Znalezione na becie - kawałki mapy

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser11225
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser10665

Gość
Gość
Albo się okaże, że ktoś wyrwał ten kawałek mapy i trzeba go będzie znaleźc i pokonać...

A co wy gadacie z tym poszukiwaniem skarbu? ten quest jest przecież skończony! Wyraźnie Maria mówiła "Słońce powoli zachodzi… Czy nie jest tu pięknie? Można obserwować ze wzgórza obserwować rzekę i słyszeć huk wodospadu
Myślę, że wiem, czemu Karl zostawił mi list. On nigdy nie zrozumiał, po co mi tak dużo biżuterii i importowanej odzieży i chciał, żebym to zobaczyła i poznała. Kiedyś przebywałam bardzo często nad rzeką lub w lesie. Dzisiaj podaję w saloonie alkohol. Chciałabym móc podziękować Karlowi za ten piękny skarb, jaki dał mi dzisiejszego wieczoru. To jest dla mnie warte więcej, niż całe złoto na świecie."
:mel:
 
mapabsx.jpg

Teraz znowu zagadka ze środkowym kawałkiem. Idę na leśną polanę, może teraz się przyda :)
Po zebraniu tych 4 kawałków nie pojawiło się żadne nowe zadanie.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Po co kolekcjonujesz tyle itemów xD 4 parasolki :O

@Topic
Ja szukałem tej w obserwowanie fortecy i mi nie poleciała :(
 

DeletedUser14524

Gość
Gość
jak widać mapa nie jest dopracowana, jak lepsza grafika bedzie to można to połączyć:kak:
 

DeletedUser

Gość
Gość
to mapa czegos ale raczej zadnego skarbu nie bedzie trzeba szukac bo to jest wyspa na mapie wiec trzeba pewnie znalesc wszystie kawalki i komus oddac
 

DeletedUser18541

Gość
Gość
mapabsx.jpg

Teraz znowu zagadka ze środkowym kawałkiem. Idę na leśną polanę, może teraz się przyda :)
Po zebraniu tych 4 kawałków nie pojawiło się żadne nowe zadanie.

Spróbuj zakładać po kolei kawałki może w salonie będzie quest.
 

DeletedUser

Gość
Gość
nie wiem, ale mi jakoś te kawałki do siebie nie pasują (te z prawej) a przynajmniej z poskładaną całością parę postów wyżej

//połączono - lubrzan

cardpieces.png

z Dev's Forum. Jak widać cztery części to za mało, brakuje środka.

jakoś inaczej to wygląda
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
mnapacala.jpg

Screen mówi sam za siebie. Częsci mapek zniknęły, pojawił się quest u barmana (po "ubraniu" całej mapy):
82275155.jpg

q1ex.jpg
 

DeletedUser18989

Gość
Gość
I to wszystko? Dostajesz zapisaną kartkę (niemieckiego nie znam aż tak dobrze) i trochę expa, czy jest coś dalej?
 

DeletedUser13360

Gość
Gość
"Lista prezentów, które vershiedenen, Henry uważa za ważne, jak poszukiwanie skarbów. Ciepły posiłek, plecak, latarkę, łopatę, kilof, środek transportu i trochę dynamitu. Są to obiekty, które znajdują się na liście liście"

Hmmm... :p Ciepły posiłek - da się.
Plecak - masz przy sobie
Latarkę ? Ciekawe jak. Łuczywo jakieś zrobić ? :)
Łopata - ok
Kilof - ok
Środek transportu - kuń
Dynamit - ok
 

DeletedUser20349

Gość
Gość
Ja widziałem tylko w quescie poszukiwacza, więc jeśli o lapmę chodzi to powinno być jeszcze jakieś zadanie.
 

DeletedUser20349

Gość
Gość
To wygląda jak jakaś dziwna zapałka nie latarka :p
 

DeletedUser20349

Gość
Gość
Może coś w stylu wydobywania węgla, bo jak wiadomo w kopalniach jest ciemno :)
 

DeletedUser13360

Gość
Gość
Lampa, nie latarka, fakt, ciężko o latarkę na dzikim zachodzie :)

Łuczywo ? Coś tak to wygląda.

Więc pewnie będzie albo w wydobyciu żelaza, albo węgla. Nic innego chyba.
 

DeletedUser20349

Gość
Gość
Transport to nie koń tylko wózek 10% prędkości - do znalezienia w hodowli krów
 
Status
Zamknięty.
Do góry