Zestaw Spiocha- gdzie szukac

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser10104
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser9553

Gość
Gość
Po 2 godzinach w transportowaniu amunicji :D
nocnikthewest.png
 

DeletedUser13688

Gość
Gość
Ja znalazłem 2 nocniki w handlu z Indianami treci nocnik i poduszkę u konowała
 

DeletedUser

Gość
Gość
A ja mam pytanie: po co się ciągle chwalicie nocnikami i poduszkami? Wszyscy je mają. Zresztą nie nabijajcie sobie postów i piszcie na temat, bo temat brzmiał "Zestaw Spiocha- gdzie szukac".

Więc mogę powiedzieć, że na transporcie amunicji i handlowaniu z indiańcami znajdziecie nocnik, a poduszke np. na polowaniu na grizzly. Kapcie mogą być na plądrowaniu zwłok tak samo jak górna część seta..
 

DeletedUser

Gość
Gość
A ja mam pytanie: po co się ciągle chwalicie nocnikami i poduszkami? Wszyscy je mają. Zresztą nie nabijajcie sobie postów i piszcie na temat, bo temat brzmiał "Zestaw Spiocha- gdzie szukac".

Więc mogę powiedzieć, że na transporcie amunicji i handlowaniu z indiańcami znajdziecie nocnik, a poduszke np. na polowaniu na grizzly. Kapcie mogą być na plądrowaniu zwłok tak samo jak górna część seta..

wiekszosc ludzi oprocz tego ze znalazlo pisze tez w jakiej pracy wiec nie rozumiem o co ci chodzi
 

DeletedUser

Gość
Gość
a ja znalazłem szlafmycę w napadzie na powóz pocztowy
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jeżeli to niektórym pomoże, to ja znalazłem już 4 poduszki w polowaniu na grizzly.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jeżeli to niektórym pomoże, to ja znalazłem już 4 poduszki w polowaniu na grizzly.

Jak to ma komuś pomóc? Poprostu: żeby znaleźć dany przedmiot trzebać mieć odpowiednią pracę z określonym procentem szczęścia. Dlatego na transporcie amunicji i w misjonarze znajdziesz np. nocnik, bo mają podobny procent szczęścia co przelicza się na cenę kupna/sprzedaży.
 

DeletedUser

Gość
Gość
A czy ma ktoś już cały set? I czy próbował się z nim modlić?
 

DeletedUser

Gość
Gość




Tak to prawda,brakuje mu tylko szlafmycy. Ja znalazłem kapcie i niedźwiedzia,a później znowu kapcie.Wszystko w plądrowaniu zwłok zawsze o motywacji 81%.Niestety usunąłem już raporty.:)
 
Lubrzan'owi na becie podobno brakuje tylko szlafmycy.
spioche.jpg

Widać na załączonym wyżej obrazku :)

Poduszka - Ochrona powozu pocztowego
Koszula nocna - Łapanie bandytów
Miś, Pantofle - Napad na powóz pocztowy
A gdzie znalazłem nocnik, to już nie pamiętam.

Na becie mozna kupić koszule nocna i pantofle, ale znalazłem je prędzej w pracach niż w sklepie ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Poszukaj, może gdzieś w sklepie znajdziesz szlafmyce, albo przynajmniej wykonuj wysoko szczęśliwe prace, tak dla dobra polskiego TW :D
A tak w ogóle to jak się strzela miśkiem?
 

DeletedUser

Gość
Gość
pewnie ściskasz i mu oczy wychądzą i trafiają przeciwnika :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Gratki Lubrzan ;)
Mi już od dłuższego czasu tylko niedzwiadek brakuje.
 

DeletedUser

Gość
Gość
To widzę, że jest sporo osób, którym brakuje 1 przedmiotu z zestawu;)
Mi na S1 brakuje poduszki...
Poszczególne przedmioty znalazłem:
Szlafmyca- Ściganie bandytów
Koszula nocna- Włamanie
Pantofle- Ściganie bandytów
Niedźwiedź- Napad na powóz pocztowy
Nocnik- Ochrona dyliżansu pocztowego
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
no to szukaj w transporcie ammo misjonarzach i transporcie wiezniow oraz pol na grizzli
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ok, mam już pełen zestaw śpioszka, poduszka znaleziona w strażnik więzienia;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
I jakie są efekty pełnego zestawu? Bardzo widoczne, przydatne i o co chodzi z tym +2 do modlitwy, może sprawdzisz i podasz do wiadomości publicznej?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry