Zdobywanie bryłek złota

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser20997
  • Data rozpoczęcia

Jakie jest Twoje zdanie? (najpierw przeczytaj to co jest niżej!)

  • Za

    Głosy: 176 73,0%
  • Przeciw

    Głosy: 65 27,0%

  • W sumie głosujących
    241
Status
Zamknięty.

DeletedUser20997

Gość
Gość
W innych grach innogames (plemiona, grepolis) można otrzymać bryłki złota, czy też konto premium w zamian za zapraszanie innych graczy do gry! Uważam że jest to świetna alternatywa dla tych którzy nie mają kasy, a mają znajomych chętnych do gry (u mnie by się z 3 znalazło). Proponuję, aby w zakładce premium znalazła się zakładka "zdobądź" i tam będzie można skopiować link i wysyłać go innym w celu zaproszenie do gry. I np. za zaproszenie gracza który osiągnie 10 lvl postaci otrzymamy 100 bryłek złota.

Tak by to mniej więcej wyglądało:

02903953458690685559.png
 

DeletedUser

Gość
Gość
Może nie w ten sposób, ale jest to dobre. Ja bym to zrobił następująco: w zakładce ustawienia dodałbym tam coś w stylu "poleć graczy" wygenerowany link przesyłasz znajomemu, on się z niego rejestruje, a ty dostajesz pp. to w ten sposób było by lepsze według mnie. ;)
 

DeletedUser20997

Gość
Gość
tak ja ty mówisz to jest na plemionach, a ja zasugerowałem się grepolis ;), ale oczywiście można zmienić umiejscownienie tej opcji :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
I np. za zaproszenie gracza który osiągnie 10 lvl postaci otrzymamy 100 bryłek złota.


Mysle ze 10 lvl nie przejdzie, bo 10 to mozna w 5 dni, ale np. 20 lvl => byloby fajnie.. tylko sadze ze 100 brylek rowniez nie przejdzie.. IG to liski chytruski, jesli juz to 50, ale ogolem pomysl bardzo dobry..
 

DeletedUser

Gość
Gość
Cos takiego mogłowby być ;)
Poziom zwiększyć do 20 lvl a dodane bryłki do 25 ;) Bo 100 to jest na pewno za dużo ;) miesiąc konta premium za to że ktoś grał 2 dni-3dni ;)
Na plemionach jest dużo trudniej aby odstać za darmo konto premium ;) za 1000p jest 3 dni automatyzacji (tam jest jedno konto premium tylko)
 

DeletedUser20997

Gość
Gość
cóż porównałem to z grepolis i wyszło mi, że 100 bryłek za 10 lvl to rozsądna propozycja, bo u nich jest 250 bryłek za 1000 punktów (można je zdobyć w 4-5 dni) U nich coś na kształt automatyzacji kosztuje 100 bryłek (o połowę więcej niż na TW), a więc na TW powinni dawać 125 bryłek za zaproszenie kogoś do gry! Tak więc uważam, że 100 bryłek za 10 lvl to rozsądna propozycja!

A tu macie screeny z tej gry:

44727743386159900874.jpg


73731509598760800823.jpg
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
cóż porównałem to z grepolis i wyszło mi, że 100 bryłek za 10 lvl to rozsądna propozycja, bo u nich jest 250 bryłek za 1000 punktów (można je zdobyć w 4-5 dni) U nich coś na kształt automatyzacji kosztuje 100 bryłek (o połowę więcej niż na TW), a więc na TW powinni dawać 125 bryłek za zaproszenie kogoś do gry! Tak więc uważam, że 100 bryłek za 10 lvl to rozsądna propozycja!


ale grepolis to jest nowa gra.. ile ma, pol roku ? a the west ile, 2,5 roku ? oni specjalnie daja duze bonusy, przyciagna ludzi a potem zmniejszy sie albo po prostu usuna to.. popieram wasilka => bardzo ciekawy rozklad
 

DeletedUser

Gość
Gość
Dobry pomysł, łatwo można by zdobyć kilkanaście dni premium. Jednak nie wiem czy przejdzie :(
 

DeletedUser

Gość
Gość
Myślisz ,że to by wprowadzili??!!Wiem! mam pomysł dajmy codziennie każdemu 100 bryłek co tam niech ma a co kasy na serwy z KP nie będzie ale co tam.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Słaby pomysł... jestem na nie! :mad:

Ten pomysł to konkretna klapa.... :(

Zgadzam się z użytkownikiem wyżej... byłaby lipa, jakby każdy "zdobył" np. 1000 bryłek złota.. Inno by w ogóle nie zarobiło na bryłkach nic...:)
 

DeletedUser18063

Gość
Gość
pierwsze wrażenie - woow super!
po przeczytaniu komentarzy - beznadzieja...

inno games już by niezarabiało ponieważ jakiś oszust zrobił by se nowego maila, wysłał na niego zapro, przyjął, zdobył dzięki pojedynkom z botami 10lvl, i dzięki temu dostał darmowe bryłki złota ;/ a zajeło mu by to max kilka dni ;/ i mógł by tak robić w nieskończoność ;/ niestety, głos na nie ;(
 

DeletedUser

Gość
Gość
Myślisz ,że to by wprowadzili??!!Wiem! mam pomysł dajmy codziennie każdemu 100 bryłek co tam niech ma a co kasy na serwy z KP nie będzie ale co tam.

Słaby pomysł... jestem na nie! :mad:

Ten pomysł to konkretna klapa.... :(

Zgadzam się z użytkownikiem wyżej... byłaby lipa, jakby każdy "zdobył" np. 1000 bryłek złota.. Inno by w ogóle nie zarobiło na bryłkach nic...:)

A kto tu mówi o 1000 bryłek? Conajwyżej 50 za to, że ktoś wbije około 30 poziomu. A to daje nam tylko 14 dni premium.
 
Ludzie innogames na tym straci tylko zyska! Taki kolo co zaprosi koleżke z ławki i dostanie premiuma zobaczy jakie to opłacalne! Inno zyska kolejnych graczy którzy będą jechać na premiumach.Jedyna wada to możliwe multikonta które są plagą the-westa.

Ostatecznie na tak.
 

DeletedUser20997

Gość
Gość
pierwsze wrażenie - woow super!
po przeczytaniu komentarzy - beznadzieja...

inno games już by niezarabiało ponieważ jakiś oszust zrobił by se nowego maila, wysłał na niego zapro, przyjął, zdobył dzięki pojedynkom z botami 10lvl, i dzięki temu dostał darmowe bryłki złota ;/ a zajeło mu by to max kilka dni ;/ i mógł by tak robić w nieskończoność ;/ niestety, głos na nie ;(

cóż, jakbyś nie wiedział to multikonto jest zabronione więc taki "oszust" nie dostanie bryłek tylko bana :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
A kto tu mówi o 1000 bryłek? Conajwyżej 50 za to, że ktoś wbije około 30 poziomu. A to daje nam tylko 14 dni premium.

Ale jakby się tak każdemu wysłało (tak ok. 10-15 osób), to pomyśl ile wtedy by ktoś bryłek zgarnął... chore... :(
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jeśli zrobić tak jak autor to za zaproszenie całej klasy do gry (22 osoby) mam 2200 bryłek a to podzielić przez 4 konta premium to jest 550 bryłek na jedno premium a to przez 50 to 5,5 miesiąca darmowego premium ;) A 10 lvl to nawet sam bym do znajomych chodził i pokazał co kliknąć byle mieć tylko bryłek ;)

Jeśli brać tak jak ja bym to zrobił to by było trochę ponad miesiąc konta premium co i tak jest dużo ;) Ale 20 lvl to już tak szybko nie jest wbić a przez ten czas zaznajomisz się z grą i może przy niej pozostaniesz ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ale jakby się tak każdemu wysłało (tak ok. 10-15 osób), to pomyśl ile wtedy by ktoś bryłek zgarnął... chore... :(

A myślisz, że ile z tych osób wbije ten 30 poziom (można dać nawet 40)?
Z nowych to mało kto, bo TW jest w sumie nudny na początku.
 

DeletedUser

Gość
Gość
A myślisz, że ile z tych osób wbije ten 30 poziom (można dać nawet 40)?
Z nowych to mało kto, bo TW jest w sumie nudny na początku.

A czy Ty myślisz, że ja bym nie pomógł takiej osobie wbić wtedy tego 30 lvla??:) :cool: :D
Wiesz... chyba każdy pomagałby swoim kumplom, których zaprosił do gry:)
 

DeletedUser

Gość
Gość
małolat masz racje, każdy by pomógł tym bardziej, że się widzi z tą osobą praktycznie codziennie:p







Fajnie by było, żeby to weszło do TW:)
 

DeletedUser6997

Gość
Gość
Może nie w ten sposób, ale jest to dobre. Ja bym to zrobił następująco: w zakładce ustawienia dodałbym tam coś w stylu "poleć graczy" wygenerowany link przesyłasz znajomemu, on się z niego rejestruje, a ty dostajesz pp. to w ten sposób było by lepsze według mnie. ;)

Uważam że lepiej jak osiągnie 10 lvl. Bo np. twój przyjaciel zrobi konto i nie będzię grał, ty zdobedziesz i pp i tyle. A tak w ten sposób TW zdobędzie nowych graczy ale za to aktywnych.
 
Status
Zamknięty.
Do góry