Zawadiaka - Rozdawanie cech i umiejętności

  • Rozpoczynający wątek Omuś
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Robiłem ten sam build

Mało hp, ale z eq dużo wyciągasz, a jak masz taki unik to jesteś niewidzialny ::D:
 

DeletedUser24534

Gość
Gość
Low Ki hmm... 500hp z kapeluszem? Na 28lvl to raczej mało, 4 strzały z granmonta i leżysz :)
Ja teraz akurat wybrałem żołnierza właśnie ze względu na bonus do hp ::): Jako strzelec radziłbym Ci pakować przez 5-8 poziomów umki w HP.
Oczywiście to tylko moja rada ::):
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jednak zdecydowałem się na znachora. Ewidentnie bonusy przydatne do pojedynków.

Papierosy - zwiększają motywacją do pojedynków
Amulet - 10 Unik/ 10 HP
Wycior - zwiększanie motywacji do pojedynków

Ogólnie ktoś tam pisał na górze całkowitą prawdę. Przedmioty do rzemiosła znachora jest o wiele łatwiej zdobyć. Całkowicie robię postać pod pojedynki, i nie mam problemu w wykonywaniu potrzebnych prac.
pif paf

Mam jeszcze jedno pytanie:
Czy "Szlachecki Pasek z Bykiem" można nabyć w sklepie ?
 

DeletedUser

Gość
Gość
@Didox- dochodzą do tego smary i zaostrzenia, z czego te pierwsze sprzedajesz, drugie bierzesz dla siebie, potem jeszcze zysk z bagnetów i innych odważników dochodzi... na znachorze na początku masz tylko fajki, później nie wiem, bo nigdy go nie katowałem na wyższe poziomy, ale mimo wszystko- zysk mniejszy niż u kowala.

To wiadomo, znachor ma szybki zysk i łatwe produkty do łatwo sprzedawanych fajek. Kowal ma fajne itemki powyżej 150-225. A bagnety i zaostrzenia tak zachwalane, ile człowiek się musi natyrać żeby wyprodukować bagnet... A zaostrzenia chodzą za bezcen.

A odważniki na Huronie z tego co zauważyłem w ogóle nie chodzą bo za drogi koszt produkcji ergo drogi sam produkt.
 
Status
Zamknięty.
Do góry