znikł cyrk

Status
Zamknięty.
Witam, pod ikonką salonu jeszcze dzisiaj rano o ile się nie mylę był cyrk, teraz mi znikł, podobno nie tylko ja tak mam, można prosić o jakieś wyjaśnienie? To wina Chrome? Czy ogólnie kłopoty w kodzie?
 

DeletedUser18715

Gość
Gość
Dodam, że chodzi o s10, był i nima :gwizd:
 
Dodam że chodzi o s1, też był i ni ma.
Dodatkowo nie odpala mi skrypt GJF, domyślam się że to jest z sobą połączone, tylko nie wiem jak, programy to ja pisałem w Basicu i nie znam się na tych CSS i Javach
 

DeletedUser26706

Gość
Gość
edito, cyrk jest w podglądzie minimapy jak i na mapie, brakuje jedynie ikonki.......

{czy ktoś z administracji wypowie się w powyższym temacie?

a co z graczami którzy zainwestowali już w budowę cyrku (kasę i produkty) oczywiście nie zostaną zapewne zwrócone...?}
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Wydaje mi się, że cyrk się normalnie z powrotem pojawi, jakieś błędy mają, i nic nie przepadnie, ale miło by było gdyby admini napisali cokolwiek.
 

DeletedUser

Gość
Gość
I u mnie nie ma. Zauważyłam dziś, nie wiem jak było wczoraj.
Nie widać ani na chrome, ani na firefoxie.
 

DeletedUser182

Gość
Gość
edito, cyrk jest w podglądzie minimapy jak i na mapie, brakuje jedynie ikonki.......

{czy ktoś z administracji wypowie się w powyższym temacie?

a co z graczami którzy zainwestowali już w budowę cyrku (kasę i produkty) oczywiście nie zostaną zapewne zwrócone...?}

Tu nie ma co dodawać, właściwie wszystko powiedziałeś. Cyrk jest, brakuje tylko ikonki z lewej strony. Można z niego normalnie korzystać.
 

DeletedUser19492

Gość
Gość
A czy byłby to duży problem aby przywrócić tą ikonkę? Znacznie ułatwiała grę ;;)

Dzisiaj na BF "przyjechał" cyrk ale zapewne większość graczy o tym nie wie, a ikonka na minimapie jest schowana za bitwą o duży fort i prawie jej nie widać..
 

DeletedUser31491

Gość
Gość
To znaczy, że jest popsute i będzie naprawione jak tylko naprawią.
Tyle to i sami gracze wiedzą.
Czemu zawsze to ludzie muszą sami znajdować te błędy i informować o tym innych .

Chyba support jest od tego.
 

DeletedUser182

Gość
Gość
Tyle to i sami gracze wiedzą.

Czyli jak widać komunikat był zbędny, ale jak go nie było, to:

ale miło by było gdyby admini napisali cokolwiek.

Czego zatem oczekujesz, bo nie rozumiem.
Jest błąd, napisałem, że jest i że naprawią. Źle, bo tyle to i sami gracze wiedzą.
Gdybym nic nie napisał to patrz cytat wyżej.
Tak źle i tak niedobrze, lol.

Czemu zawsze to ludzie muszą sami znajdować te błędy i informować o tym innych.

Błędy znajdują zawsze gracze i je zgłaszają. Przecież to oczywiste. Błąd został zgłoszony do nas wczoraj i będzie naprawiony. To chyba również jest oczywiste.

Chyba support jest od tego.

Chyba nie.
Support jest od przyjęcia zgłoszenia o błędzie, sprawdzenia czy to faktycznie jest błąd i przekazaniu sprawy do osób, które mają są w stanie błąd naprawić.
 

DeletedUser182

Gość
Gość
Serio?
Ja od zawsze wiedziałem, że tu support jest beznadziejny, chociaż jest kilka wyjątków.

No jest beznadziejny, bo nie może naprawiać błędów w grze :-(
Całą noc nie spałem, byłem gotowy tę ikonę przywrócić... nie mogłem, nie mam dostępu, nie mam narzędzi, nie mam nic słowem... cóż mogłem zrobić, nerwowo odświeżać czy moje zgłoszenie błędu zostało przyjęte... w końcu o 5 nad ranem padłem z palcem zanurzonym w F5 (chyba spali, chociaż to dziwne, w nocy?)... ahh, gdybym ja tylko mógł ten błąd naprawić, już dawno byłby naprawiony.
Komoran a może Ty naprawisz, co? Masz dokładnie takie same możliwości naprawienia jak ja?

BTW - widziałeś jaka paskudna pogoda na zewnątrz? Support jest beznadziejny, nawet pogody nie potrafi zapewnić.

Ludzie się potem dziwią, że tematy są zamykane a o czym tu jeszcze dyskutować?
Jest błąd, został zgłoszony, naprawią jak naprawią i nikt nie ma to wpływu kiedy naprawią a podawanie terminu to wróżenie z fusów.
Co więcej w tym temacie można napisać, zakładając że nie jest się hejterem i nie chce się floodować forum?
Ciekawi mnie to bardzo.

Powiedzmy, że nie działa Ci internet, dzwonisz na BOK i zgłaszasz. BOK Ci odpowiada, że problem jest znany i zostanie naprawiony, jednak nie są w stanie podać terminu naprawy.
Rozumiem, że rzucasz słuchawką krzycząc na pana z BOKu "jesteście beznadziejni"?
Pytanie retoryczne, nie odpowiadaj.
 

DeletedUser31491

Gość
Gość
No ale chyba Wy jako support też gracie w tą grę więc widzicie to samo co zwykli gracze .

Więc skoro ikonki nie było to WY powinniście pierwsi o tym poinformować.

Zwykła informacja , wystąpił problem i jest w trakcie naprawy.
To by wystarczyło i by było po sprawie.
 

DeletedUser182

Gość
Gość
No ale chyba Wy jako support też gracie w tą grę więc widzicie to samo co zwykli gracze .

A kiedy zwykli gracze zauważyli błąd?
Ja zgłosiłem błąd wczoraj o 23:16, sorry o 16:35 jak powstał wątek byłem w pracy, potem przyszedłem do domu, zjadłem obiad, pobawiłem się z dzieckiem, zrobiłem zakupy, wyszedłem z psem i koło 23:00 zasiadłem do kompa, żeby ogarnąć TW. Zająłem się sprawą niezwłocznie, czego jeszcze wymagasz? Mam nie żyć, nie jeść, pies niech sika po domu, bo zniknęła ikona cyrku? Myślisz, że oni Ci to naprawią na jutro? Błąd, który nie powoduje, że nie da się grać... powodzenia...
Poza tym błędy zgłaszamy ticketem a nie na forum. Na forum mało kto zagląda (nie dziwię się). Tickety są sprawdzane na bieżąco.

Więc skoro ikonki nie było to WY powinniście pierwsi o tym poinformować.

O czym Ty mówisz? Nie ma ikonki to nie ma, da się grać na cyrku? Da się.
Przecież to jest mały błąd jedynie.

Zwykła informacja , wystąpił problem i jest w trakcie naprawy.
To by wystarczyło i by było po sprawie.

Tak napisałem wyżej, że będzie naprawione jak naprawią, to mnie zjechałeś.
Zdecyduj się, bo pozostajesz w sprzeczności z samym sobą a to niedobrze.
 

DeletedUser31491

Gość
Gość
A czy ja się czepiam twoejgo życia w realu ?

Zauważ tylko że nikt Was( supportu ) nie wypychał na siłę żebyście w tym właśnie supporcie byli.

Każdy z Was podjął samodzielną decyzję .

Poza tym Onufry mi już tu nie chodzi ,że Ty tego nie napisałeś bo masz też innych członków teamu od tego .
No chyba ze oni tylko potrafią odpowiadać na tickety jedną wyuczoną formułką, albo karaniem graczy za błahostki .

Nie dziw się później że w twoją stronę są uwagi od graczy skoro to ty sobie dobrałeś ekipę.

To jest to samo co mają ludzie którzy kierują sojuszami w grze. Na nich też są ataki jak coś źle się dzieje.
 

DeletedUser182

Gość
Gość
kompletnie nie wiem o co Ci chodzi. Nigdy przez 5 lat nie informowalusmy na firum o drobnych bledach. Nagle jakies wielkie halo bo ikona zniknela
 

DeletedUser31491

Gość
Gość
Chodzi o to że to Wy jesteście dla graczy a nie odwrotnie.
I najwyższy czas żebyście to sobie uświadomili.

Koniec tematu.
 

DeletedUser182

Gość
Gość
Chodzi o to że to Wy jesteście dla graczy a nie odwrotnie.
I najwyższy czas żebyście to sobie uświadomili.

Koniec tematu.

To nie znaczy, że można nami pomiatać.
No to wszystko jest w porządku.
Pojawił się błąd, zgłosiliśmy go autorom gry a na forum nie będzie nigdy informować o błędach typu "brak ikony".
 
Status
Zamknięty.
Do góry