Event świat 8

  • Rozpoczynający wątek Thompson67
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Od siebie dodam że jest to wspólna praca moja i Thompson-a. Nie podamy więcej wskazówek, sami musicie dojść do tego. Nagroda jest niespodzianką która zostanie ujawniona po zakończeniu eventu, życzę powodzenia. :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
event ciekawy ale bardzo trudny i zastanawiam się jak mam to rozgryść ?
co mam latac po rankingu ?
podajcie przynajmniej jedną małą wskazówke
 

DeletedUser

Gość
Gość
mi się zdaje że chodzi o tytoń albo o jakąś trucizne... ktoś dodał do fajki troche agawy i ziomka zaczelo mdlic :D:D:D
 

DeletedUser

Gość
Gość
no ale mamy znalezc ziomka z lekarstwem a nie sądze zeby chodziło o tytoń ktorym się zaksztusił
 

DeletedUser

Gość
Gość
możliwe że dziadek pomylil sie i potrzeba jego "prawdziwego" tytoniu
 

DeletedUser

Gość
Gość
no ale to wtedy ten event bylby bezsensu bo kazdy by szukał goscia z lekarstwem a tu trzeba jakich lisci tytoniu
 

DeletedUser

Gość
Gość
a moze fajka mu sie zatkala i dlatego jak dmuchnol to wylecialo nie z tej strony :D trzeba znalezc nwa fajke albo tyton...
 

DeletedUser

Gość
Gość
A moze chodzi o kogoś kto ma w ekwipunu Eliksir, który go uleczy :) ??
To jest bardzo prawdopodobne, więc mamy juz 3 propozycje tytoń, fajka i eliksir :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
wydaje mi się że to powinno być coś popularnego - łatwo dostępny przedmiot, żeby każdy miał szansę się wykazać.
w grę mogłaby wchodzić jeszcze szklanka wody, żeby stary mógł gardło przepłukać :p
 

DeletedUser10714

Gość
Gość
jak na coś wpadnę to powiem nie gram na św 8 chodziarz mam tam postać
 

DeletedUser

Gość
Gość
o kaczor sie pojawil :D Admini czy jak ktos nie gra na s8 a wygra to mozna przyznac mu nagrode na inny swiat?
 

DeletedUser

Gość
Gość
jak na coś wpadnę to powiem nie gram na św 8 chodziarz mam tam postać
Proszę pamiętać, że to, co ewentualnie wpiszą w tym temacie gracze, niekoniecznie będzie prawdą.
Przypominamy, iż każdy gracz ma tylko jedną szansę na wysłanie wiadomości, dlatego prosimy kierować się w pierwszej kolejności własnym rozsądkiem, a dopiero później podpowiedziami na forum.

o kaczor sie pojawil :D Admini czy jak ktos nie gra na s8 a wygra to mozna przyznac mu nagrode na inny swiat?
Nie.
 

DeletedUser

Gość
Gość
A może np. nocnik żeby miał gdzie cofnąć? :D
Nie gram na świecie 8, gram na drugim ale chętnie sprubuje coś z tym eventem zrobić
 

DeletedUser

Gość
Gość
"Wyglądała tak, jakby używano jej od 80 lat. Piękna, z rzeźbionymi wzorkami. Indianin sprawiał wrażenie, jakby była dla niego najważniejszą rzeczą na świecie. Zapalił ją gałązką wyciągniętą z ogniska, zaciągnął się mocno i nagle... zaczął kaszleć, coraz głośniej i głośniej. To spowodowało, że krzyczący uspokoili się i ze zdumieniem popatrzyli na Indianina, który najwyraźniej zaczął się dusić. Zanim zdążyli cokolwiek zrobić, ten już leżał na ziemi. Podbiegli do niego i usłyszeli, że stary charczy jakieś dziwne słowa:

„Potrzebuję… odetchnąć, to mi pomoże, rozejrzyjcie się wokół…, szybciej! szybciej! Poszukajcie…, może jest tu coś, co pozwoli mi normalnie oddychać. nie mogę… wstać…, więc kiedy to znajdziecie - po prostu krzyknijcie i… przynieście mi to...” – chrząknął niewyraźnie stary Indianin, dusząc się."


Więc co myślicie że na kaszel najlepszy tytoń- nie sądzę
Eliksir- za trudno zdobyć skąd żołnierz lub zawadiacy mogliby go zdobyć
Fajka pokoju- to samo co z eliksirem za ciężko zdobyć

moim zdaniem jeżeli to można zdobyć z pracy jest to Agawa lub Szklanka Wody

Taka jest moja teoria
 

DeletedUser

Gość
Gość
A może musi miec Colt'a i jakis przedmiot?
Bo to pewnie jeden z tych co siedzą koło ogniska ;p

Wiem!
Whiskey!
 

DeletedUser

Gość
Gość
A moze chodzi o kogoś kto ma w ekwipunu Eliksir, który go uleczy :) ??
To jest bardzo prawdopodobne, więc mamy juz 3 propozycje tytoń, fajka i eliksir :)

A może to TEQULIA.
Którą przepłuka gardło,a to może być OSTRE:)
Lepsze niż woda
 

DeletedUser

Gość
Gość
"Aby przejść Próbę Ziemi, należy wysłać do Szeryfa Gaha prywatną wiadomość w grze zawierającą screen postaci, posiadającej w aktywnym ekwipunku znalezisko, o którym mówił Indianin. Wiadomość musi być zatytułowana Próba Ziemi, inne wiadomości będą ignorowane. Pierwsze 50 prawidłowych zgłoszeń przejdzie do następnej próby. Każdy z graczy ma tylko jedną szansę na znalezisko.
"

mój poprzedni post jest zły bo można z czyjegoś ekwipunku zrobić screena :d
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry