Zadanie z małpą ook - jak zrobić?

Status
Zamknięty.

DeletedUser30723

Gość
Gość
idziesz do cyrku dajesz jej jakiś przedmiot a ona ci da kukurydze więc nie warto to jest taki troll z strony innogames
 
Żeby dała kukurydzę trzeba trafić na odpowiedni przedmiot, który weźmie, bo nie za każdy "nagrodzi" kukurydzą. :mel:
 

DeletedUser18469

Gość
Gość
Czy ktoś już rozwiązał to zadanie ? Czy ufacie bezkreśnie db ?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Db nie podaje przy tym zadaniu niczego innego oprócz tego co wszyscy wiemy.
 

DeletedUser29738

Gość
Gość
I czy ktoś już w końcu wie co tej małpie trzeba dać żeby ukończyć zadanie??
 

DeletedUser28938

Gość
Gość
dzis dałem małpie po 1 szt. wszystkie możliwe produkty jakie sa dostepne w grze.niestety nic to nie dało.
małpa zabrała wszystkie.nie chciała tylko kukurydzy,rubinu,szmaragdu i diamentu.. ::DD:
 

DeletedUser29720

Gość
Gość
dzis dałem małpie po 1 szt. wszystkie możliwe produkty jakie sa dostepne w grze.niestety nic to nie dało.
małpa zabrała wszystkie.nie chciała tylko kukurydzy,rubinu,szmaragdu i diamentu.. ::DD:

a rakietę próbowałeś?
może jej trzeba "gdzieś" ją włożyć i na księżyc poleci?
mówie wam to jest klucz do rozwiązania zagadki
 

DeletedUser29738

Gość
Gość
A próbowałeś może dawać takie rzeczy jak: kozacki czaprak, ząb kojota, pozłacane tryby i papryczki Habanerego?? To są te rzeczy ze sklepu za OUP.
 

DeletedUser23590

Gość
Gość
Ale pisze żeby pokazać jej przedmiot a nie produkt, może to jakieś buty czy coś? :D
 

DeletedUser29738

Gość
Gość
Zagadki zagadkami ale to już jest przesada. Zero podpowiedzi i setki rzeczy, które można tej małpie pokazać...
 

DeletedUser

Gość
Gość
I bardzo dobrze, bo brakowało mi tego typu zadań gdzie trzeba trochę pokombinować aby osiągnąć cel. Jedyne tego typu zadania to Mit i złote bronie więc fajnie że coś nowego doszło.
 

DeletedUser30728

Gość
Gość
pogłoski

Ja słyszałem że ktoś dał jej kandyzowane jabłko i się udało ...
 
Status
Zamknięty.
Do góry