Zmniejszenie damage złotych broni

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser1170
  • Data rozpoczęcia

Obniżenie obrażeń zadawanych przez złote bronie

  • Tak

    Głosy: 91 41,7%
  • Nie

    Głosy: 127 58,3%

  • W sumie głosujących
    218
Status
Zamknięty.

DeletedUser14762

Gość
Gość
TAK kiedyś trudno było zdobyć unikat a teraz każdy ma złotego colta/szable i jest lepszy od typów co mają unikaty. Wprowadzenie złotego setu to porażka po co robili unikaty jak teraz każdy może mieć takiego złotego colta lepszego od unikatów _/ brawo dla was...
P.S- według tych statystyk więcej osób ma colta niż tomahawka czy Colt Buntline- administratorzy skasujcie te bronie dla 70+lvl i zostawcie tylko colta. Widział ktoś teraz kolesia z szablą kawaleryjską? To jest człowiek unikat.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Jestem za zwiekszeniem lvl, ale przeciw zmniejszeniu obr.
 
Jestem za zmniejszeniem obrażeń zadawanych przez złotego colta i szablę, bo za dużo ludzi ma złotą broń i mniej się opłaca szukać unikatów. Pomysł dobry.
 

DeletedUser22743

Gość
Gość
A ja na nie
Nie po to się męczyłem z reskilami itp żeby mi teraz zmniejszano obrażenia :(
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nie jestem za zmniejszeniem obrażeń. Jak już to można byłoby zwiększyć poziom wymagany do tych roni.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nie, nie, nie. Co do złotych się nie zgadzam. Obrażenia muszą być, jakie są, questy są trudne a level w sam raz. Jednakże:
- po zwiększeniu limitu poziomów powinny się pojawić nowe bronie i nowe unikaty
- złota szabla nie jest optymalną bronią dla typowego fechmistrza
- złoty colt nie jest lepszy od colta buntline W.E.
- powinno być łatwiej zdobyć unikaty.
 

DeletedUser27647

Gość
Gość
Jestem na nie. Jeśli dmg zostanie zmniejszone to złoty colt zbyt straci na wartości, a zdobywanie go nie będzie tak opłacalne. Bo broń ta będzie ledwo co zadawała większa dmg od niektórych zwykłych broni u rusznikarza.

Jak już, to zwiększyć dmg unikatów.
 

DeletedUser

Gość
Gość
CO?! przecież ja wydałem na reskil pod siłe ze 30k +kase za eq pod siłe to następne 30k i to niby taki prosty q niesądze

poza tym chodze ze złotym coltem bo to jedyna dobra broń oprócz WEBa

Na nie
 

DeletedUser25442

Gość
Gość
Jeśli chodzi o złotą strzelbę to jestem na nie gdyż wystarczy popełnić jeden błąd w zadaniu i koniec a jeśli chodzi o Colta to wydaje mi się że lepiej było by go dać od wyższego poziomu albo zwiększyć DMG unikatów :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
E no co wy ... Unikat to unikat. A złote bronie to jest unikat dla pojedynkowiczów. Wtedy pojedynki by się zrobiły brzydkie.
 

DeletedUser12025

Gość
Gość
To jeszcze zmniejszmy obrażenia złotej strzelby. Niech też będzie miała obrażenia porównywalne z prec. winchesterem.

Kolejny bezsensowny temat założony zapewne przez fortowca. Osłabić pojedynki!
Zlinczować wszystkich którzy się pojedynkują!
Usunąć unikaty!:fl:

Patologia. Usuńmy wszystkie świecidełka, złotka i biegajmy z buntlinami i toporami drwala. Kto jest za?!
-fortowcy -.-
 

DeletedUser26913

Gość
Gość
Dobry pomysł, ale aż tak nie trzeba obniżać chyba. Proponowałbym tak:
Złoty Colt i Szabla (91-139 obrażeń.) lv 70.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Liberum Vet0

Pan Młynarski spiewał kiedys "Panowie, co by tu jeszcze spieprzyć'
I kolejny "geniusz" zastanawia sie jak by tu obrzydzic i tak coraz bardziej brzydką grę.
Spieprzono "orka" spieprzono wiele dobrze funkcjonujacych spraw.
Jesli tak długo to funkcjonowało to jakim prawem teraz ktos sie zastanawia jak to zmienic. Jest zasada (która w tym kraiku niestety nie zawsze działa) - prawo nie działa wstecz.
Wiec niech "geniusze" wymysla cos konkurencyjnego do obecnie istniejacych warunków a nie niszcza dotychczasowy dorobek .
I tyle w temacie (temat do zamkniecia)
"Geniusze" do kasacji
 

DeletedUser1170

Gość
Gość
Kolejny bezsensowny temat założony zapewne przez fortowca. Osłabić pojedynki!

Wiem, że odkopuję, ale dawno do tego tematu nie zaglądałem - myślałem, że już przycichło.

Nie jestem fortowcem, jestem właśnie pojedynkowiczem. Swego czasu uzbierałem (ciężką pracą, nie tak jak teraz tworzy się 15 kont na różnych światach i wymienia na jedno wszystko - wtedy nie było przekazów) 320k (wtedy to była ogromna suma) i kupiłem Tashunka. Niestety, zbiegło się to w czasie z rozprzestrzenieniem się questa ze złotkami i nagle okazało się, że to na co ja zbierałem ponad rok inni zdobywają w 3 dni.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nie wystarczy wam Fałszywy złoty set? Czyli Fałszywce też trzeba zmniejszyć DMG ? Bez sensu 50-80 dmg Fałszywki ? Jestem na NIE
 

DeletedUser27724

Gość
Gość
nie, nie i nie. czemu mielibyśmy zmniejszać obrażenia złotek ze względu na wiarę co używa unikatów? oni też moga sobie używać złotego colta lub szablę. do tego podnieść poziom....bez sensu. co najwyżej to na pewno nie do 100 tylko koło 80/85 jak WEB. w końcu jest nieco gorszy od niego (wg mnie) albo podobny. ale to i tak nie ma sensu.
 

DeletedUser1170

Gość
Gość
nie, nie i nie. czemu mielibyśmy zmniejszać obrażenia złotek ze względu na wiarę co używa unikatów? oni też moga sobie używać złotego colta lub szablę. do tego podnieść poziom....bez sensu. co najwyżej to na pewno nie do 100 tylko koło 80/85 jak WEB. w końcu jest nieco gorszy od niego (wg mnie) albo podobny. ale to i tak nie ma sensu.

Tak, tylko WEB kosztuje 300-600k (w zależności od świata), a złoty colt wymaga jedynie bardzo prostego questa, który może zrobić każdy bez reskillu na bardzo niskim poziomie (bardzo łatwe prace).
 

DeletedUser

Gość
Gość
No tak podwyżmy poziom zdobywania Colta obniżmy dmg, a na fortach dodajcie unikat za każdą bitwe bzdura zabierzcie już wszystko pojeynkowiczą a TW będzie tylko na forty. Dla pojedynkowiczów to jest jedyna bron którą można zdobyć w normalny sposób a nie wydawać po 300 k na unikaty od fortowców. Up jk be reskillu ? ja robiłem dwa. Poza tym w pojedynkach te 10 obrażenia pomiedzy złotym coltem a unikate nie ma wielkiego znaczenia liczy się jak rozłożysz umiejetności a nie jaką masz broń bo na pewnym poziomie wszystko się wyrónuje a fortowców to nie uchroni nawet z procą dobry pojedynkowicz wygra bo ani razu się go nie trafi wielkie NIE
 

DeletedUser

Gość
Gość
Zdecydowanie na tak. Unikat to powinien być unikat, a nie super silna broń, którą można łatwo zdobyć.
 
Status
Zamknięty.
Do góry