Event świat 8

  • Rozpoczynający wątek Thompson67
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Ja wysłałem fasolę ale się na szukałem graczy którzy mają fasolę w ekwipunku.
 

DeletedUser

Gość
Gość
No wkońcu sam nie wiem ale tu pisze tak "Aby przejść Próbę Ziemi, należy wysłać do Szeryfa Gaha prywatną wiadomość w grze zawierającą screen postaci, posiadającej w aktywnym ekwipunku znalezisko, o którym mówił Indianin." A nie pisze własnej postaci, ani że screen ekwipunku swojego. Moim zdaniem jakiej się chce osoby. Bo jeżeli by było tylko swojego to byłaby to jedna z pierwszych rzeczy jaką można zdobyć cyzli tytoń lub fasola. Ale moim zdaniem to niedorzeczne.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Pamiętajcie, że Indianin to Indianin, a nie jakiś dziadek. Nigdzie nie było napisane, że jest on powiązany z Waupee'm czy jego rodziną. Indianin z eventu nie jest w jakikolwiek sposób związany z samą grą.
 

DeletedUser

Gość
Gość
No wkońcu sam nie wiem ale tu pisze tak "Aby przejść Próbę Ziemi, należy wysłać do Szeryfa Gaha prywatną wiadomość w grze zawierającą screen postaci, posiadającej w aktywnym ekwipunku znalezisko, o którym mówił Indianin." A nie pisze własnej postaci, ani że screen ekwipunku swojego. Moim zdaniem jakiej się chce osoby. Bo jeżeli by było tylko swojego to byłaby to jedna z pierwszych rzeczy jaką można zdobyć cyzli tytoń lub fasola. Ale moim zdaniem to niedorzeczne.

Chodzi o swoją postać. Musisz mieć to znalezisko u siebie w ekwipunku i masz wysłać Gahowi screena swojej postaci. To jasne jak Słońce.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Aha dzięki ale nie jest jasne jak słońce bo jest źle napisane ;p Pisze "postaci, posiadającej w aktywnym ekwipunku znalezisko," czyli nei jest sprecyzowane jakiej postaci czy swojej cyz kogoś. Więc nie każdy musiał to zrozumieć kto czyta ze zrozumieniem to zrozumiał to w dwojaki sposób :) Czyli to jest jakaś prosta rzecz z początkowych ale nie fasolka :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Aha dzięki ale nie jest jasne jak słońce bo jest źle napisane ;p Pisze "postaci, posiadającej w aktywnym ekwipunku znalezisko," czyli nei jest sprecyzowane jakiej postaci czy swojej cyz kogoś. Więc nie każdy musiał to zrozumieć kto czyta ze zrozumieniem to zrozumiał to w dwojaki sposób :) Czyli to jest jakaś prosta rzecz z początkowych ale nie fasolka :)

Chodzi o własną postać. Poza tym WSZYSTKO napisane jest w treści zadania. Wystarczy WSZYSTKO przeczytać. Ze zrozumieniem.

I to była już ostatnia podpowiedź :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
No właśnie mi o to chłopie chodzi ! :) Że jak przeczytasz to ze zrozumieniem i dogłębnie to zrozumiesz to w sposób że to nie musi być twoja postać :) Przeczytaj to sobie powoli "postaci, posiadającej w aktywnym ekwipunku znalezisko" .Pisze dokladnie POSTACI, posiadającej czyli wynika z tego że nie koniecznie twojej postaci tylko jakiejśc postaci która to posiada. I nie mów że się myle.
 

DeletedUser

Gość
Gość
A może Indiancowi dać obraz:D
Żeby sobie popatrzał i się uleczył:)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Hej Thompson ile jest juz osób ktore to zrobiło ?
Nic nie wiem, nic nie powiem.

No właśnie mi o to chłopie chodzi ! :) Że jak przeczytasz to ze zrozumieniem i dogłębnie to zrozumiesz to w sposób że to nie musi być twoja postać :) Przeczytaj to sobie powoli "postaci, posiadającej w aktywnym ekwipunku znalezisko" .Pisze dokladnie POSTACI, posiadającej czyli wynika z tego że nie koniecznie twojej postaci tylko jakiejśc postaci która to posiada. I nie mów że się myle.
Ale to TY bierzesz udział w evencie i to TY masz odnaleźć coś, o co prosił Indianin. Więc to TWÓJ ekwipunek wchodzi w grę.
Ps. Mylisz się. Albo nie przeczytałeś ze zrozumieniem :p;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Gadaj zdrów wiem swoje i jestem tego pewny. Znam bardzo dobrze zasady pisowni. I ewidentnie wynika z tego że niekoniecznie twojej, tylko jakiejś która to posiada. Źle napisane i tyle koniec.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Gadaj zdrów wiem swoje i jestem tego pewny. Znam bardzo dobrze zasady pisowni. I ewidentnie wynika z tego że niekoniecznie twojej, tylko jakiejś która to posiada. Źle napisane i tyle koniec.

OK, piszę to po raz ostatni. To WAM Indianin kazał coś odnaleźć. Nadal twierdzisz, że chcemy screena ukazującego INNEGO gracza posiadającego to coś?
 

DeletedUser7299

Gość
Gość
to musi być coś łatwego do odnalezienia, ponieważ inaczej niekie lv nie mogły by tego zrobić:)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Pisze po raz ostatni. Nie gram na świecie 8 to po pierwsze a po drugie to co ty piszesz to z drogi dedukcji a nie z czytania ze zrozumieniem. Odrużniasz te dwie różne rzeczy? Teraz wiem że to ma być zdjęcie danego gracza np jak ja to robie to moje ale to dopiero po wytłumaczeniu twoim a nie po odczytaniu. I wiele osób tak zrozumiało czyli to popiera moje stanowisko. I koniec.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja też myślałem, że może być to byle jakiej postaci. Bo tak przeczytałem "postaci, posiadającej w aktywnym ekwipunku znalezisko" Z tego wynika, że nie musi to być własna postać przynajmniej w mojim odczuciu. Ja już szanse mam zaprzepaszczoną bo zanim napisaliści, że ma być to własna postać to wysłałem PW.
Ale trudno życzę wszystkiem powodzenia.
Mojim zdaniem ostatni event na s10 był doskonały i to na jego wzór powino się robić następne :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Dzięki za poparcie mateuszhof :) I założe się że wiele osób zaprzepaściło przez to szanse na wygraną :/
 

DeletedUser

Gość
Gość
Pisze po raz ostatni. Nie gram na świecie 8 to po pierwsze a po drugie to co ty piszesz to z drogi dedukcji a nie z czytania ze zrozumieniem. Odrużniasz te dwie różne rzeczy? Teraz wiem że to ma być zdjęcie danego gracza np jak ja to robie to moje ale to dopiero po wytłumaczeniu twoim a nie po odczytaniu. I wiele osób tak zrozumiało czyli to popiera moje stanowisko. I koniec.

Gadaj zdrów wiem swoje i jestem tego pewny. Znam bardzo dobrze zasady pisowni. I ewidentnie wynika z tego że niekoniecznie twojej, tylko jakiejś która to posiada. Źle napisane i tyle koniec.

No właśnie mi o to chłopie chodzi ! :) Że jak przeczytasz to ze zrozumieniem i dogłębnie to zrozumiesz to w sposób że to nie musi być twoja postać :) Przeczytaj to sobie powoli "postaci, posiadającej w aktywnym ekwipunku znalezisko" .Pisze dokladnie POSTACI, posiadającej czyli wynika z tego że nie koniecznie twojej postaci tylko jakiejśc postaci która to posiada. I nie mów że się myle.


Indianin mówi że masz mu przynieść przedmiot, to po co nam zdjęcie innego gracza? Ty masz to przynieść czyli musisz posiadać w swoim ekwipunku? Dalej nie jasne?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja też myślałem, że może być to byle jakiej postaci. Bo tak przeczytałem "postaci, posiadającej w aktywnym ekwipunku znalezisko" Z tego wynika, że nie musi to być własna postać przynajmniej w mojim odczuciu. Ja już szanse mam zaprzepaszczoną bo zanim napisaliści, że ma być to własna postać to wysłałem PW.

właśnie, jak ktoś już wysłał i dopiero teraz dowiedział się że musi być tak a nie inaczej.
No ciężi ten event ale nie wiem co z niego wyniknie.


Teraz pomyślałem że jak każdy może tylko ze swojego eq wysłać to zrobili taki event tylko dla stałch graczy.
Czyli np. 1 poziomy nie mogą tej pracy, a np. od 10 już można jak ktoś rozdaje różnorodnie umiejętności.
 
Status
Zamknięty.
Do góry