Zestaw Spiocha- gdzie szukac

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser10104
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
m9lzcj.jpg


Stąd !
 

DeletedUser10104

Gość
Gość
Na 1 świecie ma normalną postać, na s7 można zobaczyć ten zestaw. Najdroższa część setu w sprzedaży to 1300$
 
Gość od nas z miasta znalazł nocnik przy konowale.

Napisał o tym po 15, nie wiem, jeżeli pracował 2g, to chyba zaczął przed update...
 

DeletedUser

Gość
Gość
na forum jeszcze pisało że 2 itemy dają bonus +6%regeneracji sił w hotelu
 

DeletedUser10104

Gość
Gość
na forum jeszcze pisało że 2 itemy dają bonus +6%regeneracji sił w hotelu

Trudno uwierzyc ze dodaja do regeneracji, najpierw fort teraz spioch.Traca na premce "szybka regeneracja". Moze tam pracuja komunisci i hipisi :D
Wyjdzie na to ze z kompletem spiocha w forcie w 3h masz full energii.:eek:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Skoro to jest komplet śpiocha to zapewne będzie bonus do regeneracji energii. No bo co innego? A może można będzie być nie atakowanym jak się ma piżamę całą?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Na pewno jest nim szybsza regeneracja sił. Załóżmy przy 2 przedmiotach, np. o 6%.
 

DeletedUser

Gość
Gość
To jaki cel miałoby premium Szybsza regeneracja energii? Moim zdaniem nie ma co gdybać. Poczekajcie, aż ktoś zbierze całość i skończcie głupie dyskusje. Równie dobrze można powiedzieć, że z całym setem otrzymuje się zadanie, po którym zdobywa się Scyzoryk Szewczyka Dratewki XD
 

DeletedUser

Gość
Gość
To jaki cel miałoby premium Szybsza regeneracja energii? Moim zdaniem nie ma co gdybać. Poczekajcie, aż ktoś zbierze całość i skończcie głupie dyskusje. Równie dobrze można powiedzieć, że z całym setem otrzymuje się zadanie, po którym zdobywa się Scyzoryk Szewczyka Dratewki XD

Gah ma cały kpl śpioszek xD
tylko nie chce się z nami podzielić informacjami :(
najlepszy jest nocnik xD
 

DeletedUser

Gość
Gość
No to Tym mnie Binox zagiąłęś ;) Można było się domyśleć takiego bonusu ale wydawało mi się to niemożliwe i trochę bezsensowne. Ciekawe kto pierwszy zdobędzie cały set (nie licząc Gaha :p). Fajnie będą mieli użytkownicy z całym setem i premium. Praktycznie sen będzie dla nich trwał tylko prawie 2 prace. Będą prawie cały dzień pracować. Mam nadzieję, że będę jednym z takich użytkowników, ponieważ to bardzo wysoka przewaga nad innym (jak to zresztą słusznie zauważył Binox) ;)
 

DeletedUser2097

Gość
Gość
Jak to nie ma sensu? Kupujesz kp, śpisz w forcie, masz cały zestaw śpiocha i w 3h masz 150 energii. Toż to ogromna przewaga nad normalnymi graczami jest :p

To jeszcze zależy ile procent będzie dodawał cały set, bo jeżeli by przyjąć że 50%(Co jest chyba najbardziej prawdopodobne) to wtedy w 6h będzie nam się regenerowało 150e(Z KP 225e), czyli w 4h będziemy mieli 100e(Z KP 150e) :)
Co jest rzeczywiście interesujące, gdyż jak zauważył poprzednik będzie można pracować cały dzień, a razem z automatyzacją to już lepiej nie mówić jak się szybko xp będzie zarabiała ;p, tylko wtedy motywacja będzie trochę niska ;p
 

DeletedUser

Gość
Gość
szlafmyca.jpg



Ja w gaszeniu pożaru znalazłem tą czapeczkę. Hmm... mój bob olał inne znaleziska i wziął akurat czapkę?

PS Proszę, niech ktoś, kto znajdzie misia się poświęci, i idzie na fort, ok? Wiem, że już debilny kamień jest mocniejszy, no ale cóż... tu chodzi o jaja, nie?
 

DeletedUser

Gość
Gość
No to Tym mnie Binox zagiąłęś ;) Można było się domyśleć takiego bonusu ale wydawało mi się to niemożliwe i trochę bezsensowne. Ciekawe kto pierwszy zdobędzie cały set (nie licząc Gaha :p). Fajnie będą mieli użytkownicy z całym setem i premium. Praktycznie sen będzie dla nich trwał tylko prawie 2 prace. Będą prawie cały dzień pracować. Mam nadzieję, że będę jednym z takich użytkowników, ponieważ to bardzo wysoka przewaga nad innym (jak to zresztą słusznie zauważył Binox) ;)

Tak , przewagę , tylko skąd wziąć tyle prac zeby motwywka w mare byla dobra? :D
 
Status
Zamknięty.
Do góry