Zlot Słupsk

Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Witajcie,
ciekawi mnie czy są jacyś gracze ze Słupska i okolic którzy chętni są na zlocik? Oczywiście w jakiejś knajpce byśmy coś zorganizowali :] osobiście zapowiadam się że przybędę :] wpisujcie się jak ktoś był by chętny ;]
 

DeletedUser

Gość
Gość
szkoda ze dopiero teraz piszecie o tym zlocie, bylem cały wrzesień w Słupsku ;/
 

DeletedUser

Gość
Gość
Zaraz popatrzę na mapie, bo nie wiem gdzie to dokładanie jest :p
Ojojojojjj....
Mnie nie będzie. Przepraszam, ale jeszcze teraz nie poznacie Wielkiego Małolata ::DD:
Zorganizujcie gdzies w oklicach Warszawa -> Lublin -> Zamość :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser4844

Gość
Gość
Nie jest to oficjalny zlot sponsorowany przez firmę tylko spotkanie przy coli :p, każdy gracz może być :]

co?! jakiej coli? coś mi tu nie pasuje:nie: nie opłaca się jechać 500km żeby się napić coli ze złym adminem:p a po za tym mam za daleko:p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser12361

Gość
Gość
skąd wiesz? czytałem temat z tą wypowiedzią 10 min po jej utworzeniu i wtedy dodałem cytat:p

Najprawdopodobniej ja czytałem zaraz po panie mistrzu zakonu the west Onufrym.Widze że nie ustąpisz młodszemu więc będziemy mieli ten sam cytat w podpisie.hmpf
PS:Gah ty jesteś ze Słupska.Znając Ciebie to ten zlot będzie pod twoim domem::P:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja to jestem z Trzebielina ^^ Dla niewtajemniczonych jakieś 30km od Słupska. Czy będę to nie wiem, musiałbym poznać dokładny termin :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
To nie jest taki zlot jak był w Szczyrku, po prostu robiąc tak jak gracze z plemion proponuje spotkanie przy coli w miejscowości której mieszkam dla osób które mieszkają w niej albo obok niej ;p Jeżeli będą jacyś chętni to ugadamy się co do terminu i knajpy :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ewentualnie mógłbym wpaść ;) Jeżeli jakiś termin ustalicie i by mi odpowiadał.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja będę bardzo chętnie. Tak samo jak *Spartakus* mieszkam w Trzebielinie i dojazd do Słupska mam właściwie za darmo. Ale! Jade raczej w towarzystwie pana *S*. Samemu nie mam ochoty.
 
Status
Zamknięty.
Do góry