Multikonta

  • Rozpoczynający wątek kserdel
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Mów za siebie wujek ::D:

uważam że wyraziłem odczucia większości graczy. Gra stoi w miejscu od dluzszego czasu. A support olewa to z góry do dołu, olewa graczy, ich inicjatywy, nie pozwala na publikacje swoich wypowiedzi żeby jeszcze bardziej się nie ośmieszyć. Każdy problem dla supportu to problem nie do przeskoczenia. Zawsze odpawiadają: badamy sprawę, moją spawę z polowaniem na bobry analizują już 4 miesiąc
 
Niby mogą grać dwie osoby, dwa różne konta na jednym ip a nawet w jednym mieście, ale nie mogą zachodzić między nimi żadne „ruchy”. Targ, przelewy, pojedynki a nawet wspólna budowa kościoła jest zabroniona (Powinniście jeszcze zabronić wspólne forty i przygody ::DD:). W mojej opinii godzi to w uczciwych graczy, którzy grają razem np. rodzeństwo, małżeństwo przekaże sobie 1-2 przedmioty i już ban za multi. Wiem, bo sam gram z ludźmi, którzy dostali perma za to, że są rodziną. Teraz mają nowe konta powstałe chyba na pohybel supportowi i przekazują sobie przedmioty przez osoby trzecie tak, aby nie dawać pretekstu mającym zły dzień administratorom do rozładowania swoich negatywnych emocji. Jak to jest, że taki multikonciarz użyje SSH, VPN czy innych cudów i jest bezkarny? Ale w sumie nie wiem, po co w ogóle ten temat. Nic się w tej materii i tak nie zmieni. Ludzie nie szukajcie sprawiedliwości tam gdzie jej nie ma, nigdy nie było i nie będzie.

Przecież mówiłeś że masz 4 handlarzy, 4 zbieraczy, 6 fortowców 5 bobów i jedno na wymianę kasy = 20 dodatkowych kont.

Nim napiszesz że ktoś ma, pacz na siebie ::DD:

elo
 

DeletedUser24472

Gość
Gość
uważam że wyraziłem odczucia większości graczy. Gra stoi w miejscu od dluzszego czasu. A support olewa to z góry do dołu, olewa graczy, ich inicjatywy, nie pozwala na publikacje swoich wypowiedzi żeby jeszcze bardziej się nie ośmieszyć. Każdy problem dla supportu to problem nie do przeskoczenia. Zawsze odpawiadają: badamy sprawę, moją spawę z polowaniem na bobry analizują już 4 miesiąc

Widzisz ale na który fragment twojego wpisu ja ci odpowiedziałem ?

Zresztą jak teraz patrze to po Twoim wpisie pozostał tylko mój cytat , albo modek usunął Twój post albo sam to zrobiłeś.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Widzisz ale na który fragment twojego wpisu ja ci odpowiedziałem ?

Zresztą jak teraz patrze to po Twoim wpisie pozostał tylko mój cytat , albo modek usunął Twój post albo sam to zrobiłeś.

nic nie usuwałem, i nie edytowałem nie mam tego w zwyczaju lubię szybką myśl.

przecież Kanuto żartujemy tylko
 
ej wujek jeśli ktokolwiek jest tu wzorem do naśladowania to Niemcy bo to tam pomysł tych durnych loterii się zaczyna i wgl wszystkiego dzięki czemu klimat tej gry się tak pogorszył :) Polscy admini mogą tylko zapodać jakiś pomysł czekać i czekać na łaskawą akceptację Niemiaszków:)
 

DeletedUser

Gość
Gość
nie masz racji, polski support przoduje w ignorowaniu i olewaniu polskich graczy przykłady:
chociażby list
następny etriel mówiła żeby zgłaszać pomysły i oni z chęcią się temu przyjrzą. Widziałęm że kilka pomysłów zostało zaakceptowanych, jedna ze strony naszych adminów cicho, o swój pomysł z ulepszaniem złotego setu na odpowiedź czekam jakieś 4-5tyg. uważasz że to normalne? Niemcy patrzą na siebie, dla nich ceny na bryłki to drobne, weżmy 400 bryłek kosztuje 40 zł, lub 10 euro, dla polaka to jakieś 4 h pracy, dla niemca nawet nie 1 h. Czyli ich stać. Ale pomijam ten fakt, bo widziałem te sety jakie będą teraz wprowadzone i uważam je za kpinę, szczególnie set prospector czy jakoś tak, jego set dodaje +10 pp do kamieni półszlachetnych, poważnie to jest kpina. Jeszcz brakuje setu co będzie dodawał 5 pkt do wypasania owiec.
Problem leży w tym że polski support nas nie wspiera, nie rzekazuje naszych uwag ani zastrzeżeń, inaczej mówiąc leją na nas
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Ten post nie ma na celu obrony The West Team

nie masz racji, polski support przoduje w ignorowaniu i olewaniu polskich graczy przykłady

Problem leży w tym że polski support nas nie wspiera, nie przekazuje naszych uwag ani zastrzeżeń, inaczej mówiąc leją na nas

Na jakiej podstawie sądzisz, że nasze pomysły nie są przekazywane?
My tego nie wiemy. Są dwie możliwości:
-Albo jest jak piszesz i nie przekazują naszych uwag i zastrzeżeń
-TWT przekazuje uwagi ale centrala w Hamburgu wyrzuca je do kosza

Nie wiemy jak jest, bo nie mamy dostępu do tego co Etriel wysyła do IG. Może nie wysyłać naszych pomysłów, może również je wysyłać, ale nic się nie dzieje, bo to IG ma nas gdzieś.

A to, że nie piszą w jakimś temacie. Gdzieś jakiś "kolorowy nick" (nie pamiętam już kto to był) napisał, że to, że nic nie piszą, nie znaczy, iż nic się nie dzieje. Czy w to wierzyć czy nie... tu decyzja należy do każdego z was. Według mnie powinni przynajmniej przedstawić swój pogląd (szczególnie jeśli pomysł jest do poprawy, do dyskusji itp.)

Pomysł na zwiększenie znaczenia czy tam bonusów złotego setu ma status "zaakceptowany", czyli jak mniemam biorą go pod uwagę wysyłając jakieś sprawozdanie (o ile coś takiego jest) do IG.

Cena brył to oddzielny temat, to już ingerencja stricte z centrali.
Bonusy setów, polski TWT nie może w to ingerować.
Poszczególne TWT mogą wysyłać swoje zastrzeżenia i uwagi, ostateczna decyzja leży tylko i wyłącznie we władzach.
Czy ludzie z TWT od nas i support z innych krajów wysyłają uwagi czy nie, nie wiemy.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
-TWT przekazuje uwagi ale centrala w Hamburgu wyrzuca je do kosza
Ja obstaję przy tej opcji. Wydaje mnie się, że Niemcy bardziej liczą się z tymi krajami gdzie gracze kupują po prostu bryły.

A Polska? tu są same narzekania bo ten czy tamten kupuje bryły i ma coś więcej niż ja biedny Kowalski z najniższą krajową...
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Możliwe, że tak jest. Jednak sam znam osoby co kupują sporo brył, ja sam trochę w swojej karierze już kupiłem.
 
Ale taki niemiec jedzie na bryłach całyczas. Nie mam przed sobą danych ale sądzę, że przynajmniej 80% niemców regularnie bryłki kupuje. Jestem też przekonany, że tam jest o wiele mniej multikont. A Polak... no cóż kombinuje jak kuń pod góre:)
 
Bo Polak ma smykałkę do kombinowania :D

Zauważył to już Wujek Adolf :)

A wracając do tematu to znam parę osób w grze, którzy mają multikonto,
ale przecież ich nie podpierniczę bo to fajni ludzie :)
Ech... i jak tu z tym procederem walczyć skoro ma się mieszane uczucia? :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ale taki niemiec jedzie na bryłach całyczas. Nie mam przed sobą danych ale sądzę, że przynajmniej 80% niemców regularnie bryłki kupuje. Jestem też przekonany, że tam jest o wiele mniej multikont. A Polak... no cóż kombinuje jak kuń pod góre:)

bo tam jest inne przeliczenie wartosci euro do brylek. za 10 euro kupisz 400 brylek, dla niemca to nawet nie 1 h pracy, polak musi wydac 40 zł, co czst wiąze się z ok 4 h pracy. Więc 90% ludzi zastanowi się czy chce marnować 4h swojej pracy na brylki żeby w loterii zdobyć set z nowej loterii.

jestem zresztą ciekaw kto pracował nad tymi nowymi setami bo takiego g dawno nie widziałem
 
Status
Zamknięty.
Do góry