Event świat 8

  • Rozpoczynający wątek Thompson67
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
sam Waupee powiedział "Teraz potrzebuję fasolki.Wniej tkwi siła ziemi" spróbujcie to musi być to łatwo dostępne spełnia wszystkie kryteria i pasuje do 1 etapu:D

Jednego nie spełnia: w jaki sposób fasola ma pomóc Indianinowi oddychać? To może być coś związane z ziemią, ale coś, co faktycznie mu pomoże. A fasolą to on się może tylko udławić.

To może łopata? Walnąć w plecy i po sprawie :D

To już co innego :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser10308

Gość
Gość
a może młotek? :D
stukniesz i sie odkrztusi
a co z ziemią?
praca naprawianie plotów czyli tuz nad ziemią :D

taka luzna sugestia:p
 

DeletedUser

Gość
Gość
najbardziej realne wydają się:
szklanka wody
fasola
lopata
 

DeletedUser

Gość
Gość
łopata jeszzce bardziej realna, bo z ziemią związana xD
 

DeletedUser

Gość
Gość
ee lopata odpada bo zalatwimy dziadka i sie kolejnych zadan nie dowiemy:D a co do tego screena to jak go wyslac?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja postawiłem na szklankę wody, woda wypływa z ziemi. Wszelkie produkty rolne wyglądały by nie logicznie, bo jak duszącemu się ma pomóc jedzenie ? Eliksir odpada, bo to trucizna (raporty z prac o tym świadczą), alkohol też raczej w takich przypadkach nie pomaga.
Po za tym to musi być coś łatwo dostępnego, by nie ograniczać wykonania zadania tylko osobą z wyższymi poziomami.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Moim zdaniem właśnie woda to rozwiązanie.
Bo fasola to tak jakby nie ma co z nią zrobić.
Może właśnie chodzi o to aby fasola była rozwiązaniem bo to nie tak łatwo się domyśleć.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Albo coś żeby dziadek kichną to wtedy wypluje ten tytoń.
 

DeletedUser

Gość
Gość
on sie tytoniem nie zaksztusił, tylko dymem, ja obstawiłem szklanke wody..
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja postawiłem na szklankę wody, woda wypływa z ziemi. Wszelkie produkty rolne wyglądały by nie logicznie, bo jak duszącemu się ma pomóc jedzenie ? Eliksir odpada, bo to trucizna (raporty z prac o tym świadczą), alkohol też raczej w takich przypadkach nie pomaga.
Po za tym to musi być coś łatwo dostępnego, by nie ograniczać wykonania zadania tylko osobą z wyższymi poziomami.

co?? Ty mnie, porządnego szarlatana oskarżasz o robienie nie lekarstw, a trucizn?? Mam wstać?? :D

Eliksir pomaga tylko potrzebującym a nie zdrowym, i o tym są woje raporty z prac, chyba że ty robisz trucizny, bo ja jestem porządnym szarlatanem, nie wiem jak ty.

I żeby nie było offtopu, to ja obstawiam na kawałek drewna, żeby można było go odkrztusić.
 

DeletedUser

Gość
Gość
mam pytanie do Gaha albo Thompson-a ile macie juz ludzi ktorzy to odgadli ?
nie prosze o nicki tylko liczbe osób
 

DeletedUser

Gość
Gość
Hmm witam nie gram na 8 świecie ale chciałem wam pomóc. Nie podpowiem wam co to może być bo sam nie jestem pewny ale powiem tak, skoro ustatlili zasade że można wysłać ss'a ekwipunku każdego więc to musi być coś bardzo żadkiego lub coś co można mieć na wysokim lvl i nie spodziewałbym się że to jest nagroda z pracy a raczej jakaś questowa lub coś z prayc ale ciężkiej i bardzo żadkiego. Taka jest moja logika. A i byłbym pewny że to nie fasola, ani szklanka wody bo jak zakrztusił się dymem to do płuc a nie żołądka więc co woda da. Wiem że dziś jak ktoś sie krztusi klepie sie go po plecach lub daje mu papierową torebke do oddychania ale wtedy nie było takich. Więc ??
 

DeletedUser

Gość
Gość
To jak jest w końcu? Trzeba znaleźć jakąś osobę czy mieć u siebie w ekwipunku produkt? o_O
 

DeletedUser

Gość
Gość
Hmm witam nie gram na 8 świecie ale chciałem wam pomóc. Nie podpowiem wam co to może być bo sam nie jestem pewny ale powiem tak, skoro ustatlili zasade że można wysłać ss'a ekwipunku każdego więc to musi być coś bardzo żadkiego lub coś co można mieć na wysokim lvl i nie spodziewałbym się że to jest nagroda z pracy a raczej jakaś questowa lub coś z prayc ale ciężkiej i bardzo żadkiego. Taka jest moja logika. A i byłbym pewny że to nie fasola, ani szklanka wody bo jak zakrztusił się dymem to do płuc a nie żołądka więc co woda da. Wiem że dziś jak ktoś sie krztusi klepie sie go po plecach lub daje mu papierową torebke do oddychania ale wtedy nie było takich. Więc ??


Thomson napisał że nie wolno wysyłać ekwipunku nie swojej postaci.
 
Status
Zamknięty.
Do góry