Multikonta

  • Rozpoczynający wątek kserdel
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Oto wycinek z regulaminu............

§2 Więcej graczy z jednego połączenia internetowego

Zabronione jest wyzywanie na pojedynek gracza z tego samego połączenia internetowego w czasie użytkowania wspólnego łącza i do 24 h po zakończeniu.
Nie ma obowiązku zgłaszania wspólnego użytkowania łącza.

Dokładne objaśnienie:
Reguła dotyczy wszystkich, którzy grają na tym samym komputerze lub wspólnej sieci.
Nie ma różnicy, czy dzieje się to jednorazowo czy regularnie.
Do sieci liczą się na przykład ten sam dom, to samo miejsce pracy lub szkoła.
==============
czyli ten pkt regulaminu jest o kant pewnej części ciała rozwalić

bo gdzie tam jest napisane, iż nie mogę pożyczać czegoś tam?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser18801

Gość
Gość
Oj Kserdel, Kserdel.
Jak myślisz że tego nie możemy sprawdzić, to się mylisz :p
 

DeletedUser

Gość
Gość
Oj Kserdel, Kserdel.
Jak myślisz że tego nie możemy sprawdzić, to się mylisz :p

wiem, ze sprawdzisz.......... ale wskaż to w regulaminie, że nie można tak zrobić? A chyba dajecie kary zgodnie z regulaminem? no chyba,że wg waszego widzimisię to zmieńcie regulamin na WIDZIMISIOSTWO.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser18801

Gość
Gość
wiem, ze sprawdzisz.......... ale wskaż to w regulaminie, że nie można tak zrobić? A chyba dajecie kary zgodnie z regulaminem? no chyba,że wg waszego widzimisię to zmieńcie regulamin na WIDZIMISIOSTWO.
Multi, to multi. Jak sprawdzę że ma, to i prześledzę resztę.
Co tu wyjaśniać więcej?!
Jeżeli gracz zakłada 2 konta na 1 świecie, to jest to multi! Zakaz i kropka.
Co administrator dalej sprawdzi to już jego "czas".
Jak to sprawdzi, to już nasza sprawa :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
§2 Więcej graczy z jednego połączenia internetowego

Zabronione jest wyzywanie na pojedynek gracza z tego samego połączenia internetowego w czasie użytkowania wspólnego łącza i do 24 h po zakończeniu.
Nie ma obowiązku zgłaszania wspólnego użytkowania łącza.

Dokładne objaśnienie:
Reguła dotyczy wszystkich, którzy grają na tym samym komputerze lub wspólnej sieci.
Nie ma różnicy, czy dzieje się to jednorazowo czy regularnie.
Do sieci liczą się na przykład ten sam dom, to samo miejsce pracy lub szkoła.
==============
czyli ten pkt regulaminu jest o kant pewnej części ciała rozwalić ::D:::D:

bo gdzie tam jest napisane, iż nie mogę pożyczać czegoś tam?
 

DeletedUser18801

Gość
Gość
§2 Więcej graczy z jednego połączenia internetowego

Zabronione jest wyzywanie na pojedynek gracza z tego samego połączenia internetowego w czasie użytkowania wspólnego łącza i do 24 h po zakończeniu.
Nie ma obowiązku zgłaszania wspólnego użytkowania łącza.

Dokładne objaśnienie:
Reguła dotyczy wszystkich, którzy grają na tym samym komputerze lub wspólnej sieci.
Nie ma różnicy, czy dzieje się to jednorazowo czy regularnie.
Do sieci liczą się na przykład ten sam dom, to samo miejsce pracy lub szkoła.
==============
czyli ten pkt regulaminu jest o kant pewnej części ciała rozwalić ::D:::D:

bo gdzie tam jest napisane, iż nie mogę pożyczać czegoś tam?

Mylisz 2 sprawy, granie 2 osób z 1IP, a multi.
Przypominam że logowania na inne konta też jest zabronione i traktowane jak multi. Nie jest "o kant", po prostu możliwość jest i nie trzeba zgłaszać, a reszta to już sprawa administracji ile czasu poświęcą na weryfikowanie, czy gra 1 osoba czy każdy osobno.
Powtarzam, nie blokujemy na podstawie IP.
Łapiemy również multi, co mają różne IP, zmieniają czy używają proxy. Przecież to nie jest gra z 1IP, więc... jakoś potrafimy wyłapać :)

Zresztą jak już nie raz poruszałem ten temat, bany nie bolą tak na 1-10 poziomie, jak na 100 w górę.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Mylisz 2 sprawy, granie 2 osób z 1IP, a multi.
Przypominam że logowania na inne konta też jest zabronione i traktowane jak multi.

ja nic nie mylę :) nie udowodnisz mi czy to są 2 osoby z 1 IP czy 1 osoba i 2 konta ::D: oba konta włączone 24 / dobę ::D:
 

DeletedUser14107

Gość
Gość
To co, czysto teoretycznie: mogę w końcu grać z dziewczyną, znaczy logować się po niej z jej pcta i odwrotnie - ona u mnie czy to jest multi? Pewien mój kolega został kilka lat temu za to zbanowany, zaś regulamin nie zabrania takich rzeczy. Ktoś klarownie wytłumaczy?
 

DeletedUser

Gość
Gość
To co, czysto teoretycznie: mogę w końcu grać z dziewczyną, znaczy logować się po niej z jej pcta i odwrotnie - ona u mnie czy to jest multi? Pewien mój kolega został kilka lat temu za to zbanowany, zaś regulamin nie zabrania takich rzeczy. Ktoś klarownie wytłumaczy?

wszytko zależy od Widzimisię admina::D:::D:::D: i drodzy admini nie piszcie, że nie


to samo dotyczy się karania pkt za obraźliwe słowa. Dla jednych adminów dane słowo jest obraźliwe dla innych nie. Jeden da pkt karne inny nie. Też nie ma tego jasno sprecyzowanego...

Zabronione jest wyzywanie na pojedynek gracza z tego samego połączenia internetowego w czasie użytkowania wspólnego łącza i do 24 h po zakończeniu.

czyli w 24 godzinie i 1 minucie już mogę się pojedynkować?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser19312

Gość
Gość
To co, czysto teoretycznie: mogę w końcu grać z dziewczyną, znaczy logować się po niej z jej pcta i odwrotnie - ona u mnie czy to jest multi? Pewien mój kolega został kilka lat temu za to zbanowany, zaś regulamin nie zabrania takich rzeczy. Ktoś klarownie wytłumaczy?

ja z dziewczyną zostaliśmy posądzeni o multikonto i zbanowani za grę na jednym komputerze, także nie ryzykuj jeśli nie masz niezbitych dowodów na to, że to nie jest multi :p
 

DeletedUser30412

Gość
Gość
ja z dziewczyną zostaliśmy posądzeni o multikonto i zbanowani za grę na jednym komputerze, także nie ryzykuj jeśli nie masz niezbitych dowodów na to, że to nie jest multi :p

może jestem idealistą, ale zawsze wydawało mi się, że istnieje zasada 'domniemania niewinności' a nie 'domniemania winy', więc to nie gracz powinien udowadniać, że gra z dziewczyną z jednego IP

według mnie każdy taki ban powinien być poparty niezbitym dowodem posiadania multi
 

DeletedUser31458

Gość
Gość
Jeżeli sie nie myle, mozna korzystac z jednego lacza, ale nie mozna robic rzeczy takich jak:

-pojedynkowanie sie
-rozbudowa miasta
-przekazywanie $$$ miedzy soba
-wchodzenie na postac brata/dziewczyny itp. pod jego/jej nieobecność

jezeli cos zle napisalem niech jakis członek TWT mnie poprawi :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
No dobra a co zrobić z np. z taką sytuacją?
Gram z brejdakiem z tego samego IP na tych samych św. w innych miastach nie pojedynkując się wzajemnie ale chciałby mi pożyczyć fanty na s1 na moje konto ponieważ kasuje tam konto i przenosi z s11 co wtedy? ma usunąć konto wraz z rzeczami i nie dać mi na przechowanie czy jak?
Przypominam że raz na rok robimy jakiś deal i kiedyś za to zostaliśmy zbanowani.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Co za problem zgłosić wspólną grę z dziewczyną?

po co zgłaszać skoro jest jasno w regulaminie ujęte. To nie problem graczy, że regulamin jest w tym punkcie niejasny. To już problem adminów bo to oni ten regulamin tworzyli. Niech go zmienią aby była jasność.

i dodam, iż admini zawsze biorą na niekorzyść gracza.. domniemana wina i to gracz musi udowadniać niewinność a nie admin winę :) przerabiałem to jak dostałem bana za udostępnienie hasła (nie za multi). kazałem adminowi to udowodnić to dostałem odpowiedź osobom trzecim nie udzielamy informacji hm............. cóż skoro ja główny winowajca wg administracji jest osobą trzecią to no comment :)

zgłaszać??po co ?? i tak bana dadzą.... grający na Arizonie wiedzą o kogo chodzi z RAGE :) grali sobie parę lat razem, było zgłaszane i nagle raz raz i perm :) a nie uwierzę iż ten gracz coś kombinował. (byłbym niemile zaskoczony gdyby kombinował) Darius II wie o kogo chodzi :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser24472

Gość
Gość
według mnie każdy taki ban powinien być poparty niezbitym dowodem posiadania multi

Tu jest problem bo support nie udostępnia dowodów jakie posiada zasłaniając się tajnością narzędzi administracyjnych.

Tak więc tylko od admina zależy jak osądzi to.
 

DeletedUser30622

Gość
Gość
Dokładnie tak jak mówi Kanuto.
Znajomy dostał bana za gre z bratem, i support napisał ze ma dowody ze grają na swoich kontach, ale nie pokaże bo nie może.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Tak, bardzo dużo zależy od humoru admina, jeżeli wstał lewą nogą (a chyba tak jest dosyć często :p ) to nie ma przebacz, gracz nie ma nic do gadania. I te zasłanianie się tym, że nie można ujawniać wyników narzędzi... Ja do dzisiaj nie mogę przeboleć swojego skasowanego konta z Hurona za niewinność. Nawet ze sobą nie pisaliśmy... To było za czasów Onufrego, ale chyba niezbyt wiele się zmieniło...
 

DeletedUser14107

Gość
Gość
Taa, to wszystko jest zbyt niejasne, mam nagrywać filmik z twarzą telefonem, że to właśnie ja wchodzę na moja postać zaraz po dziewczynie, a nie ona na multi? Czy może weryfikację linii papilarnych wprowadzimy? :D
Nie wiem jak do tego podejść, serio :)
 

DeletedUser24472

Gość
Gość
Taa, to wszystko jest zbyt niejasne, mam nagrywać filmik z twarzą telefonem, że to właśnie ja wchodzę na moja postać zaraz po dziewczynie, a nie ona na multi? Czy może weryfikację linii papilarnych wprowadzimy? :D
Nie wiem jak do tego podejść, serio :)

Możesz iść do Sowa i przyjaciele , tam Was nagrają jak wydajecie okrzyki i będzie dowód ::DD:

Ale co do regulaminu to dotyczący multi jest on w ogóle niejasny.

§2 Więcej graczy z jednego połączenia internetowego

Zabronione jest wyzywanie na pojedynek gracza z tego samego połączenia internetowego w czasie użytkowania wspólnego łącza i do 24 h po zakończeniu.
Nie ma obowiązku zgłaszania wspólnego użytkowania łącza.



Dokładne objaśnienie:
Reguła dotyczy wszystkich, którzy grają na tym samym komputerze lub wspólnej sieci.
Nie ma różnicy, czy dzieje się to jednorazowo czy regularnie.
Do sieci liczą się na przykład ten sam dom, to samo miejsce pracy lub szkoła.


Czyli z tego samego łącza na tym samym kompie i na tej samej przeglądarce można grać. Naprawdę nie wiem jakim cudem moze to support udowodnić że ktoś gra na multi.

Są dwa wyjścia

- albo nie mają dowodów, a jedynie przypuszczenia
- albo ich sprawdzanie narusza prywatność gracza co pewnie jest niezgodne z prawem i dlatego nie ujawnią nigdy dowodów.

Rozumiem że jest zapis że nie można z tego samego łącza robić przelewów gotówki, sprzedawać EQ lub produkty albo pojedynkowac się ale za samo to ze ktoś gra z kimś bliskim nie widzę podstaw do karania.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Tu jest problem bo support nie udostępnia dowodów jakie posiada zasłaniając się tajnością narzędzi administracyjnych.

Tak więc tylko od admina zależy jak osądzi to.

kanuto ale ja jako dostający bana to nie jestem jakiś tam gracz ale zainteresowany. Więc guzik mnie powinna interesować tajemnic. Skoro ukarali mnie to powinni dać dowód i zamknąć mi usta.

Ja czekam, aż zajmie stanowisko jakaś kompetentna osoba z kolorowym nikiem, bo na razie to my wytykamy niejasność regulaminu.

//proszę, dać trochę swobody, to już w wątku pojawiają się rozmowy na dowolne tematy. Niektórzy w wątku i tak już mocno naciągają regulamin. Przypominam, że na forum nie poruszamy spraw konkretnych blokad - lubrzan
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry