Zdobywanie bryłek złota

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser20997
  • Data rozpoczęcia

Jakie jest Twoje zdanie? (najpierw przeczytaj to co jest niżej!)

  • Za

    Głosy: 176 73,0%
  • Przeciw

    Głosy: 65 27,0%

  • W sumie głosujących
    241
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Lukaszz co ty porównujesz? To są gry z dwóch różnych firm. Po za tym w Sfgame dostajesz jednego grzyba i jedno złoto ale jak dla mnie bez sensu bo tam można zakładać multikonta :/
 

DeletedUser

Gość
Gość
hmmm...
Pomysł dobry ale mogą się pojawić multikąta po to by zdobyć te bryłki:/
 

DeletedUser

Gość
Gość
Idiotyczny pomysł! Będzie mnóstwo multikont! Nowy email: 3 min. Rejestracja: 2 min. 20lvl:poniżej tygodnia
Jestem na nie!
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ludzie ogarnijcie się z tymi multikontami.
Najwyżej bana dostaną i tyle. A nawet jeśli to można nawet ograniczyć zapraszanie do np. 2 graczy na miesiąc.
Chyba że cwaniaki mają zmienne ip albo program do ukrywania ip(nie proxy bo proxy zmienia tylko miejsce zamieszkania na znalezionym ip).
Mogło by być 50 bryłek za 30 poziom lub 20 za 15.
Pomysł dobry i popieram.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
jak to wejdzie to będzie na tej zasadzie
jak gracz zakupi 10 bryłek ty dostaniesz jedną gratis:traper:
 

DeletedUser4138

Gość
Gość
100 bryłek to troche za dużo... żadna osoba z Tw by Ci na to nie poszła bo tracą na tym pieniadze każdy zakup bryłek to dla nich kasa

Jeżeli za zaproszenie gracza i który osiągnie 10 lvl otrzyma się np. kase + słodycze lub coś do jedzenia to czemu nie pomysł by dobry ale narazie na NIE !!!!
 

DeletedUser24534

Gość
Gość
A ja myślę, że TW mogło by dawać bryłki na takiej zasadzie:
500 wydanych bryłek = otrzymujesz dodatkowo 50/100 bryłek ;)

Ilość wydanych bryłek możemy zobaczyć w naszych osiągnięciach, na tym TW napewno nie straci ::P:
 

DeletedUser

Gość
Gość
z 50 bryłek max!! Gracze robiliby multikonta i wbijali do 10 ale do 30 nikomu by się nie chciało na razie wstrzymam się od zdania :&:
 

DeletedUser21834

Gość
Gość
Jestem na tak, lecz nasza wladza musiala by być wyczulona na graczy którzy zostali zaproszeni. Będą na nich zwracać szczególną uwagę :) i będą szczególnie sprawdzać czy to nie multi. Sądzę że jest to możliwe ::)):

I znów sądzę że 50 brylek wystarczy ;;)
Bo po co od razu dawać 100, bez przesady dajmy zarobić InnoGames
Niech nie tracą , będziesz mial 100 brylek i za szybko nie kupisz za wlasną kasę... ::DD:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ile multikont by się natworzyło jeżeli ten pomysł by wszedł do gry to nawet nie chcę o tym myśleć. Masz postać np. 110 lvl i nie chce ci się wbijać dalej lvl'ów to robisz np.10postaci po 20 lvl(myślę, że około 2-3 tygodni to by zajęło) i masz przykładowo 300 bryłek... Bez sensu

///edit
Jeszcze jedno:uważam, że 50 bryłek to za dużo. Mogę np. zaprosić 5 osób z klasy i już mam 250 bryłek?-.- 30 bryłek powinno w zupełności wystarczyć.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser10994

Gość
Gość
a może:
-10lvl 1 bryłka
-20- 5 bryłek
-30 10 bryłek
-40 15 bryłek
-50 25 bryłek
i koniec.to co?

mało bryłek a jednak coś dostaniemy za nowych graczy!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser14316

Gość
Gość
Dałem, nawet nie wiem kiedy, że jestem Przeciw. Ja jednak pójdę ścieżką Football team:
Jeśli zwerbowany gracz zakupi bryłki, dostaniemy 20% z tego, co zakupił gracz, ale nie wpływa to na liczbę bryłek, jaką dostanie gracz, który kupował je, np. Gracz1 zwerbował Gracza2. Gracz2 kupił 100 bryłek. Zyski: Gracz1: 20 bryłek; Gracz2: 100 bryłek.
Od tego, jaką część bryłek dostanie Gracz1, zależy od supportu (o ile w ogóle pomysł zostanie dodany).
 

DeletedUser26706

Gość
Gość
a może:
-10lvl 1 bryłka
-20- 5 bryłek
-30 10 bryłek
-40 15 bryłek
-50 25 bryłek
i koniec.to co?

mało bryłek a jednak coś dostaniemy za nowych graczy!

ale przecież każdy gracz dostaje darmowe testowe (na kilka dni) próbne konta premium z zadań u Marii, barmana i chyba Waupe??, więc ma okazję zaznajomić się z "premium i jego plusami" dla gry,

co do samego pomysłu to jest fajny, tylko ze od razu polska mentalność się odzywa i pomysły jak kombinować, żeby za friko zarabiać bryłki,
post który zacytowałem najbardziej do mnie przemawia, bryłki gracz dostaje, lecz czy to jest dużo?? chyba nie nikt na tym nie zbiednieje,
 

DeletedUser25968

Gość
Gość
Dobry pomysł. Może Inno Games zdobędzie w ten sposób nowych użytkowników i na pewno wzrośnie ilość zbanowanych osób.
 

DeletedUser12855

Gość
Gość
AKTUALIZACJA 1.32

ODNOSNIE TEMATU O BRYLKACH:
wchodzi nowa opcja w grze:

...
-Players recruit players
(gracze rekrutuja graczy-jaka bedzie za to nagroda?? to sie okaze:D)
 
Status
Zamknięty.
Do góry