Znalezione na becie - kawałki mapy

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser11225
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Niech ktoś spróbuje w "Spływ drewna" na 15 minut ;) Nie żartuję, kto spróbuje, nie pożałuje ;)

@down
A no faktycznie, nie zauważyłem ^^
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser18395

Gość
Gość
a jak się uzbiera wszystkie przedmioty to co będzie?
 

DeletedUser13360

Gość
Gość
A dynamit i ciepły posiłek ? Normalnie, czy też do znalezienia w jakieś pracy.

Lubrzan, ty chyba najdalej jesteś ze wszystkich na becie, jak się sytuacja rozwija ? :)
 
A dynamit i ciepły posiłek ? Normalnie, czy też do znalezienia w jakieś pracy.

Lubrzan, ty chyba najdalej jesteś ze wszystkich na becie, jak się sytuacja rozwija ? :)

Po bieganiu do zleceniodawców znowu stoję, bo nie mam pomysłu, co dalej, a w saloonie żadnych nowych questów.
 

DeletedUser

Gość
Gość
postarali sie tworcy z tymi qestami napraawde super
teraz o brylce mowy nie ma bo kazdemu sie znudzila::):
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nikomu sie nie znudziła, tylko tam też stoimy :p
Nie mamy żadnych pomysłów co dalej :/

@Topic
Dobrze że przynajmniej robią jakieś nowe zadania, żeby się człowiek nie nudził :)
 

KozaK69

Elitarny Tester
Po bieganiu do zleceniodawców znowu stoję, bo nie mam pomysłu, co dalej, a w saloonie żadnych nowych questów.
Biegniesz na leśną polanę, przegrywasz pojedynek, idziesz do szeryfa, znowu polana, potem chińczyk i nad rzekę gdzie zdobywasz złoty pył.
Zostaje quest nr 521.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Skąd to wytrzasnąłeś? Ten Chińczyk dziwnie brzmi :p
 

KozaK69

Elitarny Tester
Zrobiłem to wiem.

abcd-1.jpg

Zadowolony?
 

DeletedUser19956

Gość
Gość
Teraz pewnie trzeba będzie pokombinować z pyłem i bryłką i dostanie się złotego colta.
 

DeletedUser

Gość
Gość
@KozaK69
Zwracam honor, nie mogłem uwierzyć, że w the-west może być coś związanego z Chinami :p
 

DeletedUser

Gość
Gość
Minus 50 do charyzmy, kolego. To nie jest fake. Właśnie zrobiłem to zadanie.
:oops:

heh:p

Thompson67 + 10 do szpanu za zakończone zadanie z Chińczykiem^^

@Topic


Może jak oczyści ktoś bryłkę(tak, że wypadnie mu/ jej z niej zardzewiała broń;lub zwykłą broń) i będzie miał złoty pył to pokaże mu się quest i będzie musiał "obsypać" tym pyłem tę broń i bądzie miał gold weapona:d
 

DeletedUser

Gość
Gość
@up też tak sądzę :)

Ale to jest tylko na becie, czyli to musi sprawdzić ktoś kto ma na becie bryłkę. Np... Kolumbijczyk001 :) Lubrzan... nie paiętam na jakim świecie Ty masz bryłkę :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Mam bryłkę na becie, postaram się coś namieszać. W razie czego - dam znać :eek:kul:
 

DeletedUser18395

Gość
Gość
czyli pewnie jak ma się "drugą warstwę bryłki to trzeba iść do czyszczenia butów i ją wyczyścić do "trzeciej warstwy czyli jakiegoś zardzewiałego pistoletu,obsypie się go pyłem i powstanie złoty colt
 
Status
Zamknięty.
Do góry