Multikonta

  • Rozpoczynający wątek kserdel
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser26252

Gość
Gość
Niby mogą grać dwie osoby, dwa różne konta na jednym ip a nawet w jednym mieście, ale nie mogą zachodzić między nimi żadne „ruchy”. Targ, przelewy, pojedynki a nawet wspólna budowa kościoła jest zabroniona (Powinniście jeszcze zabronić wspólne forty i przygody ::DD:). W mojej opinii godzi to w uczciwych graczy, którzy grają razem np. rodzeństwo, małżeństwo przekaże sobie 1-2 przedmioty i już ban za multi. Wiem, bo sam gram z ludźmi, którzy dostali perma za to, że są rodziną. Teraz mają nowe konta powstałe chyba na pohybel supportowi i przekazują sobie przedmioty przez osoby trzecie tak, aby nie dawać pretekstu mającym zły dzień administratorom do rozładowania swoich negatywnych emocji. Jak to jest, że taki multikonciarz użyje SSH, VPN czy innych cudów i jest bezkarny? Ale w sumie nie wiem, po co w ogóle ten temat. Nic się w tej materii i tak nie zmieni. Ludzie nie szukajcie sprawiedliwości tam gdzie jej nie ma, nigdy nie było i nie będzie.
 

DeletedUser

Gość
Gość
//proszę, dać trochę swobody, to już w wątku pojawiają się rozmowy na dowolne tematy. Niektórzy w wątku i tak już mocno naciągają regulamin. Przypominam, że na forum nie poruszamy spraw konkretnych blokad - lubrzan

to jest odpowiedz konkretnej osoby ::D:::D:::D:::D:::D: a gdzie ja poruszyłem sprawę konkretnej blokady? co mnie korektujesz?

to Wam najlepiej wychodzi, ale dać konkretną odpowiedź to po co.
 
Czasem wolę działać przez dopisek w ostatnim poście niż pisanie własnego. Jak pewnie zauważyłeś, "temat został oczyszczony z niewygodnych postów".
Moja uwaga o nieporuszaniu spraw konkretnych blokad nie jest kierowana bezpośrednio do ciebie, dotyczy wszystkich.
I cóż by ci było po mojej wypowiedzi na ten temat, skoro nie zajmuję się grą nawet w najmniejszym stopniu? Moim zadaniem jest dbanie o forum.

I prosiłbym o niekontynuowanie offtopu, do którego musiałem się uciec.
 

DeletedUser5603

Gość
Gość
Niby mogą grać dwie osoby, dwa różne konta na jednym ip a nawet w jednym mieście, ale nie mogą zachodzić między nimi żadne „ruchy”. Targ, przelewy, pojedynki a nawet wspólna budowa kościoła jest zabroniona

A gdzie niby w regulaminie jest to zabronione? Zabronione są pojedynki i tyle. Cała reszta to dowolna interpretacja adminów którzy teoretycznie zgodnie z regulaminem mogą zbanować praktycznie cały serwer. Nie wiem czy banują czy nie bo nawet na jednym koncie nie chce mi się już grać ale mają w tej materii pełną dowolność. Tak stanowi źle skonstruowany regulamin.

I niech się żaden nie mądrzy że jest w stanie odróżnić multikonto od gry np. z bratem z jednego kompa. Musiałby być Bogiem a z tego co się orientuję ten do TWT nie należy jeszcze.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser31089

Gość
Gość
To się robi bez sensu. Kilka lat temu nawet dało się w to grać. W obecnych czasach nawet broń można kupić za bryłki co daje ogromną przewagę. A do tego administracja może zbanować kiedy chce i za co chce. Moim skromnym zdaniem nie wartą w tę grę grać, bo robi się beznadziejna. Lepiej już kupić grę w sklepie i mieć pewność że za te pieniądze będzie można grać ile się chce i jak się chce, niż wydawać tutaj kasę na bryłki i martwić się czy bana w dodatku nie dadzą. Żenada po całości...
 
a co jak ktos ma brata i osoba A wchodzi sprawdza gre i wylogowuje się a po nim osoba B (brat) wchodzi na swoje konto i różnica jest np 30 sekund ? Za to też bany lecą ?

Zresztą sam nie raz się przekonałem ,że regulaminy zmienia cie w trakcie tak żeby wam było wygodniej nawet w trakcie eventów zdarza wam się zmienić regulamin 500 x byle by na waszą korzyść (zaraz pójdą słowa że NIE a jednak:)) do tego macie utworzone grono wzajemnej adoracji tam albo familiade a powinno być inaczej ...
I najważniejsze od jakiegoś czasu dochodzą ludzie do teamu a nawet na forum niema wzmianki ,że są nabory czyli wybiera cie ludzi którzy wam odpowiadają , albo kogoś z rodziny albo przyjaciół tak?
 

DeletedUser

Gość
Gość
kolorowe niki chyba uzgadniają z sobą oficjalną wersję, aby to samo napisać ::DD:::DD:::DD:::DD:::DD:::DD:::DD:::DD:::DD: bo już długo czekamy na oficjalne info

10.06.15, 21:09
Ja czekam, aż zajmie stanowisko jakaś kompetentna osoba z kolorowym nikiem, bo na razie to my wytykamy niejasność regulaminu.
 
a co was tak nagle napadło z multi każdemu taka gra w przygody i potem sprzedaż skrzynek i przelewanie kasy na jakieś inne konto by pasowała:

[12:45] gargamel90 zostanie usunięty za 2 rundy z powodu braku aktywności.
[12:45] zuzia25 5 zostanie usunięty za 2 rundy z powodu braku aktywności.
[12:45] pijanynick zostanie usunięty za 2 rundy z powodu braku aktywności.
[12:45] gargamel90 zostanie usunięty za 1 rundę z powodu braku aktywności.
[12:45] zuzia25 5 zostanie usunięty za 1 rundę z powodu braku aktywności.
[12:45] pijanynick zostanie usunięty za 1 rundę z powodu braku aktywności.
[12:46] jasiufasola został usunięty z powodu braku aktywności.
[12:46] gargamel90 został usunięty z powodu braku aktywności.
[12:46] xmangox został usunięty z powodu braku aktywności.
[12:46] zuzia25 5 został usunięty z powodu braku aktywności.
[12:46] pijanynick został usunięty z powodu braku aktywności.

gra 3 osoby aktywnie a te pijane tylko profity zbierają a multi to multi a tłumaczenie się gram z dziewczyna bratem siostra mama tata jakoś mnie nie przekonuje, zreszta mozna do tych paru zasad sie zastosowac
 

DeletedUser

Gość
Gość
gra 3 osoby aktywnie a te pijane tylko profity zbierają a multi to multi a tłumaczenie się gram z dziewczyna bratem siostra mama tata jakoś mnie nie przekonuje, zreszta mozna do tych paru zasad sie zastosowac

Wiesz któryś może napisać że gra z kimś z rodziny w westa a tak naprawdę sam łoi na paru kontach,nie wiem jak działają narzędzia do tego typu sprawdzania multikont na tw. Ale jeżeli ja serio grywam sobie dajmy na to z bratem z tego samego IP. na oddzielnych kompach i jestem oskarżony o posiadanie multi to już inna bajka,gram w tw. od 6/7 lat i 2 razy dostałem bana,teraz jak dostanę to nie ma po co wracać.
 

DeletedUser24472

Gość
Gość
kolorowe niki chyba uzgadniają z sobą oficjalną wersję, aby to samo napisać ::DD:::DD:::DD:::DD:::DD:::DD:::DD:::DD:::DD: bo już długo czekamy na oficjalne info

10.06.15, 21:09

Nikt Ci nie odpowie a jeśli już to będzie to odpowiedź wymijającą lub okłamująca graczy.

Ps. Znów jakiś poczuł się urażony i pokasował posty.

//prosiłem o niekontynuowanie offtopu. Jak widać, prośba też jest problemem - lubrzan
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Nikt Ci nie odpowie a jeśli już to będzie to odpowiedź wymijającą lub okłamująca graczy.

łaski mi nikt nie robi, to tylko świadczy o olewaniu nas graczy przez kolorowe niki. Oni chyba zapomnieli kto dla kogo jest?

Lubrzan proponuje usuń cały temat....... Będziesz WIELKI
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Regulamin rzeczywiście niejasny, ale powinni banować tylko w przypadku kiedy między dwoma kontami z tego samego łącza zachodzą jakieś interakcje np. handel, pojedynki, itp.
To rozwiązałoby problem, bo przecież nawet jedna osoba może grać na kilku kontach, byle nie przenosiła tego na jedną postać, czy w inny sposób nie czerpała profitów z posiadania kilku kont. Można zaproponować wprowadzenie blokady, która uniemożliwiłaby akcje między kontami z tego samego łącza, jest wiele sposobów na ograniczenie graczy z multikontami.
 

DeletedUser24472

Gość
Gość
Regulamin rzeczywiście niejasny, ale powinni banować tylko w przypadku kiedy między dwoma kontami z tego samego łącza zachodzą jakieś interakcje np. handel, pojedynki, itp.
To rozwiązałoby problem, bo przecież nawet jedna osoba może grać na kilku kontach, byle nie przenosiła tego na jedną postać, czy w inny sposób nie czerpała profitów z posiadania kilku kont. Można zaproponować wprowadzenie blokady, która uniemożliwiłaby akcje między kontami z tego samego łącza, jest wiele sposobów na ograniczenie graczy z multikontami.

No widzisz dla graczy to jest proste.

Wpisać
-zakaz handlu między kontami
-zakaz pojedynków między kontami z takiego samego łącza
-zakaz przekazywania gotówki między takimi kontami

itp.

A nie jakieś cuda wianki .
 

DeletedUser

Gość
Gość
problem w tym że to nie ma nic wspólnego rozumieniem regulaminu i jego jasnością. Regulamin został stworzony tak żeby gracz nie miał żadnych praw, dostajesz bana bo tak, bo admin miał zły dzień, bo wstał lewą nogą, bo żona mu nie daje, albo mleko było za gorące. możesz się odwoałać, ale do kogo do grona wzajemnej adoracji? proszę was, dziś gościu mówił że dostał bana bo walczył krzemieniem, chociaż zadał 600dmg, ale admin uznał że on ustawił pojedynek, proszę was to jest porażka. jedyne co możemy to grać, jak najmniej dofinansowywać to coś. i tyle
 

DeletedUser14107

Gość
Gość
bo żona mu nie daje

:D

Czy mi się wydaje czy to forum jest już tylko po to żeby gracze ze wszystkich światów mogli sobie bez przeszkód [eee.. znaczy z przeszkodami] porozmawiać o TW bez jakiegokolwiek udziału osób 'z góry'?

Strach grać, bany za trąbki i kamienie, za indiańce, za granie z żoną, co dalej? :confused:

Aby nie robić OT: wciąż czekamy na wyjaśnienie tego niejasnego zapisu regulaminu rozumianego dwojako przez adminów zarządzających grą.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ostatnio edytowane przez moderatora:
A co z tak zwanymi "kretami". Na fortach wiele razy widać graczy, którzy ewidentnie są multikontami... Przykładowo od X czasu ten sam level (zdarzają się nawet że są to 4 levelowce, 10 lvl itp - a wiadomo, że przegląd fortów dostepny jest dopiero od 15 poziomu), bez eq, bez broni, zapisuje się na bitwę a nie ustawia się w forcie, w dodatku zapisuje się tylko na atak. Co prawda nie robi to wielkiej krzywdy, bo poza ilością zapisanych osób, po której stronie dany sojusz atakuje fort to nic innego się nie dowie, ale to też podchodzi pod nieczystą grę. Wiadomo, że wiele "fortowców" gra w ten sposób, ale moim zdaniem to psuje całą zabawę. Kilka osób zgłaszało takie "multikonta", ale oczywiście admini są bezradni. Szkoda, że nikt z adminów i tak się nie wypowiada...więc pytanie, po co jesteście? chyba tylko, żeby banować i dawać pkt karne...
 
co do multi jest na to legalny sposób :D mozna grać na 2 i mówić ze 2 konto to od brata a z kasa i itemami to nie problem :D ktos da koledze czy sojusznikowi z miasta a on to wystawii na 2 koncie ta osoba kupi WSZYSTKO LEGALNIE ;)

takie macie regulaminy niescisłe lekkie poprawki powinny być i pare pkt dodać ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
co do multi jest na to legalny sposób :D mozna grać na 2 i mówić ze 2 konto to od brata a z kasa i itemami to nie problem :D ktos da koledze czy sojusznikowi z miasta a on to wystawii na 2 koncie ta osoba kupi WSZYSTKO LEGALNIE ;)

takie macie regulaminy niescisłe lekkie poprawki powinny być i pare pkt dodać ;)

Pomyślałem o tym samym :p Można też wchodzić na drugie konto z zmienionego IP.
 

DeletedUser18801

Gość
Gość
Mamy ścisłe, bo "drogę", kasy, itemków możemy bez problemu prześledzić.
Kombinujcie, zawsze "lepiej" banować, lvl150 niż 2lvl ;)
Wolicie kombinować jak obejść regulamin, niż jak napisał przedmówca... grać uczciwie.

PS Szczególnie Ty Selux, powinieneś to najlepiej wiedzieć. ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry