Zlot Słupsk

Status
Zamknięty.

DeletedUser10152

Gość
Gość
Hmm, mam 85km, trochę za dużo, jak ktoś będzie robił kiedyś zlot w okolicach Gdańska to niech pisze :p
 

DeletedUser

Gość
Gość
ehh, za daleko:p
gdyby było gdzieś w okolicach Wawy to jeszcze... do Słupska troszkę daleko mam;( a szkoda. tylko mam nadzieję, że jak będzie gdzieś w Wawie to mnie bez +18 wpuścicie;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
16? Chyba dam rade. No i przydałoby się wiedzieć przynajmniej na którą godzinę i gdzie mam być.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nam by pasowało 17 najbardziej :]
Knajpa, proponuję pod Kasztanem się spotkać o w/w godzinie :]
 

DeletedUser

Gość
Gość
No to luzik. Wiem gdzie to jest, więc trafię bez problemu. A wiadomo może ile ludzi będzie?

Tylko własnie! Wczoraj ok godz. 19:20 dowiedziałem się, że jest możliwość wyjechania do rodziny na weekend. I teraz nie wiem czy mogę jechać czy "muszę" jechać.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nie wiem właśnie co ze Spartakusem i Suskiem, może wybierzemy inny termin, bo jak tak będziemy się zgadywać to sam będziesz i admini ;p
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja niestety odpadam... Przedłużył mi się remont w domu. Całą sobotę będę zajęty.
PS: Gah, mieszkasz na Ul. Wojska Polskiego? :D Gdzieś tam wyczytałem, że zrobisz to pod własnym domem ;]
PS2: Zrób ogłoszenie na głównej stronie Tw to sie zbierze dużo więcej graczy :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Ja niestety odpadam... Przedłużył mi się remont w domu. Całą sobotę będę zajęty.
PS: Gah, mieszkasz na Ul. Wojska Polskiego? :D Gdzieś tam wyczytałem, że zrobisz to pod własnym domem ;]
PS2: Zrób ogłoszenie na głównej stronie Tw to sie zbierze dużo więcej graczy :)

To nie jest zlot oficjalny na taki jak w szczyrku, dlatego nie ma takiego ogłoszenia :p To jest spotkanie graczy z dodatkiem adminów, nie mieszkam na wojska polskiego :p jestem z innej części Słupska :p
 

DeletedUser

Gość
Gość
Kurcze, nie odwiedzałem forum przez parę dni :p I dlatego zero odzewu z mojej strony.
Dziś jest 16 a ja się dopiero o terminie dowiedziałem :) Może by tak w przyszły weekend ? bo ja muszę z Trójmiasta dojechać...
 

DeletedUser

Gość
Gość
O wiele lepiej :) Mi by odpowiadało.
Tylko jeszcze kwestia, czy ja się odnajdę w Słupsku ? ;D
 

DeletedUser7299

Gość
Gość
heh, dobije 18 to będę jeździł regularnie na takie zloty:D
A póki co, to i tak mam za daleko, a rodzice raczej nie...:D
 

DeletedUser4824

Gość
Gość
No to okolice :), blieżej już być nie może chyba nic :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
No to wsiądę w pociąg i w 1,5h dotrę do Słupska :) I faktycznie mógłby ktoś mnie odebrać z dworca ;D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jak dla mnie trochę za daleko, no bo z Łodzi, jak zrobicie bliżej to będę :D.
 
Status
Zamknięty.
Do góry