Event świat 8

  • Rozpoczynający wątek Thompson67
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
A i można pomyslec o jakimś jedzeniu:)
Jak nie wiem POMIDOR..
 

DeletedUser

Gość
Gość
prawda, na zakrztuszenie się jedzenie to wspaniałe lekartstwo :rolleyes:
 

DeletedUser

Gość
Gość
czy w przypadku nieprawidłowej odpowiedzi zostaniemy o tym poinformowani czy tylko osoby, które znajdą rozwiązanie zagadki zostaną o tym poinformowane? :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
"Aby przejść Próbę Ziemi, należy wysłać do Szeryfa Gaha prywatną wiadomość w grze zawierającą screen postaci, posiadającej w aktywnym ekwipunku znalezisko, o którym mówił Indianin. Wiadomość musi być zatytułowana Próba Ziemi, inne wiadomości będą ignorowane. Pierwsze 50 prawidłowych zgłoszeń przejdzie do następnej próby. Każdy z graczy ma tylko jedną szansę na znalezisko.
"

mój poprzedni post jest zły bo można z czyjegoś ekwipunku zrobić screena :d
Jeśli ktoś wyśle screena nie swojej postaci, to straci szansę na zaliczenie próby. Proste.

czy w przypadku nieprawidłowej odpowiedzi zostaniemy o tym poinformowani czy tylko osoby, które znajdą rozwiązanie zagadki zostaną o tym poinformowane? :)
Prawidłowa odpowiedź zostanie podana, kiedy uzbiera się 50 prawidłowych zgłoszeń :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
A czy można z innego świata kogoś kto ma np. to czego szukasz bo ja za nic nie moge tego na 8 świecie znaleść :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jak znalazłeś to zrob screena i w odbiory napisz Gah bo on jest szeryfem.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Szklanka wody albo eliksir!! Nic innego do głowy mi nie przychodzi...
 

DeletedUser

Gość
Gość
moją pierwszą myślą też była szklanka wody, a eliksiru zdobyć nie mogę
 

DeletedUser

Gość
Gość
Sadze że chodzi o eliksir ale mnie to wszystko jedno bo nie gram na sw.8 ;]
 

DeletedUser

Gość
Gość
A może chodzi o jakiś produkt związany z ziemią? W końcu nazwa próby to "próba ziemi". Jakie mamy produkty związanie z ziemią?

kukurydza- odpada
fasola- odpada
zboże- odpada
tytoń- też odpada

węgiel???-zawsze można zjeść trochę węgla jak się zakrztusi :D -też odpada.

Nie wiem co jeszcze.
 

DeletedUser197

Gość
Gość
Szklanka wody może i jest niezłym pomysłem, ale mnie również nie specjalnie pasuje do "Próba Ziemi".
 

DeletedUser12173

Gość
Gość
Powiem tak fasola!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Waupee w qescie mówi teraz potrzebuję fasolki w nich tkwi siła ziemi.Bardzo proste:D:D:D:D
 

DeletedUser10714

Gość
Gość
miałem to właśnie napisać ale musiałem odkurzyć
 

DeletedUser12173

Gość
Gość
właśnie.Dlatego są 4 etapy :) ale sam Waupee powiedział "Teraz potrzebuję fasolki.Wniej tkwi siła ziemi" spróbujcie to musi być to łatwo dostępne spełnia wszystkie kryteria i pasuje do 1 etapu:D
 
Status
Zamknięty.
Do góry