Zmniejszenie damage złotych broni

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser1170
  • Data rozpoczęcia

Obniżenie obrażeń zadawanych przez złote bronie

  • Tak

    Głosy: 91 41,7%
  • Nie

    Głosy: 127 58,3%

  • W sumie głosujących
    218
Status
Zamknięty.

DeletedUser27724

Gość
Gość
Tak, tylko WEB kosztuje 300-600k (w zależności od świata), a złoty colt wymaga jedynie bardzo prostego questa, który może zrobić każdy bez reskillu na bardzo niskim poziomie (bardzo łatwe prace).

no i co z tego że kosztuje 300-600k? jak cie nie stać to zrobisz sobie złotego colta, i o tym właśnie mówię. jak kogoś stać lub ma farta i znajdzie to niech szpanuje webem. ale tak na prawdę to od tashunka w górę i od allena to już są bronie tylko pod osiągnięcia. a poza tym, czemu one aż tyle kosztują? bo są rzadkie. nie dlatego że mają jakieś super obrażenia bo nie mają. web jest bardziej dla szpanu, a złoty colt czy szabla są do pojedynków.
 

DeletedUser27724

Gość
Gość
Zdecydowanie na tak. Unikat to powinien być unikat, a nie super silna broń, którą można łatwo zdobyć.

no i, do cholery, powiedz mi, czy złoty colt lub złota szabla mogą być nazywane unikatami? to są tylko złote bronie do których trzeba się wysilić trochę żeby je zdobyć. to nie jest unikat, bo stał się popularny. wg mnie to jest zwykła broń. unikaty to są świecące się bronie, dlatego że nie można ich zdobyć z questów (wyłączając dbs-a i hds-a). dlatego są takie drogie.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Według mnie na nie. Ktoś ciężko zapracował na złotą broń, to niech ma tyle damage'a ile ma ::):
 

DeletedUser19235

Gość
Gość
Zgadzam się .

Masz 70 lvl i masz do wyboru :

ok 200k na unkiat do pvp
albo 30k na reskille żeby zrobić złotego colta czy szable.
Dlatego wlasnie też unikaty są tanie :/

Jestem jak najbardziej na tak !
 

DeletedUser

Gość
Gość
Myślę że to dobry pomysł, bo to w końcu "unikat" ma być unikatowy = lepszy. Albo obniżyć dmg złotek, albo zwiększyć dmg unikatów. Ale zaś to drugie spowodowałoby dużą destabilizację. Więc trzeba "wziąć" się za złotka.

Co do zmiany questów jest to bez sensem bo na świecie zostałoby te 30 000 złotek które nadal powodują dysproporcje złotko a unikat.
 

DeletedUser12447

Gość
Gość
Mam złotą szablę i jestem pojedynkowiczem jest za łłatwo zdecydowanie za łatwo trzeba zmniejszyć obrażenia, ponieważ jest za łatwo za łatwo za łatwo
ew. można dodać jakiś mocny bonus ze złotą strzelbą bo na tą strzelbe trzeba sie natrudzić
 
Status
Zamknięty.
Do góry