Multikonta

  • Rozpoczynający wątek kserdel
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser19312

Gość
Gość
ale skoro banujecie rodziny grające na jednym PCcie z jednego IP, bo logowania "były zbyt krótko po sobie" to jak tu grać "uczciwie" z bratem, siostrą, żoną, mężem ;x

chyba, że mamy sobie rozpisać grafiki, ja gram w poniedziałek środa i sobota, a ty w pozostałe dni tygodnia.

śmieszne.. ;x
 

DeletedUser

Gość
Gość
Mamy ścisłe, bo "drogę", kasy, itemków możemy bez problemu prześledzić.
Kombinujcie, zawsze "lepiej" banować, lvl150 niż 2lvl ;)
Wolicie kombinować jak obejść regulamin, niż jak napisał przedmówca... grać uczciwie.

PS Szczególnie Ty Selux, powinieneś to najlepiej wiedzieć. ;)

Widzę że się wypowiadasz więc ponowie moję wcześniejsze pytanie:


No dobra a co zrobić z np. z taką sytuacją?
Gram z brejdakiem z tego samego IP na tych samych św. w innych miastach nie pojedynkując się wzajemnie ale chciałby mi pożyczyć fanty na s1 na moje konto ponieważ kasuje tam konto i przenosi z s11 co wtedy? ma usunąć konto wraz z rzeczami i nie dać mi na przechowanie czy jak?
Przypominam że raz na rok robimy jakiś deal i kiedyś za to zostaliśmy zbanowani.
 

DeletedUser18801

Gość
Gość
Nie ma dobrego rozwiązania, nie mogę odpisać zrób tak a tak, bo to tak nie działa.
Nie powiem że nie ma problemu, bo są i to spore. Niestety gra na jednym IP ma swoje "minusy", szczególnie jak to jest gra tylko i wyłącznie z jednego komputera.
Natomiast, migracja ze światów i "pożyczanie" przedmiotów, to przecież najzwyklejsze multi. Korzysta z tego że mu przechowasz itemki, przenosi postać i mu "oddajesz". Jak to inaczej traktować niż "pushing"?!

Banowanie "rodzin", tak zdarza się, oczywiście poza tym że są rodziną, nikt z Was nie zastanawia się dlaczego, tylko "gramy z jednego IP". To że ta "rodzina" loguje się na konta innej osoby tłumacząc się: "ja mu tylko pracę ustawiłem/-łam", to oczywiście już nie multi. Powtarzam, banujemy za to że logują się na konta innej osoby, a nie za to że grają. Powodów jest naprawdę sporo, a tłumaczeń jeszcze więcej.
Skoro tak się "przyczepiliście jednego IP", to dlaczego najwięcej banów, jest właśnie z różnych IP?!
Zapominacie również o takich kwestiach jak "logowania" z sieci GSM, gdzie bardzo często gracze mają to samo IP.
Banowania rzadko odbywają się na niskich poziomach, nie dlatego że są "regulaminowi". Tylko dlatego, że mamy za mało danych żeby zweryfikować "multi"
Znajdą się zaraz hejterzy, którzy napiszą że, tak będą zakładać konto i od razu kasować. Pewnie... można i tak, ale jak to przysłowie mówi, kłamstwa mają krótkie nóżki". Po co zakładać milti, skoro zakładający nie ma z tego korzyści?!
M.in. dlatego czasami, po zgłoszeniu nie widzicie "efektów Waszego zgłoszenia".
Czy się da to obejść, wszystko się da. Nie ma przepisu, którego nie da się obejść.
Tak jak nie ma hasła nie do złamania. Kwestia tylko czasu.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nie ma dobrego rozwiązania, nie mogę odpisać zrób tak a tak, bo to tak nie działa.
Nie powiem że nie ma problemu, bo są i to spore. Niestety gra na jednym IP ma swoje "minusy", szczególnie jak to jest gra tylko i wyłącznie z jednego komputera.
Natomiast, migracja ze światów i "pożyczanie" przedmiotów, to przecież najzwyklejsze multi. Korzysta z tego że mu przechowasz itemki, przenosi postać i mu "oddajesz". Jak to inaczej traktować niż "pushing"?!

Banowanie "rodzin", tak zdarza się, oczywiście poza tym że są rodziną, nikt z Was nie zastanawia się dlaczego, tylko "gramy z jednego IP". To że ta "rodzina" loguje się na konta innej osoby tłumacząc się: "ja mu tylko pracę ustawiłem/-łam", to oczywiście już nie multi. Powtarzam, banujemy za to że logują się na konta innej osoby, a nie za to że grają. Powodów jest naprawdę sporo, a tłumaczeń jeszcze więcej.
Skoro tak się "przyczepiliście jednego IP", to dlaczego najwięcej banów, jest właśnie z różnych IP?!
Zapominacie również o takich kwestiach jak "logowania" z sieci GSM, gdzie bardzo często gracze mają to samo IP.
Banowania rzadko odbywają się na niskich poziomach, nie dlatego że są "regulaminowi". Tylko dlatego, że mamy za mało danych żeby zweryfikować "multi"
Znajdą się zaraz hejterzy, którzy napiszą że, tak będą zakładać konto i od razu kasować. Pewnie... można i tak, ale jak to przysłowie mówi, kłamstwa mają krótkie nóżki". Po co zakładać milti, skoro zakładający nie ma z tego korzyści?!
M.in. dlatego czasami, po zgłoszeniu nie widzicie "efektów Waszego zgłoszenia".
Czy się da to obejść, wszystko się da. Nie ma przepisu, którego nie da się obejść.
Tak jak nie ma hasła nie do złamania. Kwestia tylko czasu.

Wczoraj poszła kasa od brata,załatwiłem mu wymianę ale stwierdził że G.go to obchodzi i przelał mi to na moje konto (od razu pewnie u was multi) to jest właśnie jak dla mnie trudno rozróżnić multi jak i również dla was od grania innych lub paru osób na innym IP. nie mówię tutaj że źle robicie banując ale czasem wychodzi to zbyt pochopnie.Niestety brejdak grając nie wiele mniej ode mnie stracił konto za głupi przelew,nie mów że nie ale teraz mało osób gra przynajmniej moich uczciwych graczy żeby zrobić przelew.Najpierw koledze a dopiero kolega np. komuś z rodziny z tego samego IP co ja posiadam.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser18801

Gość
Gość
Nie mam czasu na dyskusje o tym czy IP, czy przelew było przyczyną blokady.
Po pierwsze nie zajmuje się forum,
po drugie, jak to ktoś pisał "kolorowe nicki", jakby miały odpisywać na to co piszecie na forum, to brakłoby mi czasu na realne życie,
po trzecie, każdy ma możliwość odwołania się, nie raz zmieniłem decyzję i odblokowałem konta.
po czwarte, każdy przypadek jest inny, ja odpowiadam tylko za "swoje blokady",
po piąte, zawsze można odwołać się od decyzji mojej do CM.
Tak wiem sporo czasu to trwa, ale wierzcie mi lub nie, ale na każde zgłoszenie multi poświęcam sporo czasu. M.in. dlatego nie odpisuje na forum.
dotyczy to każdego Szeryfa, który wykonuje swoją prace sumiennie.

Nie będę już się wypowiadał w tym dziale, bo z mojego punktu widzenia nie ma najmniejszego sensu.
Każdy ban jest traktowany indywidualne. Poza moją autoodpowiedzią zgłaszającemu :p
Często piszą do mnie osoby że "kolesiostwo", że nie dałem bana.
Jednak zdarzało mi się dać bana osobie "znajomej", co prawda odp. dostały te osoby od innych administratorów, właśnie dlatego żeby nie być o to posądzony.
W każdym razie nie mam obiekcji przyznać karę znajomemu.
Poruszacie tutaj często konkretne "przypadki" brat/żona... powtarzam, NIGDY nie odpowiem na forum na taki wpis, ani żaden inny administrator.

Myślę że rozwiałem Wasze problemy, w tym dziale.
I dyskusja n/t multi jest bezcelowa.
Banujemy tak jak nam narzędzia pozwalają i tego nie zmienicie.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Darius wychodzicie z błędnego założenia, że im większy lvl tym bardziej ban boli, bo obecnie ludzie robią konta pod wymiany, więc jak on dostanie na zbieraczu jagódek bana to ma to gdzieś, bo główne konto nadal będzie miał aktywne, nawet jeśli to będzie 120 lvl. Przykładowo mam 1 konto na Klonie, a kolega 3, wszystkie mają 30 lvl. Przez 20 dni wpada mi 500 jagódek, kolega zbierze to w tydzień lub krócej, wymieni to na inny świat i czuje się bezkarny, bo zgodnie z tym co piszecie lubicie poczekać, aż gracz wbije wyższy lvl. A co jeśli on trzyma dalej ten 30-35? Wątpię czy nadzorujecie graczy. Nie to nas boli(a przynajmniej mnie xd), że zbanujecie kogoś za to samo IP(trochę odbiegliśmy od właściwego tematu), bo od tego można się odwołać, ale że tacy ludzie są bezkarni.
Minęło trochę czasu, macie jakieś spotkania Teamu to wypadałoby przysiąść do regulaminu, bo jeśli gracze widzą multikonta(i wiele innych nieprawidłowości do poprawki) to wy tym bardziej powinniście skoro macie graczom służyć pomocą. Jeśli tego nie widzicie to ja na waszym miejscu zrezygnowałbym z kolorowego nicku. Na razie skończyłem, czekam na jakąś konstruktywną odpowiedź :p
 
Mamy ścisłe, bo "drogę", kasy, itemków możemy bez problemu prześledzić.
Kombinujcie, zawsze "lepiej" banować, lvl150 niż 2lvl ;)
Wolicie kombinować jak obejść regulamin, niż jak napisał przedmówca... grać uczciwie.

PS Szczególnie Ty Selux, powinieneś to najlepiej wiedzieć. ;)


jak już mnie wypowiedziałeś to zapytam się czemu ?
Gram sam , bana nigdy nie mialem za multi tylko za pkt karne a to różnica , a jeśli chodzi ci o speed serwer to walczyłem o coś co mi się należało .
Po prostu mogliscie nie włączać loterii 5 min przed końcem świata ;)
I nie pisz cie że nie może cie , bo sam byłem adminem na nie jednej grze i innych rzeczach i wszędzie jest opcja wyłącz to lub tamto tylko wy polecieliście na $$$$$$$$$$$$$$$$ bo liczyliscie ze ktos z miejsce od 4/8 bedzie losował żeby butle z expem trafić taka prawda :) (zaraz powie cie ze to od IG zależy)

i tak btw. nie robi się ani nie piszę się czegoś takiego : "jak ruszy next edycja to będą bronie przyznane na ten okres na szybkim" a pózniej gadka " nazwa zostanie zmieniona więc bronie się nie należą "

To jest uczciwe traktowanie graczy ? Wy chcecie żebyśmy grali uczciwie itp a sami co robi cie ? Czuje cie się lepśi że możecie takie coś odstawiać ?
i tak wgl. zmiany regulaminu w trakcie eventu też wam się zdarzają już 2 x to przyłapałem ale siedziałem cicho bo już nie chciałem wam wstydu robić bo pisze cie sami regulamin nie będzie zmieniany a jest pózniej więc po co to mydlenie oczów ?

i na wszystkich admów niema co najezdzać bo są 3/4 osoby tam co coś robią a reszta ? Lubrzanowi to tylko posty dobrze się kasuje ale żeby coś więcej zrobić wypowiedzieć się to po co , łatwiej dać usuń post i nie odpowiadać na coś co mu nie leży i tak z połowa tego grona wzajemnej adoracji jest
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser18801

Gość
Gość
Ciebie wywołałem do odp. bo sam wiesz... że jakie przedmioty miałeś i czy jesteśmy wstanie to sprawdzić. To że wymaga czasu, to też wiesz. To było tylko i wyłącznie w tym kontekście a nie banów czy multi.
Wiesz...odnośnie administracji, jestem informatykiem i to że znam dobrze jeden system nie oznacza że znam drugi. Przykład z mechaniki, to że jeden jest świetnym mechanikiem, to nie znaczy że naprawi każde auto.
Dotyczy to tak samo każdego "bycia adminem", narzędzia znane administracji plemion, nie będą znane nam i odwrotnie. Więc pisanie że byłem adminem nie jednej gry ma się po prostu nijak.
Sam teraz widzisz że dyskusje odnośnie multi, poruszane na forum nie mają sensu.
Co ma do multi np Lubrzan, którego wywołałeś?
On jest moderatorem, a nie adminem w grze. Nawet wśród administracji w grze jest podział. PD, nic nie pomoże w sprawie multi. Tylko od ZS w górę.
Tak więc od spraw multi mamy tylko ZS, S i CM, a to nie wszyscy.
Jeżeli nie znacie hierarchii ani podziału na obowiązki to, proszę nie wypowiadajcie się w tej kwestii.
Patrząc na np magazyniera w firmie, jesteś wstanie ocenić kadry?! Nie, poza tym że kadry zatrudniły magazyniera. Przenosząc na nasze podwórko, nie oceniaj szeryfów po pracy moderatorów czy pomocnych dłoni i odwrotnie. To że masz np żal do mnie, to nie wyżywaj się na innych członkach teamu. To tylko przykłady.
Dotyczy to większości tematów na tym forum.
Ktoś zaczyna temat: "Multi", a wątek jest w zasadzi o wszystkim.
Powtarzam już ostatni raz, bo nie mam czasu na jałowe" dyskusje.
Regulamin o multi będzie i nie zmienicie tego. To czy uda nam się wyeliminować to zjawisko, to również od Was zależy.
 
Można też grać uczciwie. Za to banów nie ma.

i tak powinno być, ale polak zawsze kombinuje gram w toto parę lat spokojnie nie wnikam chyba ze zgłoszę multi na przygodach bo to ostatnio zaraza i należało by się to wyplenić.
Nagle wszyscy zaczęli grac z 1 kompa z 1 ip (ze o mac adresie nie wspomnę dla rozróżnienia kompów rzez wi-fi) na dziesiątkach nicków, i nagle wszystkim zaczął przeszkadzać regulamin, bo ma brata zone siostrę i 10 szwagrów którzy na raz wszyscy graja w TW, wybaczcie ale jakoś mi się nie chce wierzyć ze tyle osob miesci sie przy 1 klawiaturze i każdy jest zainteresowany tylko gra w TW
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser24472

Gość
Gość
i tak powinno być, ale polak zawsze kombinuje gram w toto parę lat spokojnie nie wnikam chyba ze zgłoszę multi na przygodach bo to ostatnio zaraza i należało by się to wyplenić.
Nagle wszyscy zaczęli grac z 1 kompa z 1 ip (ze o mac adresie nie wspomnę dla rozróżnienia kompów rzez wi-fi) na dziesiątkach nicków, i nagle wszystkim zaczął przeszkadzać regulamin, bo ma brata zone siostrę i 10 szwagrów którzy na raz wszyscy graja w TW, wybaczcie ale jakoś mi się nie chce wierzyć ze tyle osob miesci sie przy 1 klawiaturze i każdy jest zainteresowany tylko gra w TW

Ale jednak nie można wrzucać wszystkich do jednego worka.
Są osoby które jednak grają z rodzinami i zostały pokrzywdzone. Nie jeden raz rozmawiałem z takimi osobami na TSie podczas bitw.
Osoby które chcą w tym samym czasie być na bitwie fortowej a korzystają z jednego komputera nie mają innego wyjścia jak być zalogowanym równocześnie . Regulamin tego nie precyzuje w ogóle. Za to są narażeni na bana za multi. Ja takie osoby słyszę na Tsie ale support wydaje często decyzję na chybił trafił.
 

DeletedUser23283

Gość
Gość
Jakiś czas temu dostałem bana za multi. Gram razem z żoną od kilku lat. Mój sprzeciw został odrzucony aż tu nagle po jakiś 3 dniach dostaje wiadomość że przepraszają i cofają nam bany bo jednak to nie multikonto :p I teraz kto mądry mi wytłumaczy jakim cudem doszli do tych 2 odmiennych wniosków i to w okresie gdy żadne z nas nie mogło wejść na TW bo mieliśmy bana :p

2 kwestia. Zostałem oszukany na wymianie. W szepcie osoba z którą się wymieniałem sama napisała że ma multi. W ramach rewanżu za oszustwo zgłosiłem. Jaką otrzymałem odpowiedź? Coś w stylu (bo dokładnych słów nie pamiętam) "Zgłoszenie zostało przyjęte lecz żadne kroki nie zostaną podjęte". To jest śmiech na sali. Jakieś słówko wyrwane z kontekstu może posłużyć za pretekst do dawania pkt za obraze ale jak osoba się sama przyznaje że ma multi to nie jest to żaden dowód :p
 

DeletedUser18801

Gość
Gość
Kolejny raz piszę, nie przytaczajcie tutaj konkretnych banów. Żaden administrator nie odpowie na tą konkretną sytuację.
Co do regułki, sam wklejam auto odpowiedź i brzmi ona zupełnie inaczej niż ja ZIMApl przytoczył. Tak dla wyjaśnienia jej, brzmi ona:
Dziękujemy za zgłoszenie. Sprawa została przyjęta i rozpatrzona przez support, lub została skierowana do odpowiedniego działu.
Prosimy mieć na uwadze, że w przypadku zgłoszeń podejrzenia złamania regulaminu, nie otrzymasz żadnych dalszych informacji dotyczących postępowania prowadzonego przez support ani też wyników tego postępowania. W przypadku zgłoszenia błędu, po pozytywnej weryfikacji faktu jego istnienia, odpowiednia informacja zostanie przekazana programistom.
Zgłaszający, nie dostanie odp typu: "tak zbanowaliśmy", "nie, nie zbanujemy"
Sprawa powinna zostać rozpatrzona raz jeszcze.
O ile dobrze zrozumiałem ZIMEpl, to chyba była rozpatrzona ponownie, bo został od banowany. Na tym już, naprawdę kończę odpisywać. Od każdego bana jest możliwość odwołania. Jednak musi to napisać osobą zbanowana, a nie osoba "postronna".

Tak jeszcze gwoli lepszej współpracy odnośnie zgłaszania jako takiego.
Jeżeli zgłaszająca osoba, zgłasza "multi". To proszę podać jakieś dodatkowe okoliczności.
Typu: "rozmowa z graczem", było tak a tak. Ułatwia to nam przeszukiwanie logów czy po prostu używamy innych narzędzi do tego typu zgłoszeń.

Przykład z mojego "podwórka":
Gracz x, zgłasza podejrzenie multi i zgłasza nam 10 nicków.
Co robię?!
Zaznaczam sobie, 10 nicków i sprawdzam.
Teraz są 2 możliwości. a) są to multi, ban. b) nie są multi, nie banuję.
Co się stało?
Przecież tam jest multi.
Możliwe, tyle że ja sprawdzam 10, a powiązań pomiędzy 10 nickami nie ma.
Gracz pewnie pomyśli, [piip] [piip] [piiip], pewnie to "kolesiostwo", nie zbanowali gracza.
Teraz ta sama sytuacja, ale inaczej zgłoszona.
Gracz zgłasza "czat", za pomocą systemu affrontów.
W logach jest informacja, że gracz napisał tak, wystawię to Tobie z innego konta.
Co robię?!
Wchodzę na danego, gracza i sprawdzam co się działo.
Jeżeli zgłaszany gracz faktycznie to zrobił. Czyli miał multi. BAN
Mogę to duuuużo szybciej sprawdzić.

Inna sprawa, że 98% odwołań. To tamto konto, to kolegi/brata/cioci itd.
Pewnie nie było to typowe multi, możliwe że założone przez kolegę/brata/ciocie... Jednak nastąpiło zalogowanie na konto innej osoby. BAN ZA MULTI.

Dlatego ważne żeby osoba zgłaszająca, opisała w miarę dokładnie.

Ostatnia mam sporo zgłoszeń typu:
"Podejrzewam multi: graczy X,Y,Z... "
Sprawdzam, nie widzę multi na tych graczach.
"Gracz, za parę dni pisze na forum że administracja nie banuje tych co ma, przecież pi IP możemy sprawdzić że grali na przygodach".
Powstała typowa sytuacją niedomówień.
Przygody może sprawdzić tylko od szeryfa w górę, a sprawą multi zajął się zastępca szeryfa". Wystarczyło tylko dopisać że chodziło o przygody.

Pozdrawiam i na tym kończę rozmowę w tym wątku.
 

DeletedUser30622

Gość
Gość
Dziekujemy za wyjaśnienie w jaki sposób działa administracja . Teraz już mamy jasno wyłożone jakie działania możemy podjąć w celu odbanowania czy zbanowania czyjejś postaci.
 
Ja swego czasu grałem w TW z bratem. On na swoim komputerze się logował ja na swoim. Nigdy nie inaczej poza paroma wyjątkami. Było to zgłaszane do administracji i przez półtora roku nie było problemów (i pewnie nadal by nie było, ale mój brat naczytał się właśnie podobnych tematów jak ten). Stwierdził, że jeżeli mam stracić konto przez jak to się wyraził "okres u admina" to on woli nie grać.

Wiadomo, są multikonta i z tym trzeba walczyć i tępić jak zarazę, ale właśnie przez zasadę domniemania winy wiele ludzi uczciwych potraciło konta. Ja nie wiem jak Wy to sprawdzacie, ale jak ktoś deklaruje, że gra z bratem/dziewczyną to chyba można to jakoś sensownie sprawdzić?

Nie mam tu na myśli tylko patrzenia w te Wasze logi systemowe czy temu podobne. Warto też zagadywać do osób.
Można łatwo się zorientować czy z danych kont korzysta jedna osoba czy więcej ale to już są podstawy psychologii :)
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser

Gość
Gość
Ja swego czasu grałem w TW z bratem. On na swoim komputerze się logował ja na swoim. Nigdy nie inaczej poza paroma wyjątkami. Było to zgłaszane do administracji i przez półtora roku nie było problemów (i pewnie nadal by nie było, ale mój brat naczytał się właśnie podobnych tematów jak ten). Stwierdził, że jeżeli mam stracić konto przez jak to się wyraził "okres u admina" to on woli nie grać.

Wiadomo, są multikonta i z tym trzeba walczyć i tępić jak zarazę, ale właśnie przez zasadę domniemania winy wiele ludzi uczciwych potraciło konta. Ja nie wiem jak Wy to sprawdzacie, ale jak ktoś deklaruje, że gra z bratem/dziewczyną to chyba można to jakoś sensownie sprawdzić?

Nie mam tu na myśli tylko patrzenia w te Wasze logi systemowe czy temu podobne. Warto też zagadywać do osób.
Można łatwo się zorientować czy z danych kont korzysta jedna osoba czy więcej ale to już są podstawy psychologii :)

Powinno się przyjmować zasadę domniemania niewinności :p Gra stworzona jest dla graczy, a administracja robi wszystko żeby tą grę obrzydzić. Nie grałem tu 4 lata, ale widzę dużo się pozmieniało pod tym względem i wieloma innymi, ot np. te aktualizacje, teraz umieszcza się w nich poprawki i błędy, które nikomu nie wadzą, a zostawia się sprawy ważniejsze jak system pojedynków.

Do takich 'analiz' musieliby psychologa zatrudnić, bo ciężko w internetach rozróżnić z kim rozmawiasz, nawet jeśli 1 osoba pisze 'byłem', a druga 'byłam' xd
 
Do takich 'analiz' musieliby psychologa zatrudnić, bo ciężko w internetach rozróżnić z kim rozmawiasz, nawet jeśli 1 osoba pisze 'byłem', a druga 'byłam' xd

Haha miałem kiedyś przezabawną sytuację z dwiema osobami grającymi na jednym koncie.
Robiłem pewien deal z owym kontem. I tak rozmawiamy, bardzo miła dziewczyna. (śliczna blondynka - nawiasem mówiąc) I stanęło na tym że jak dozbiera pewną kwotę jej sprzedam pewną rzecz. Miała się odezwać następnego dnia wieczorem. Minęły 3 dni i CISZA. Więc ja napisałem czy nazbierała już kasę. A gość mi wyjeżdża z "uzbierałem", "byłem", "robiłem" Śmiać mi się zachciało bo wiedziałem co jest grane. Koniec końców interes zrobiłem, poradziłem im tylko żeby trzymali się jednej formy. Pozdrawiam Was jeśli to czytacie :)


Daleko szukać nie trzeba Nasza CM jest psychologiem
To musi być dobrym bo ja choćby nie wiem ile kasy mi dawali to bym się z Wami nie użerał :D
 
Ostatnia edycja:
noo Darius to cie przepraszam myślalem że chodzi ci że grałem na multi czy coś :D małe nie porozumienie :p
 

DeletedUser

Gość
Gość
Mamy ścisłe, bo "drogę", kasy, itemków możemy bez problemu prześledzić.
Kombinujcie, zawsze "lepiej" banować, lvl150 niż 2lvl ;)
Wolicie kombinować jak obejść regulamin, niż jak napisał przedmówca... grać uczciwie.

PS Szczególnie Ty Selux, powinieneś to najlepiej wiedzieć. ;)

Mogę powiedzieć to samo, zamast zrobić porządną grę, zrobić porządek z przygodami, fortami, pojedynkami to wolicie dawać nowe loterie olewać graczy i palić głupa. Pamiętajcie uczymy się od lepszych to wy jesteście naszym wzorem do naśladowania
 
Status
Zamknięty.
Do góry