Zestaw Spiocha- gdzie szukac

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser10104
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser13322

Gość
Gość
Mam swoją tezę co do zdobycia całego kompletu śpiocha. Według mnie jest dość prawdopodobna. Mój brat na ostatnich dwóch bitwach fortowych zdobył przedmioty z kompletu śpiocha. Teraz warunek: Musisz być offline przeżyć i zdobyć chyba około 200 exp
bo na pierwszej bitwie offline zdobył nocnik i 800 coś exp, a na drugiej, już byłem z nim ale ja byłem online. zdobył poduszkę i 200 coś exp. Nie wiem czy dziki fart? Czy żołnierze widząc, że śpi na bitwie ofiarowali mu poduszkę :D
 

DeletedUser11899

Gość
Gość
Jak to nie można kupić zestawu śpiocha jak można?!?!?!?!

Nie pamiętam, ale tak czy kwak, na becie widziałem pantofle i można było je
kupić za zakup zewnętrzny za 5600$ w mieście DEPLOVER'ów ???

WYCHWALAM -U-

 

DeletedUser10568

Gość
Gość
na becie można kupić ale tylko i wyłącznie tam, na innych swiatach nie kupisz
 

DeletedUser

Gość
Gość
Poduszke znalalzem w polowaniu na misia i konowale, nocnik w misjonarzach a niedzwiadka w napadzie na powoz pocztowy jakby to kogos interesowalo :)
 

DeletedUser14524

Gość
Gość
wielce mi, to powiedz bratu że więcej już nie znajdzie rzeczy ze śpiocha, chyba że będzie miał nie 200 exp tylko 2000:D:D:D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Znalezione przy plądrowaniu zwłok na s 11
koszulanocna.png
 

DeletedUser

Gość
Gość
czytaj cały temat, a nie ostatni post. tak, ma go mattecz na s1. żeby nie było spamu, znalazłem nocnik na misjonarzach na becie i 2 poduszki na becie(1 w handlu z indianami(później wrzucę screena), druga w naprawie wozu osadników(nie mam screena;/).
 

DeletedUser

Gość
Gość
Padło pytanie co daje modlitwa.
Modlitwa przede wszystkim pomaga, kiedy rozbudowujemy sklepy w mieście. Im więcej się modlimy, tym lepsze przedmioty będą w sklepach. Podejrzewam też że jeśli ktoś się pomodli przed pracą z dużym szczęściem to też mu pomoże.

Jeśli chodzi o zestaw śpiocha, to mam koszulę nocną, nocnik i niedźwiadka i uwaga - wszystko znalazłem w polowaniu na grizzly(mam tam 225 pkt pracy).
 
Jeśli chodzi o zestaw śpiocha, to mam koszulę nocną, nocnik i niedźwiadka i uwaga - wszystko znalazłem w polowaniu na grizzly(mam tam 225 pkt pracy).

ta chyba samą głowę niedźwiedzia ;) ja tam mam ponad 400 pp i ledwo na koszulę nocną wyrabiam :) no chyba że na jakimś podwójnym premium mykasz :)
 

DeletedUser19363

Gość
Gość
Ja kapcie na ś12 z gaszenia pożaru miałem KP na zarobek ;-)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Czy znalazł może ktoś ostatnio nakrycie głowy do zestawu śpiocha??? Jeśli tak, to w jakiej pracy i ile miał punktów pracy?
 

DeletedUser

Gość
Gość
często lecą z konowała. wpadły mi tam szlafmyca, kapcie.
ostatnio poduszka wpadła na kopaniu studni
 
Status
Zamknięty.
Do góry