Zestaw Spiocha- gdzie szukac

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser10104
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Poduszkę na s10 jeden z Lumpów dropnął w bitefce xD (błąd zamierzony, nie histeryzujcie) :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
moglby ktos wstawic ceny wszystkich tych przedmiotow.Po cenie sam juz bede wiedzial gdzie mniej wiecej pracowac.
 

DeletedUser10104

Gość
Gość
Najdroższa część setu w sprzedaży to 1300$ czyli pladrowanie zwlok bez KP
tyle kosztuje mis kapcie 1000$ reszta jest na fotkach w tym temacie ponizej 1000$
 

DeletedUser10104

Gość
Gość
Poduszke dostalem na polowaniu na misie:)

kto wie, moze z nastepnym itemem bedzie
6% regeneracji energii
6% regeneracji zycia? :p

regeneracja obejmuje energie i zycie, liczac ze czesci jest 6 to wychodzi ze komplet powinien dawac 30% do regeneracji.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
jak ktos sie cos ciekawego dowie (np bonus za 3 przedmioty i wyzej ) to niecg pisze, nie bedzie chamscy :p
 

DeletedUser

Gość
Gość

DeletedUser

Gość
Gość
Powiem tak...
Misjonarze + KP = nocnik
Naprawa wozów osadników= poduszka

Dokładnie. Dzisiaj o 3.55 rano wypadła mi poduszka z naprawy wozów. Nocnik i niedźwiedź pewnie da się też znaleźć w transportowaniu amunicji albo jakiejś innej pracy z szczęściem ponad 60%.
 

DeletedUser

Gość
Gość
inbzac.png

:)

Oba sprzedarz broni
 

DeletedUser10714

Gość
Gość
dzisiaj chyba po raz pierwszy odbył się atak na gracza z poduszką musiałem to zrobić gdyż zabrał założycielowi miasta 1000$ a poza tym mamy z jego miastem pakt o agresji :p:p
 

DeletedUser

Gość
Gość
Mi się udało w końcu jakiś przedmiot z tego setu znaleźć nocnik w amo na ś7 :)
 

DeletedUser10104

Gość
Gość
Ja bym powiedział ze mniejsze niż kamień, bo misiek to broń fortowa :D:D:D

To ciekawe czy tak jest, jesli idziesz na fort bezbronny dostajesz kamien (obrazenia chyba 50-100) a jesli masz misia? Mis ma okreslone obrazenia 0-1 wiec?
 

DeletedUser

Gość
Gość
To ciekawe czy tak jest, jesli idziesz na fort bezbronny dostajesz kamien (obrazenia chyba 50-100) a jesli masz misia? Mis ma okreslone obrazenia 0-1 wiec?

no to chyba logiczne ze wtedy walisz z misia i masz obrazenia 0-1 czyli gorzej niz kamien (czyli bez broni)
tak jak poduszka i piesc
 
Status
Zamknięty.
Do góry