmianę. Nie można wszystkim naraz dogodzić.


Jednak rozumiem Was, gdyż wg mnie warunki godzinowe nie powinny występować w zadaniach powtarzalnych, te które mówią o konkretnych dniach już tak, ale nie godziny.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser24472

Gość
Gość
Co to jest

We will do the job Monday night. Wait outside the mansion. And hide your face with something in case we get detected!

Takie PW dostałem
 

DeletedUser19312

Gość
Gość
związane z zadaniem.
informuje, że skok ma się odbyć w poniedziałek wieczorem.

Maria po zakończeniu zadania informowała, że dostaniesz PW z instrukcjami.
 

DeletedUser7810

Gość
Gość
Ponawiam pytanie.
Czy tu znowu jest jakiś błąd i nie wszyscy mają pierwsze zadanie w salonie?
11.11 niby miało być i co?Nie widzę.
Jakiś as z twt może na nie odpowiedzieć?
No i cisza,uszy pospuszczane.Czy już terminy wymyślacie na przedłużenie zadania :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser27311

Gość
Gość
Jak ktoś już przyjął i wykonał zadanie u Marii to nie będzie mieć drugiego.
W którym momencie jesteście - ciężko mi powiedzieć bez sprawdzania waszych wykonanych zadań.

Z tego co ja się pytałem, dzisiaj obyło się bez problemów i zadania są możliwe do przyjęcia i oddania.
 

DeletedUser7810

Gość
Gość
NIe pokazało mi się pierwsze zadanie w salonie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry