znikł cyrk

Status
Zamknięty.

DeletedUser12207

Gość
Gość
Poza tym Onufry mi już tu nie chodzi ,że Ty tego nie napisałeś bo masz też innych członków teamu od tego .
No chyba ze oni tylko potrafią odpowiadać na tickety jedną wyuczoną formułką, albo karaniem graczy za błahostki .

Widzę, że masz olbrzymią wiedzę na temat hierarchii w Teamie The-west i wiesz za co ludzie na poszczególnych szczeblach są odpowiedzialni i jakie działania mogą podejmować a jakich nie mogą i jeszcze do jakich mają dostęp a do jakich tego dostępu nie mają... Wypowiedź na zasadzie "nie znam się, to się wypowiem" ::)):

Mimo braku ikonki z cyrku korzystać się daje, każdy średnioaktywny gracz dawno sobie z tym poradził. Błąd został zgłoszony, zostanie naprawiony, kropka.
 

DeletedUser19492

Gość
Gość
Pojawił się błąd, zgłosiliśmy go autorom gry a na forum nie będzie nigdy informować o błędach typu "brak ikony".

szkoda. trochę sami sobie robicie pod górkę, bo byłaby informacja i nie byłoby tych zbędnych dyskusji
 

DeletedUser182

Gość
Gość
szkoda. trochę sami sobie robicie pod górkę, bo byłaby informacja i nie byłoby tych zbędnych dyskusji

Dyskusja jest zbędna od momentu w którym napisałem, że błąd jest znany i zostanie naprawiony wtedy kiedy zostanie (czyli termin znany nie jest). Tu powinna być wielka kreska i tyle, bo cóż można więcej dodać.


Niestety niektórzy nie mają na tyle silnej woli, aby powstrzymać okazywanie swojej daleko idącej niechęci do supportu i muszą w każdym poście dodać swoje 3 grosze, mimo, że temat dawno został wyczerpany. Akurat w tym wątku najwięksi "wyjadacze" nie uczestniczą, widocznie postanowili dać szansę narybkowi, aby wykazał się na błahostce i zachowują siły na coś większego, aby uderzyć ze zdwojoną mocą :D
 

DeletedUser19492

Gość
Gość
Ja to widzę nieco inaczej..

Niestety niektórzy z supportu nie mają na tyle silnej woli, aby powstrzymać okazywanie swojej daleko idącej niechęci do graczy i muszą w każdym poście dodać swoje 3 grosze, mimo, że temat dawno został wyczerpany.

:oops:
 

DeletedUser

Gość
Gość
HEEEEEEEEEEEEEE Onufry :) starzy wyjadacze czyli ja:) nie no, fakt masz racje, każdy w miarę ogarnięty gracz od razu sobie z tym błędem poradził nawet ja::D: a co do nowego narybku ::DD: nie szkolę nikogo ::P: zamknijcie temat bo wsio wyjaśnione i tyle.


oj no, może lekko niekiedy ubarwiam swoje posty, ale troszkę dystansu, to tylko jedna z wielu gier online.
 

DeletedUser31491

Gość
Gość
Widzę, że masz olbrzymią wiedzę na temat hierarchii w Teamie The-west i wiesz za co ludzie na poszczególnych szczeblach są odpowiedzialni i jakie działania mogą podejmować a jakich nie mogą i jeszcze do jakich mają dostęp a do jakich tego dostępu nie mają... Wypowiedź na zasadzie "nie znam się, to się wypowiem" ::)):

Mimo braku ikonki z cyrku korzystać się daje, każdy średnioaktywny gracz dawno sobie z tym poradził. Błąd został zgłoszony, zostanie naprawiony, kropka.

Hierarchia ?
A to co bez zgody Onufrego nikt z Was nie może nic napisać na forum.

Ciebie to przypominam sobie z s6 Pani wielki foch.
A co do braku ikonki to wiem że korzystać się da bez tego z cyrku ale info można było puścić że cyrk się pojawił lecz są problemy z ikonką.

Dzisiaj 15:01
Onufry
Cytat:
Akurat w tym wątku najwięksi "wyjadacze" nie uczestniczą, widocznie postanowili dać szansę narybkowi, aby wykazał się na błahostce i zachowują siły na coś większego, aby uderzyć ze zdwojoną mocą

I kto tu prowokuje graczy ?
 

DeletedUser18894

Gość
Gość
Dajcie sobie po razie i będzie spokój.

Kiedy jest możliwe przywrócenie poprawnego działania ikonki cyrku ?

Może administracja dałaby ogłoszenie, że nie działa ta funkcja i żeby odbierać nagrody ręcznie po znalezieniu cyrku na mapie (np. na świecie Dakota) ?
 

DeletedUser12207

Gość
Gość
Hierarchia ?
A to co bez zgody Onufrego nikt z Was nie może nic napisać na forum.

Ciebie to przypominam sobie z s6 Pani wielki foch.
A co do braku ikonki to wiem że korzystać się da bez tego z cyrku ale info można było puścić że cyrk się pojawił lecz są problemy z ikonką.

Są pewne kategorie spraw, o których na forum informacje się pojawiają (błędy uniemożliwiające grę lub skutecznie ją utrudniające) i są takie (jak te dotyczące drobnych błędów), o których się takowe informacje pojawiać nie będą, jak już wiele postów temu wskazał to Onufry. Nie jest to jak widzisz kwestia czyjejkolwiek zgody lub jej braku, tylko kwestia pewnych zasad, które w Teamie usankcjonowane są globalnie.

Ja natomiast Ciebie "Panie wielki..." (nie wiem co dodać, najtrafniej chyba będzie pieniaczu) nie pamiętam kompletnie, ale jak widzę to i lepiej. Osobiste wycieczki możesz sobie odpuścić, bo nie wnoszą one kompletnie niczego do tematu.

Jak już kiedyś zostaniesz sobie CM-em w jakiejś grze przeglądarkowej to będziesz mógł decydować które "info puścić" a które nie.

Na zakończenie podkreślę raz jeszcze, z czym zresztą wszyscy się zgadzają. Błąd nie powoduje niemożności korzystania z cyrku. Temat ten natomiast poza umożliwieniem wyładowanie frustracji co bardziej nadgorliwym nie wnosi niczego konstruktywnego do tematu. Wobec powyższego proszę moderatorów o jego zamknięcie :gwizd:
 
Czyli jak widać komunikat był zbędny, ale jak go nie było, to:



Czego zatem oczekujesz, bo nie rozumiem.
Jest błąd, napisałem, że jest i że naprawią. Źle, bo tyle to i sami gracze wiedzą.
Gdybym nic nie napisał to patrz cytat wyżej.
Tak źle i tak niedobrze, lol.



Błędy znajdują zawsze gracze i je zgłaszają. Przecież to oczywiste. Błąd został zgłoszony do nas wczoraj i będzie naprawiony. To chyba również jest oczywiste.



Chyba nie.
Support jest od przyjęcia zgłoszenia o błędzie, sprawdzenia czy to faktycznie jest błąd i przekazaniu sprawy do osób, które mają są w stanie błąd naprawić.

Wydaje mi się, że ludziom chodzi po prostu o formę przekazania informacji. Zawsze milej się czyta:
"sorry ludzie, Inno coś namieszało z kodem, prosimy o uzbrojenie się w cierpliwość, pracują nad tym a my ich poganiamy ;) Możemy jedynie przeprosić, w życiu już tak niestety bywa"
niż:
"chyba widzicie że nie działa, jak naprawią to naprawią, jak się nie podoba to pograjcie sobie w sapera"

Wtedy gracz - w tym i ja - nie czuje się jak upierdliwa mucha tylko jako ktoś kto tworzy grę a nie jest traktowany jako numerek.
 

DeletedUser18801

Gość
Gość
Możecie mnie dopisać do listy tych "złych adminów", jednak to nie temat do dyskusji.
Błąd na tą chwilę istnieje i został zgłoszony.
Zamykam wątek.
 
Status
Zamknięty.
Do góry