Zadanie z małpą ook - jak zrobić?

Status
Zamknięty.

DeletedUser19235

Gość
Gość
no dobra, a czy ktoś mądrzejszy mógłby to przetłumaczyć na polski ;P bardzo proszę, bo ja z tego zrozumiałam tylko ook ook ;P

Czekacie wiecznie na gotowce , pfff słownik do ręki to takie trudne samemu pomyśleć ?
 

DeletedUser20037

Gość
Gość
Hym, może jest jakaś inna małpa na mapie ? Albo kilka uwięzionych gdzieś.
 

DeletedUser29738

Gość
Gość
Kuba... Nudzi mnie to zadanie bo PRÓBUJE i myślę jak je rozwiązać ale już mi się pomysły skończyły. Jeśli sam nie daję rady to liczę na pomoc innych, którym się to uda. To, że pytam czy już ktoś wie jak to zrobić to nie oznacza, że nie mam rozumu i czekam na gotowca -.-
Jeśli Ty działasz sam i nie oczekujesz gotowego rozwiązania to ciekawi mnie po co tu zaglądasz :D
 

DeletedUser5241

Gość
Gość
Najświeższe wiadomości!Tajemniczy strażnik stojący małpa poza wielkiej góry w PT Barnuma Fair Podróżowanie w końcu mówi do prasy, po raz pierwszy w odniesieniu do motywów jego odmowy przenieść ze swojego stanowiska.  "Oook ook, ook ook oook. Oook oook ook oooooook ook!" powiedział małpa w jego wywiadzie z naszymi dziennikarzami w dniu dzisiejszym. Nasz rezydent Korespondent Monkey był w stanie dostarczyć nam następujące tłumaczenie: ". Biorę stanąć przeciwko znęcania wykonywania małpki przez koniecznosc strajk głodowy i blokowanie drzwi do wielkiej góry Wolność i równość dla wszystkich małpy!"  Być może to tłumaczy trudności Jemy przy użyciu produktów do zaspokojenia małpa. Czekajcie na więcej informacji na ten gorący temat! "
Tak to przetłumaczyły goole
 

DeletedUser16834

Gość
Gość
Najświeższe wiadomości!Tajemniczy strażnik stojący małpa poza wielkiej góry w PT Barnuma Fair Podróżowanie w końcu mówi do prasy, po raz pierwszy w odniesieniu do motywów jego odmowy przenieść ze swojego stanowiska.  "Oook ook, ook ook oook. Oook oook ook oooooook ook!" powiedział małpa w jego wywiadzie z naszymi dziennikarzami w dniu dzisiejszym. Nasz rezydent Korespondent Monkey był w stanie dostarczyć nam następujące tłumaczenie: ". Biorę stanąć przeciwko znęcania wykonywania małpki przez koniecznosc strajk głodowy i blokowanie drzwi do wielkiej góry Wolność i równość dla wszystkich małpy!"  Być może to tłumaczy trudności Jemy przy użyciu produktów do zaspokojenia małpa. Czekajcie na więcej informacji na ten gorący temat! "
Tak to przetłumaczyły goole

Domyślam się, że to tłumaczenie google, mógłbyś proszę podać źródło?
 

DeletedUser

Gość
Gość
może trzeba się wybrać na górę i tam coś zabrać dla małpy?
 

DeletedUser

Gość
Gość
A probowal ktos dac jej przewodnik albo lupe? (bo okularow ani lusterka tu nie mamy... :)
Moze nalezy jej dac przedmiot o okreslonej porze (dzien tygodnia, czs)?

P.S. Probowalem nocniczek, nici... :(
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Tez zaliczylem zadanie dajac jej cygaro i nawet dostalem w zamian kukurydze, jednak zadanie nie zostalo zamkniete. (Nawet sprawdzalem w supporcie, czy nie jest to blad - powiedziano mi, ze nie ukonczylem zadania...;(
 

DeletedUser

Gość
Gość
Gdzie jest ta malpa? Cyrk juz drugi raz zawital do Arizony, a malpy nigdzie nie widze... o_O
 

DeletedUser

Gość
Gość
Dalem jej cygaro. Dostalem osiagniecie Ook! Kukurydzy nie dostalem...

Edit: sprobowalem wszystkich przedmiotow z mojego ekwipunku (ok.50). Ta malpa to studnia bez dna! :eek:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser18845

Gość
Gość
Tez zaliczylem zadanie dajac jej cygaro i nawet dostalem w zamian kukurydze, jednak zadanie nie zostalo zamkniete. (Nawet sprawdzalem w supporcie, czy nie jest to blad - powiedziano mi, ze nie ukonczylem zadania...;(

A o której godzinie i jakiego dnia tygodnia dałeś jej to cygaro? To może być ważne! Może trzeba jej dać coś innego właśnie w tym terminie? I wtedy zakończymy to zadanie :D
 

DeletedUser12954

Gość
Gość
Myślę, że osiągnięcie dostaje się za cokolwiek co się jej da. Ja dałem skórę z bizona jako pierwszą i dostałem osiągniecie. Ale zadanie cały czas jest - czyli nie zakończyłem. W tłumaczeniu jest coś o jedzeniu - może o to chodzi (chociaż dałem ciepły posiłek i nic). ::D:
 

DeletedUser28938

Gość
Gość
ta małpa dostała już wszystkie produkty jakie są w grze i nic to nie dało.
 

DeletedUser

Gość
Gość
moim zdaniem narazie nie da się zrobić tego zadania albo trzeba zdobyć produkt w jakiś specjalny sposób(ta jak w micie)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Dałem małpce cygaro, osiągnięcie otrzymałem, ale zadania jako tako nie wykonałem, to samo na tewu.debe.info nie miałem zielonego ptaszka, pomyślałem, może do cygara napiła by się whiskey, anulowałem zadanie, pobrałem na nowo, w slot dałem whiskey, nie spełniłem warunków zlecenia, ale sępiara whiskey mi zapierdzieliła :)
No nic, trudno, dam jej łopatę, niech sobie dół wykopie.... sęp jeden pif paf
 
Status
Zamknięty.
Do góry